چرا بازار سهام سالم است که آمریکایی ها می میرند

stockmarkter-theintercept-2

تصویر عکس: Soohee چو/رهگیری گتی ایماژ

هفته گذشته شاخص S&P 500 رفت تا 301 امتیاز یا 12 درصد بهترین عملکرد خود را در 46 سال است.

در همین هفته این گزارش تعداد آمریکایی کشته شده توسط Covid-19 رفت تا 11,499 یا 161 درصد coronavirus بهترین عملکرد تا کنون.

بنابراین این به نظر می رسد مانند یک زمان خوب به داد ما ارزشمند باور است که افزایش سهام بازار بازتاب کلی شکوفایی انسان.

در نظر گرفتن چند رویدادی که اتفاق افتاده است این هفته در حدود همان زمان به عنوان این هیجان زده جیر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نحوی است که رئیس جمهور ایالات متحده:

هورا! در ضمن Covid-19 کشته شدگان آن روز در صدر 2,000 برای اولین بار. آن است که در حال حاضر با توجه به سن دیگو gerontologist پیشرو علت مرگ در ایالات متحده آمریکا ضرب و شتم سنتی قهرمانان بیماری های قلبی و سرطان است. داده های جدید نشان داد که Covid-19 کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در شهر نیویورک در نرخ دو برابر سفید پوستان با مشابه تفکیک در نرخ ظاهر می شود در سراسر کشور است.

همچنین در هفته گذشته بیش از 6 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری. اقتصاددان ارشد در RSM یکی از بزرگترین شرکت های حسابداری در آمریکا گفت: این نشان می دهد که “قتل عام در آمریکا بازار کار ادامه دارد.” اخیر تجمعی در مجموع به تازگی بیکار است 16.8 میلیون نفر یا در حدود یک در ده کارگران است.

به عنوان آمریکایی ها انداخته بودند از کار و به طور ناگهانی ترس از گرسنگی سیستم اقتصادی ما را تشویق کشاورزان به عمد نابود کردن محصولات کشاورزی خود را. حداقل از 60 ، 000 گالن شیر ریخته شد به مزرعه های لبنی کود چاله به طور سنتی محل و زمان آخرین شما می خواهم برای دیدن مواد غذایی است. شیر گاو فرستاده شدند و به کشتار. بارور شده تخم مرغ خرد شد و نه انقلابي.

گزارش ارسال شده به کاخ سفید روز سه شنبه از آکادمی ملی علوم بازیگران شک در امیدوار است که این رمان coronavirus را به طور طبیعی کاهش می یابد در بهار و تابستان است. “کاهش موارد با افزایش رطوبت و دما در جای دیگر نباید فرض کرد” این گزارش توضیح داده شده است. “همه گیر آنفلوانزا سویه نیست به نمایش گذاشته معمولی فصلی الگوی بومی/اپیدمی گونه است.”

در میان همه این تهمت نشان داد که او ظاهرا معتقد است Covid-19 یک بیماری ناشی از باکتری ها به جای یک ویروس است. تفاوت باکتری و ویروس است که اغلب تدریس در حدود 5th grade زمانی که کودکان ده سال.

ترکیبی از این خبر بد با بازار سهام را ebullience باعث می شود آن را سخت به فکر می کنم که آن را به طور فعال به وجد در درد و رنج انسان. در طول 1990s در آن بدنام شد برای جهش به سمت بالا زمانی که شرکت اعلام کرد اخراج گسترده.

آنچه را که واقعا بازار سهام موشک وار رفتن شما ممکن است فکر می کنم در حال حاضر می تواند به جنگ هسته ای کرد که بلافاصله پس از یک سیارک عظیم قابل توجه منهتن. یک hideously-جهش جیم کرامر آخرین انسان بر روی زمین خواهد جیغ زدن “داو 10,000,000!” فقط قبل از انقضای.

این مورد است با این حال. بلکه بازار سهام است که به سادگی agnostic در مورد سعادت بشر است. این فقط یک بهترین-حدس زدن اندازه گیری از پست های آینده-مالیات بر سودآوری شرکت. اگر پست های آینده-مالیات بر سودآوری شرکت سازگار با مردم زنده بودن و داشتن به اندازه کافی به غذا خوردن خوب است. اگر نه که به همین ترتیب کاملا خوب است. ما نه تنها بخشی از معادله است.

نگاه را از طریق این لنز بازار سهام در آخرین رفتار آسان است به درک. به عنوان دین بیکر اقتصاددان ارشد در مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست در واشنگتن دی سی قرار می دهد: “ما باید پرش های اخیر به این معنی است که سرمایه گذاران در حال شرط بندی است که کنگره و تهمت فقط به آنها مقدار زیادی از پول است.”

که به معنای واقعی از این هفته عجیب و غریب ترکیبی از وقایع. مادر بزرگ خود را می تواند مرگ از Covid-19 دقیقه پس از مرخص شدن از بیمارستان. پرستاران می تواند مجبور به اعتراض کارفرمایان و عدم ارائه آنها را با پایه تجهیزات حفاظت شخصی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می تواند شکست به طور کامل در حال توسعه یک تست برای ویروس. همه که بی ربط است.

آنچه مهم است این است که برگ برنده دولت پرداخت خواهد شد به هر قیمت, خرس هر بار دیدار با هر سختی برای نگه داشتن شرکت های بزرگ زنده و سودآور است. است که از ایران با چشم انداز تنها مشروع عملکرد دولت ایالات متحده. و با توجه وحشی خود تعهد و مالی بر دولت و قدرت شلیک آنها قابل قبول در موفقیت.

بنابراین آماده برای بیشتر triumphalist توییتهایی از مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان بازار سهام بالا می رود. شما ممکن است خواندن آنها را در حالی که چیدن تا بررسی ظروف غذا از آشپزخانه سوپ و یا مزایده خاموش خرابه خود را ورشکسته کسب و کار کوچک و یا حضور در یک مراسم تشییع جنازه از طریق زوم. و یا شما ممکن است فقط hazily شنیدن آنها جشن گرفته بودن در روباه در حالی که انتوبه و تسکین یافته.

هیچ کدام از آن خواهد شد موضوع از منظر بازار سهام است. آنچه که همه ما باید به وضوح ببینید در حال حاضر است که آن را می توانید giddily رشد حتی به امریکا تجزیه اطراف آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>