چرا کشورهای جنوب صحرای آفریقا مهاجران به آمریکا در حال تحصیل کرده ترین

چرا شما باید مراقبت از

آنها ترک خورده کد به آموزش عالی موفقیت در امریکا است.

رشد توماس Adetomiwa نیست بیش از حد مشتاق پدر او را منشاء داستان چگونه او به آمریکا از نیجریه. او اغلب می خواهم بگویید چگونه Thomas پذیرش خود را به دانشگاه هوستون بدان معنی است که او می تواند اولین فرد در خانواده خود را برای آمدن به امریکا و چگونه او تا به حال به طور همزمان کار چهار شغل در حالی که ارسال پول به خانه به مادر او و برادران.

“این خنده دار است به فکر می کنم در مورد آن در حال حاضر به دلیل من فکر می کنم آن را آزار دهنده” Adetomiwa به یاد می آورد. در عین حال پدرش پشتکار را تصویب کرده است به او. Adetomiwa استقامت با وجود سه رد نامه از دانشگاه متدیست جنوبی در نهایت به کسب یک استاد در علم و مدیریت و سپس MBA از SMU. 27 ساله در حال حاضر با این نسخهها کار در آی بی ام. خانواده اش داستان ممکن است قابل توجه اما آن را منحصر به فرد.

در واقع با توجه به داده های گردآوری شده توسط موسسه سیاست مهاجرت از اداره آمار و جامعه آمریکا نظرسنجی:

40 درصد از مهاجران به آمریکا از کشورهای جنوب صحرای آفریقا نگه داشتن حداقل مدرک لیسانس

که در مقایسه با 31 درصد برای این کشور به طور کلی متولد جمعیت و 32 درصد برای کسانی که متولد شده در ایالات متحده در نیجریه و آفریقای جنوبی بسیار بیشتر تحصیل کرده با 61 درصد و 58 درصد به ترتيب با داشتن حداقل مدرک کارشناسی. “خانواده ما تا به حال به ظرافت راه خود را به این زمین و پیدا کردن راه هایی پول می گوید:” Adetomiwa. “ما دیده ایم آنچه ما پدر و مادر را فقط به ما داخل خانه است. پس از آن وظیفه ما نشان می دهد که تلاش های خود را و استرس نیست گرفته شده برای اعطا شده است.”

برای اطمینان مقایسه بین مهاجران و بومی آمریکایی ها در آموزش و پرورش نیست کاملا عادلانه می گوید جین Batalova ارشد سیاست تحلیلگر در موسسه سیاست مهاجرت و همکاری نویسنده این گزارش است. بسیاری از مهاجران خارجی ترک کشور خود را برای ایالات متحده در حال حاضر در اختیار داشتن مهارت و آموزش و پرورش پایه است که آنها را یک دانشگاهی لبه در خانه جدید خود را.

اما عوامل فرهنگی نقش دارند و همچنین با توجه به تحقیقات توسط Serah شانی, استادیار مردم شناسی در وستمنت کالج که مطالعات کشورهای جنوب صحرای آفریقا موفقیت در نیویورک است. او می گوید که Ghanaians مثلا یک حس اجتماعی که اغلب insulates آنها از حواس او را پرت و آنها را نگه می دارد مشغول در کلیساها و کلاس های درس. “آمریکایی ها ممکن است فکر می کنم که من زندگی می کنند در خانه و یا [am] درآمد پایین تر اما من در مقایسه با خودم به زندگی در یک محله فقیر در آفریقا” او می گوید: صحبت از مهاجر طرز فکر.

کار سخت و چشم فرصت نیست ویژگی های خاص هر جامعه است. اما وقتی که می آید به آموزش و پرورش کشورهای جنوب صحرای آفریقا ترک خورده اند این کد به موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de