چرا در حال حاضر زمان را به یک سال فاصله

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل همه گیر ممکن است ارائه به شما یک زمان مناسب برای استراحت و افزایش skillset.

یک بار این سایت متعلق به ممتاز چند در حال حاضر زمان برای در نظر گرفتن یک سال فاصله است. این اشاره به یک yearlong شکستن اغلب بین دبیرستان و دانشگاه که در آن دانش آموزان به دست آوردن برخی از “دنیای واقعی” تجربه قبل از تصمیم گیری در یک دوره خاص از مطالعه برای کارشناسی خود را کار می کنند.

به طور سنتی دانش آموزان باید خود را صرف فاصله سال انجام کار داوطلبانه سفر و یا با تمرکز بر توسعه شخصی. در گذشته مطالعات نشان داده است که دانش آموزانی که در فاصله سال انجام بهتر آکادمیک.

در حالی که COVID-19 ویران کردن در تمام زندگی ما, آن را نیز تسریع روند که در حال حاضر در جریان بود و از راه دور کار و یادگیری است. آن را نیز به بسیاری از مکث به عنوان آنها شروع به فکر کردن در مورد شروع یک کالج های سنتی را تجربه کنند. هزینه های کمک درسی منفجر شد و بیش از دهه گذشته و در عین حال درآمد متوسط در ایالات متحده باقی مانده است تخت برای 20 سال گذشته با توجه به اداره آمار ایالات متحده. یک 2019 Sallie Mae بررسی “چگونه آمریکا می پردازد برای کالج” نشان داد که اکثر خانواده ها رتبه مالی نگرانی دانشگاهیان در هنگام چیدن یک کالج و 80 درصد از خانواده ها گفت که هزینه ملاحظات تسلط بر فرایند تصمیم گیری است. این زوج با امکان بسیار واقعی از راه دور یادگیری برای بسیاری از دانشجویان دانشگاه های, و شما باید بسیاری از دوباره آنچه در سال پیش رو خواهد آورد.

در حالی که نرخ بیکاری بالا و نامشخص بازار همچنان به ماشه ترس نیز وجود دارد که مدت های طولانی از ملاحظات است که یک سال فاصله نگاه به طور فزاینده ای جذاب است. McKinsey Global Institute پیش بینی کرد که تا سال 2030 حدود 14 درصد از نیروی کار را مجبور به تغییر شغل به دلیل اتوماسیون و هوش مصنوعی و آمازون گزارش شده است که برنامه ریزی به صرف 700 میلیون دلار به آموزش مجدد حدود یک سوم از آن کارگران آمریکایی به انجام بیشتر با تکنولوژی بالا وظایف با هدف بازآموزی 100,000 کارگران تا سال 2025.

یکی از راه های به آینده اثبات خود را در دراز مدت آرمان های حرفه ای است که زمان برای سرمایه گذاری در خود را در حال حاضر به سرعت در پویایی بازار و به دست آوردن تجربه و حرفه ای و مهارت های خواهد شد که مطلوب ترین در فردای اقتصاد کشور. با توجه به مرکز تحقیقات پیو, 63 درصد از کارگران آموخته های جدید مربوط به کار و مهارت (و یا به روز رسانی مهارت های خود را) در سال 2016. این محدوده از بدست آوردن یک گواهی نامه برای گرفتن یک کلاس و یا حضور در یک کنفرانس یا رویداد در یک موضوع خاص است. یک سال فاصله می تواند کمک به مجموعه دانش آموزان در مسیر درست به آنها این فرصت را به سرمایه گذاری در توسعه مهارت های است که آنها را بیشتر قابل عرضه در بازار از خط شروع.

US-HEALTH-VIRUS-EDUCATION

تاکید بر مهارت های بیش از تجربه است که به سرعت تبدیل شدن به یک نیروی محرکه در سراسر شرکت های آمریکایی است. آی بی ام است که آن را “جدید یقه” اقتصاد استخدام برای نقش که لزوما نیاز به یک مدرک دانشگاهی هستند اما نیاز به برخی از سریع ترین رشد حرفه ای مانند امنیت, برنامه نویسی, ابر محاسبات و طراحی دیجیتال. در شتاب یادگیری ما به انجام یک کار حرفه ای نتایج گزارش و دریافتند که دمای شروع و دستمزد در میان فارغ التحصیلان واجد شرایط بود $65,764 در هر سال است. این است که پس از 16 هفته دوره های برنامه نویسی.

در سال آینده بسیاری از ما را دست به گریبان با تصمیمات بزرگ — که در آن به زندگی می کنند زمانی که به بازگشت به زمانی که برای ارسال فرزندان ما به مدرسه. به عنوان دانش آموزان شروع به فکر کردن در مورد زندگی حرفه ای خود و در دراز مدت آرمان های حرفه ای در میان این همه گیر من فکر می کنم هیچ زمانی بهتر برای در نظر گرفتن یک سال فاصله به سرمایه گذاری در خود و ایجاد مهارت و فراست و حرفه ای می دانید-چگونه به موفقیت در نیروی کار از فردا. اگر وجود داشت همیشه یک زمان به جاده کمتر سفر آن را در حال حاضر.

جسیکا Mitsch است مدیر عامل شرکت و از بنیانگذاران حرکت یادگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im