چرا امور جنسی در داروخانه

جهان پزشکی دریافت کرد تا در سال 2014 زمانی که سازمان غذا و داروی آمریکا توصیه می شود که دوز از محبوب قرص خواب zolpidem با نام مستعار Ambien نصف می شود برای بیماران زن.

زنان با در نظر گرفتن کمک به خواب بودند بیدار شدن از خواب و گیج و کسل قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتری از حوادث است. تحقیقات بعدی دریافتند که بدن زنان در زمان دیگر به هضم مواد مخدر بدین معنی که از خواب بیدار شدم هنوز هم تحت تاثیر آن.

در حالی که به نظر می رسد آشکار است که دارو برای مردان و زنان ممکن است متفاوت Ambien در حال حاضر تنها مواد مخدر در بازار که FDA مختلف پیشنهاد دوز بر اساس جنسیت. تنها در دهه گذشته شده است وجود دارد تاکید بر تفاوت های بین مردان و وقتی که می آید به عوارض و یا عوارض جانبی داروها. در واقع یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله فارماکولوژی بالینی در بر داشت که:

زنان تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به گزارش واکنش نامطلوب به داروهای خود را در مقایسه با مردان است.

این مطالعه نشان داد که زنان بیشتر در معرض خطر عوارض — 1.5 به 1.7 برابر بیشتر از همتایان مرد — حتی زمانی که با در نظر گرفتن تفاوتهای جنسی در دارو استفاده کنید. سکس تعصب در تحقیقات پزشکی واز توجه بیشتر در سال های اخیر است. این مطالعه خاص تجزیه و تحلیل 2,483 دارو–عوارض جانبی واکنش ترکیبات گزارش شده به هلند’ ملی Pharmacovigilance مرکز و متوجه شد که حدود 15 درصد از آنها به طور قابل توجهی متفاوت برای زنان و مردان و در حدود 88 درصد از کسانی که مورد زنان بیشتر واکنش های شدید شود.

حتی امروز در حالی که FDA راهنمايي اسناد نیاز به تجزیه و تحلیل آماری داده ها برای برنامه های کاربردی در تلاش برای مبارزه با تعصب “با وجود الزام قانونی شامل مشخصات دموگرافيک گروه به عنوان شرکت کنندگان در آزمایش های بالینی” با توجه به FDA سخنگو.

Internet Pharmacy DocMorris

پژوهش در هر دو جنس می تواند کلیدی برای اجتناب از فاجعه است. برای مثال کلاسیک به خوبی شناخته شده علائم حمله قلبی — تنگ درد در قفسه سینه, درد تیراندازی پایین بازو و سرگیجه — آیا اکثریت با تجربه ، برای زنان, حملات قلبی هستند بیشتر احتمال دارد به خود را اعلام و با تنگی نفس و خستگی و حالت تهوع و درد در فک یا پشت. اما از آنجا که الگوهای انسداد در عروق کرونر بودند در تحقیق ادبیات زنان نیست روت به رسمیت شناختن خود را منحصر به فرد علائم و به دنبال کمک.

همه علائم و یا مواد مخدر واکنش های در حال تهدید کننده زندگی. اما تحقیقات به زنان در چوکات نه تنها در مورد صرفه جویی در زندگی می کند. بیشتر مطالعه این دارو می تواند واکنش های کاهش دردسر علائم بیش از حد کسانی که ممکن است باعث شود افراد برای جلوگیری از مصرف داروهای خود را یا به طور بالقوه افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی.

“آنچه که آنها میگویند این است که” هی محققان ما در بر داشت زیر مواد مخدر باید گزارش های مختلف از مردان و زنان, شما باید بررسی کنید که از آنجا که برخی از این می تواند یک مشکل” می گوید: “سرگئی فلدمن یک دانشمند کامپیوتر که کار منتشر شده در کمی تعصب های جنسیتی در مطالعات بالینی.

این همه در یک علم دقیق است. زنان نیز بیشتر احتمال دارد به گزارش علائم تر از مردان هستند و در حالی که جنس واکنش های خاص (مانند مسائل مربوط به زنان) بودند از مطالعه حذف شدند هلندی مطالعه زنان نیز بیشتر احتمال دارد به رسمیت شناختن چیزهای خاصی مثل ریزش مو به عنوان یک اثر جانبی دارو است. “برخی از عواقب نامطلوب گزارش شده است نه به این دلیل که در واقع رخ می دهد بیشتر در مردان و زنان, اما چون مردم, اجتماعی, به گزارش آنها متفاوت” فلدمن می گوید.

تحقیقات بیشتر به خاص تفاوت جنس در چوکات مورد نیاز خواهد بود به خیاط درمان دارویی و مدیریت در عمل بالینی. این مطالعه ممکن است شناسایی و مشخص شد مشکل اما این فقط آغاز و نه پایان. هنوز مطالعات گاهی اوقات مشکل در استخدام افراد بیشتر از گروه های به حاشیه رانده شده به شرکت. “موانع برای شرکت در آزمایش های بالینی از جمله ملاحظات جغرافیایی و زمان تعهدات و دسترسی دیگر مسائل می توان به چالش کشیدن” FDA گفت OZY.

به مبارزه با آن, FDA ایجاد کرده است یک سیاست تشویق شمول در آزمایش های بالینی. در سال 2017 آن را راه اندازی متنوع زنان در کارآزمایی های بالینی ابتکار و همچنان به توسعه مربوطه همکاری برای حمایت از گنجاندن زنان است.

یک فرد امور جنسی وقتی که می آید به داروخانه ها و توزیع مواد مخدر. در حال حاضر که در ابتلا به آن زمان برای دولت ها و شرکت های خصوصی برای انجام همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>