چرا Mandy Moore تقریبا به دور از بازیگری به طور کامل

باز کردن. مندی مور اذعان کرد که او نزدیک به خروج از هالیوود جهان پشت در حالی که او قرار بود از طریق او سنگی تقسیم از Ryan Adams.

به این است که ما ستاره, 35, صحبت صادقانه در مورد تاثیر او به اتهام سوء استفاده از ارتباط با گرمی نامزد 45 طی مصاحبه ای با CBS یکشنبه صبح, پخش در 1 مارس. در حالی که در چند سال گذشته دیده مور به ثمر رساند ستایش برای نقش خود را در ضربه NBC سریال ساخت یک بازگشت پیروزمندانه به موسیقی دیدگاه او نبود بنابراین روشن در سال 2015.

“من فقط احساس می کردم در یک نقطه در زندگی من جایی که من راحت ترین ساخت خودم حداقل اولویت و من خودم به عنوان کوچک که ممکن است به شخص دیگری, راحت,” the A Walk to Remember بازیگر گفت: خبرنگار لوقا Burbank در مورد سابق خود ازدواج.

زمانی که او برای ثبت طلاق در سال 2015 مور تقریبا آماده به رها کردن حرفه ای خود را به طور کامل. “من تا به حال انجام چهار شکست خورده تلویزیون خلبانان. من به نوعی در نقطه ای که گفتم شاید این اقدام چیزی که برای من انجام می شود.’ مانند: “شاید من نیاز به آن را قطع و بازگشت به فلوریدا رفتن به مدرسه بروید و سعی کنید دست من در چیز دیگری است.'”

گلدن گلوب نامزد قبلا به اشتراک گذاشته قدرتمند داستان در مورد سمی رابطه با آدامز که در نهایت با الهام از زنان دیگر به جلو آمده و با خود ادعا می کند در مورد خواننده.

“موسیقی از یک نقطه کنترل برای او” مور گفت: در یک ماه فوریه 2019 معرض منتشر شده در نیویورک تایمز. “او همیشه به من بگو, ‘شما یک نوازنده واقعی چون شما اصلا بازی ساز.’ … خود را کنترل رفتار اساسا آیا بلوک توانایی برای ایجاد ارتباطات جدید در این صنعت در طول یک بسیار محوری و به طور بالقوه سودآور زمان است.”

Mandy Moore Walked Away From Acting
مندی مور در مراسم 25th Annual Critics’ Choice Awards در بارکر مفت در 12 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

در حالی که آدامز گفت: ما هفتگی در زمان او بود که “نه یک انسان کامل” او را تکذیب کرد “upsettingly نادرست” اتهامات و گفت: او احساس “تحریف” توسط مور شجاع داستان.

تأمل در گذشته او رابطه Princess Diaries ستاره گفت: CBS یکشنبه صبح که سوء استفاده عاطفی او با تجربه “واقعا نابود شده” رابطه خود را با موسیقی و “حس از خود.” در حال حاضر مور با خوشحالی ازدواج به Dawes’ خواننده تیلور زرگرچه کسی او را به نام “فرد مناسب” مدت کوتاهی قبل از جفت گره خورده گره در نوامبر سال 2018 است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de