چرا پیتر وبر سابق Merissa تصمیم به رفتن در ‘کارشناسی’

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از دوشنبه, فوریه 17 قسمت از لیسانس.

عصبانی سابق یا فقط نگران ، Merissa پنس باز به طور انحصاری به ما هفتگی در مورد تصمیم خود را به نظر می رسد در لیسانس در طول چهار شنبه, دسامبر 17 قسمت.

در طول ویکتوریا فولر‘s زادگاه تاریخ Merissa با نزدیک شدن پیتر وبر. این جفت ارز در مورخ پنج ماه در سال 2012 به پایان رسید و روز خوبی داشته باشید — به عنوان دوستان است. اما او نیز شده بود دوستان با ویکتوریا 24 و نبود بنابراین مطمئن شوید که او در نشان دادن برای دلایل درست.

“ما اولین برخورد این بود که او به من گفت که او در حال رفتن به بریده بریده من لاستیک چون من حلق آویز کردن با یکی از سابق دوست پسر” سابق خانم نوجوان ویرجینیا گفت: اما از آنجایی که آنها تا به حال بسیاری از دوستان مشترک و زندگی در یک شهر کوچک آنها صمیمی و زد در همان دایره است. هنگامی که ویکتوریا بود و بازیگران در نمایش “او فقط شد یک فرد خود محور بودند و ما همه را برای دوستان ما تولد و او فقط اقدام دیوانه — فقط مایل تمام توجه و آن را بسیار ناخوشایند. او مانند ” آیا شما می دانید که من هستم؟'”

Peter Weber and Merissa Pence The Bachelor
پیتر وبر و Merissa پنس حسن نیت ارائه میدهد از Merissa پنس/Instagram

پس سری شروع فیلمبرداری او به طور خلاصه صحبت با تولید کنندگان با اطلاعات او تا به حال, اما آن را هرگز در هر نقطه.

“من می دانستم که ویکتوریا بود تا آنجا که او شهرت اما من صادقانه نمی دانم که او تا به حال انجام شده به عنوان خسارت آنجا که او انجام داده بود به ما زادگاه” Merissa گفت: مااین ادعا که ویکتوریا شکسته بود تا چهار ازدواج. “این نوع از شروع به تبدیل شدن به یک روند است. … من احساس می کردم که او کمی بیشتر با عنوان یا احساس کردند که راه حداقل. و بنابراین فقط منجر به که من احساس می کردم که همه این افراد را در اینجا در حال رفتن به می گویند هر چیزی ؟ من تا به حال یک موضع کاملا متفاوت از همه به خاطر من می دانستم که پیتر, من می دانم که خانواده اش و من می دانم که چه نوع از شخص او است. بنابراین من فقط احساس می کردم که اگر کسی به چیزی می گویند من احساس می کردم که او احتمالا خواهد گوش دادن به من در مقابل برخی از دختر تصادفی.”

مدل ادعا می کند که تولید کنندگان سپس رسیده یکشنبه قبل نشان می دهد و گفت: آنها می خواستند “به یک مکالمه” مورد احتمالا ظاهر می شود بر روی نشان می دهد.

“من صحبت کرد تا آنها را برای حدود یک ساعت. آنها گفتند که می خواهم با من تماس بگیر. آنها نمی call me back تا حدود 9:30 [بعد] و آنها مانند ‘هی ما احساس نمی مانند ما بررسی وضعیت به اندازه کافی به شما را در نشان می دهد.’ گفتم که بد شانسی اما من برای او آرزوی بهترین ها و من کاملا درک می کنم.’ بنابراین من خوبه فقط مثل خانههای گلی خالی بیش از چگونه من هنوز هم می تواند آن را به کار,” او توضیح داد به ما و اضافه کرد که او به نام یک تولید کننده روز بعد درخواست اگر او می تواند تماشای فیلمبرداری و “شاید صحبت کردن با پیتر” پس از تاریخ خود را. تولید کننده توافق کرده و پیامک خود را 30 دقیقه قبل از او نیاز به وجود دارد.

Merissa Pence The Bachelor
Merissa پنس ریکو Marcelo عکاسی

“من به پایان رسید تا رفتن من امضا مدارک درست مثل هر کس دیگری. من میکروفون را می خواهم و یا هر چیزی,” او گفت:. Merissa ماند و تماشا بعد از تولید و قبل از تماس به پیتر 28. “من متوجه شده است که پیتر و ویکتوریا از هم جدا شدند و من مثل این بود,” خوب, من حدس می زنم اگر من قصد دارم به انجام چیزی است که من نیاز به انجام آن در حال حاضر ” از آنجا که من می دانستم که رفتن به آن را من تا به حال prepped خودم استفاده نمی تهمت کلمات مثل من فقط رفتن به آینده اگر آن را دعوتی.”

که با او و خلبان برای صحبت در مورد 7 دقیقه هماهنگ کننده بازاریابی توضیح داده شده است. در طول بحث خود را, او ادعا کرد که ویکتوریا شکسته بود تا چهار ازدواج. “او قطعا ناراحت است. هر کسی می تواند از نوع بگویید خلق و خوی منتقل شده,” او اضافه شده و اشاره کرد که پیتر به او گفت که او مورد اعتماد خود را زمانی که آنها جدا از راه.

'Bachelor' Contestant Victoria Fuller ‘Sincerely Apologizes’ for 'White Lives Matter' Scandal
پیتر وبر و ویکتوریا فولر فرانسیسکو روم/ABC

به طور کلی Merissa خوشحال است او تصمیم گرفت به نشان می دهد; او ادعا می کند بسیاری از زنانی که تا به حال صدمه دیده اند ویکتوریا احساس نمی راحت رفتن نشان می دهد اما او “نیست که هر چیزی برای از دست دادن” با صحبت کردن.

“یکی از همسران دیگر در واقع من مواجه زمانی که من در یک بار در ساحل ویرجینیا و من نمی دانم که این که او بود تا پس از این واقعیت است. و او مانند ” من فقط می خواهم به شما بسیار متشکرم. شما در یک بار بزرگ است که بسیاری از ما نمی تواند به خاطر دلایل دیگر'” Merissa گفت. “این قطعا دیوانه است. من قطعا از دست دوستان چرا همه پریدند روی شهرت قطار که خوب است. آنها آن را کشف کردن یک راه یا دیگری. اما من هرگز تنها دو نفرت پیام های ایمیل شد از دو نفر از وطن ما که به سرعت شروع به پریدن کرد به سمت او. اما دیگر از آن همه مانند ‘با تشکر از شما برای انجام این کار است.'”

لیسانس ايران در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>