چرا ER خیلی شلوغ است ؟ این اولین توقف برای 25 درصد از Millennials

برای Kalin توماس گرفتن بیمار ناخوشایند است. ترین مراقبت های فوری و یا مراقبت های اولیه دفاتر بسته شده در زمان او می شود در محل کار و رفت و آمد صبح زمان قرار ملاقات قبل از روز کاری قابل دفاع است.

او نگرانی در مورد عواقب و از کارفرمای خود برای در نظر گرفتن زمان اما حتی زمانی که او می تواند پیدا کردن زمان برای یک قرار ملاقات گرفتن یکی از آسان نیست. پس از گذراندن یک هفته در تلاش برای پیدا کردن یک دکتر توماس گفته شد او می خواهم که صبر کنید سه ماه دیده می شود.

“در آن زمان من احساس ER من بود تنها پس از ساعت گزینه می گوید:” 26 ساله ققنوس مادری که با استفاده از اورژانس در گذشته برای رگ به رگ شدن و اضطراب و گلودرد, در میان چیزهای دیگر. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که دیگران انجام همان.

تقریبا 1 در 4 Gen Zers و millennials گزارش شده است که آنها مشاهده اورژانس خود را به عنوان پزشک مراقبت های اولیه.

که با توجه به یک نظرسنجی از بیش از 1000 نفر انجام شده در سال 2019 توسط Kelton, جهانی, جهانی بینش شرکت به صورت دیجیتال سلامت بازار Zocdoc. فقط 14 درصد از ژنرال Xers گفت: آنها مشاهده ER خود را به عنوان ارائه دهنده مراقبت های اولیه در حالی که نسبت آغشته به 3 درصد در میان جمعیتی بیش از سن 55. تقریبا 70 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که نمی دانم چه هزینه یک ER بازدید مستلزم و 90 درصد بیمه. “از لحاظ تاریخی اورژانس اتاق فکر شده است برای موارد اضطراری می گوید:” آلیسون مورگان یک مدیر ارتباطات در Zocdoc. اما این تغییر به عنوان مردم عادت کرده اند به گرفتن خدمات دیگر در تقاضا حتی به عنوان هزینه های مراقبت های بهداشتی و منتظر زمان ظهور مورگان می گوید.

در حالی که ارائه دهندگان مراقبت های اولیه استفاده می شود به دنبال بیماران در طول زندگی خود و در سراسر خود را نیازهای بهداشتی و پزشکی تبدیل شده است hyperspecialized می گوید دکتر ماریا کلاغ رئیس اورژانس پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. Millennials همچنین حرکت بیشتر از نسل های قدیمی تر — نزدیک به نیمی از کسانی که بین سن 25 تا 34 سال زندگی در خانه خود را برای کمتر از دو سال در سال 2017 نسبت به 34 درصد بود که در سال 1960 با توجه به تحقیقات از Zillow, املاک و مستغلات پلت فرم. شروع از ابتدا برای پیدا کردن پزشکان در یک جای جدید می تواند طاقت فرسا. حتی پس از پیدا کردن مراقبت از سیستم را می توان یک بازی سیب زمینی داغ: “اگر من یک استخوان شکسته, من قصد دارم به پزشک مراقبت های اولیه من به من بگویید که من یک استخوان شکسته و سپس به ارسال به راديولوژيست به یک X-ray” قبل از استخوان تنظیم می گوید: کلاغ سیاه. “وای به بهره وری است.”

که بهره وری را می توان یافت که ER, که در آن پزشکان “را کامل تشخیصی قدرت بیمارستان در نوک انگشتان خود را می گوید:” دکتر نیما افشار, یک سان فرانسیسکو امور جانبازان پزشک اورژانس و UCSF دانشیار. اتاق های اورژانس ارائه خدمات اجتماعی ارجاع و جهت یابی, همه در یک جا می گوید: کلاغ سیاه که استدلال می کند که اعمال نفوذ است که “بسیار منطقی تصمیم گیری است.” علاوه بر این سهام بالاتر و عدم سابقه بیمار به این معنی نیست که ER, پزشکان باید نظر همه تهدید کننده زندگی, تشخیص, بنابراین بیماران بیشتر آزمایش های دقیق برای مسائل حاد در مقایسه با مراقبت های اولیه افشار توضیح می دهد. هنگامی که مردم طعم این راحتی و گستردگی بسیاری را حفظ خواهد کرد بازگشت به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی در صورت بالاتر copays. اگر چه ER بازدیدکننده داشته است به طور معمول بیش از هزینه اولیه مراقبت از بیماران بیمه شده اغلب پیدا کردن بسیاری از این هزینه است که گذشت بر روی شرکت های بیمه — هر چند آن بستگی به طرح خود کلاغ سیاه اضافه می کند.

کمبود ارائه دهندگان مراقبت های اولیه که جبران نیست و همچنین متخصصان تشدید مشکل است. که کمبود است و تنها انتظار می رود به رشد که بدان معنی است که بیماران مانند توماس می تواند چهره ماه تاخیر طولانی مدت در تامین امنیت قرار ملاقات ها و پزشکان است که آیا رفتن به مراقبت های اولیه باید به حقه بازی بیشتر بیماران به پایان می رسد دیدار.

کسانی که با استفاده از بیمه عمومی مانند مدیکر و مدیکید به مدت طولانی با آن مواجه ننگ به اتهام استفاده بیش از حد ER رانندگی تا هزینه های مراقبت های بهداشتی برای مردم است. اما بر خلاف این معمولی استعاره تحقیقات نشان می دهد که بیمه شده و بیمه با استفاده از استروژن در حدود همان نرخ با توجه به 2017 تحقیقات توسط امور بهداشت و درمان. از نظر مالی صحبت بیمارانی که باید به جلوگیری از ER هر زمان ممکن است آنهایی که بیش از حد پول به واجد شرایط برای بیمه عمومی و در عین حال به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های جامد خصوصی طرح است. بیمه افراد می تواند مسئول پرداخت کامل هزینه ER “superbills” — هزینه حداکثر زمانی که یک قرارداد بیمه نیست و مذاکره با بیمارستان است. این است به خصوص خطرناک است زیرا بیمارستان روش قیمت گذاری طرح ها “در پردهی پنهان کاری” کلاغ سیاه می گوید.

فراتر از پول وجود دارد, پیامدهای بهداشتی از بالا ER استفاده کنید. برای یک, این می تواند در طول زمان انتظار برای مردم تجربه وخیم شرایط اضطراری. کاهش “تداوم مراقبت” به معنی پزشکان ندارد و بيماران سابقه کامل پزشکی و یا زمینه می گوید: کلاغ سیاه در حالی که افزایش استروژن بازديد نیروی اورژانس پزشکان برای انجام یک کار به طور سنتی گرفته شده در توسط پزشکان مراقبت های اولیه: gatekeeping به بیمارستان. افشار انتظار رشد اشتراک مدل مانند OneMedical (که نیاز به سالانه حق بیمه می آید و با همان یا روز بعد قرار ملاقات) به شدت مراقبت های اولیه کمبود پزشک — اگر چه این مدل تنها در خدمت بیماران است که می توانید آنها را استطاعت.

به عنوان توماس خوبی می داند که آن را به کسانی که در این میانه چه کسی می تواند فشرده. اما زمانی که آنها آن ER درب خواهد بود — برای بهتر یا بدتر — باز به آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>