چرا نیک Viall فکر می کند هانا ان می تواند برنده پیتر قلب بیش از مدیسون

شمارش معکوس نهایی به آخر از پیتر وبر‘s فصل لیسانس است و نیک Viall پیوست, Us Weeklyجدید کارشناسی پادکست “در اینجا دلایل حق” را به آخرین پیش بینی.

در حالی که نیک گفت: ما که معروف خود رفیق ژانویه جونز فکر می کند مدیسون Prewett برنده خواهد شد 28 ساله خلبان قلب او شده است شرط بندی روی هانا ان Sluss.

Why Nick Viall Thinks Hannah Ann Sluss Could Win Peter Weber’s Heart Over Madison Prewett
نیک Viall هانا ان Sluss پیتر وبر و مدیسون Prewett. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد از هانا ان/Instagram; Chris Pizzello/تالار گفتگو/AP/شاتر; ABC/Maarten de Boer

“تئوری من بود مدیسون برگ … پیتر پریشان بیش از این” نیک گفت. “در ضمن هانا ان است فقط وجود دارد مانند” من انجام همه چیز را راست!’ و او در نهایت مانند ‘پیچ این من هستم.’ و پیتر شروع به تحقق بخشیدن به ” من آن بوده است هانا ان تمام وقت است. آن را همیشه با شما.’ و سپس او را به نوعی مانند گدایی برای او.”

نیک اضافه شده است که این نظریه که مدیسون برگ و پیتر به دنبال او بیش از حد شبیه به Colton آندروود‘s ، “من احساس شاید آن را به چیز دیگری” او گفت:. “به همین دلیل من قصد دارم در برابر دانه.”

اگر پیتر می کند در واقع در نهایت با مدیسون شده است که باز در مورد صرفه جویی در خودش برای ازدواج نیک نیست بنابراین مطمئن شوید که آنها آن را در دراز مدت.

“بیایید می گویند این Madison. او شده است به صرف این چند ماه گذشته به تماشای نمایش و AFR در حال رفتن به پاسخ او به پیتر اینکه آیا او می خواهم با او بود,” او توضیح داد. “اگر آن را بازی می کند که به همین دلیل من فکر نمی کنم آن را خوب نگاه مدیسون. … من نمی دانم آنها را در همه. من فکر می کنم آن را سخت برای همه. واقعا سخت است. آن را در این راه اگر آن را مدیسون و در این زمان استفاده شده است برای کمک به او پاک کردن او پایان من فکر نمی کنم آن را برای رفتن هست.”

نیک است که تنها پس از تقسیم خود از نامزد ونسا گریمالدینیز پیوست ما را به گپ زدن در مورد همکاری با مدار. آدامس شرکت در حال راه اندازی یک کمپین برای تمیز کردن, دوستیابی, ارائه $75 بازپرداخت برای طرفداران که صدای جیر جیر نام تجاری خود را در مورد اخیر کثیف خرما.

Orbit Bad Date Rebate Lockup

“دنیای دوستیابی برای همیشه نوع از مبارزه برای مردم است. ما در زمان زندگی که آیا آن را از طریق نرم افزار دوستیابی و یا اینکه بر روی تلفن های ما با ما بدست تقریبا کمی درهم و برهم و هنگامی که آن را به قدمت می آید” او گفت ما. “ما نیاز به آن را پاک کردن. فقدان تازه نفس مطمئن است آتش راه برای خراب کردن یک تاریخ بزرگ.”

برای اطلاعات بیشتر از نیک — از جمله چگونه او احساس می کند در مورد کلر کرولی نام بودن لیسانس — گوش دادن به قسمت اول از ما هفتگی‘s لیسانس پادکست: “در اینجا به دلایل حق” در iTunes, Spotify و یا هر کجا که پادکست ها یافت می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>