چرا میلیاردر تام Steyer در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟

با آیووا قفقاز کمتر از دو هفته دور مقدماتی حزب دموکرات به طور فزاینده ای به نظر می رسد مثل یک راه دو مسابقه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز. آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیشرو در آیووا و ساندرز پیشرو در سراسر کشور و تماس گرفتن با صدای بلند به پایین لایه نامزدها به رها کردن و اجازه می دهد پشتیبانی به یکی شدن در اطراف رهبران. با وجود ناکامی در نظرسنجی ها بالاتر از 4 درصد در سراسر کشور, کالیفرنیا, میلیاردر و نیکوکار تام Steyer اصرار دارد که او هنوز هم یک راه برای نامزدی با استناد نسبتا قوی نظرسنجی های اخیر در نوادا و کارولینای جنوبی است. تحلیلگران تخمین می زنند که Steyer انتخاباتی در حال حاضر صرف بیش از 100 میلیون دلار در رادیو و تلویزیون و تبلیغات دیجیتال پس از راه اندازی در ماه جولای. مهدی حسن مذاکرات به نامزد مورد آنچه که او برای گرفتن این پول و این که آیا آن را ممکن است بهتر صرف شده در مجلس نمایندگان و سنا نژادها در سراسر کشور است.

مهدی حسن: وجود دارد یک حد بالایی به چقدر شما مایل به خرج کردن در این انتخابات ریاست جمهوری قبل از اینکه شما را تا ؟

تام Steyer: من بدهد تا اگر من فکر نمی کنم من می توانید برنده شوید. و من فکر می کنم من می توانم —

MH: چقدر شما مایل به صرف ؟

TS: من فکر می کنم که من کسی را می توانید در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد است که آنچه او را در حال اجرا است.

MH: من درک که. من درخواست چقدر شما مایل به صرف تام ؟

TS: من کسی که می توانید در این مرحله با او و او را پایین.

MH: آن را کردم چقدر شما مایل به خرج کردن تام? تام ما در حال رفتن به اجرا خارج از زمان. تام چقدر شما مایل به صرف ؟ است که وجود دارد در حد بالایی?

[موسیقی interlude.]

MH: خوش آمدید به ساختار شکنی. من مهدی حسن. یک میلیاردر فرد مناسب را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و ضرب و شتم او ؟ مهمان من امروز قطعا فکر می کند.

TS: ما باید یک دولت در واشنگتن دی سی بوده است خریداری شده توسط شرکت های بزرگ و این سوال می تواند ما را در شکستن, شرکت کنترل در دولت ما و دولت و برای مردم ؟

MH: که دموکرات نامزد ریاست جمهوری لیبرال میلیاردر و نیکوکار تام Steyer که ساخته شده مبارزه با تغییر آب و هوا و شرکت کنترل واشنگتن را امضا مسائل اما با توجه به او رای دهی در 2 ٪ در سراسر کشور و 3 درصد در آیووا این است که هر چیزی به غیر از غرور مبارزات انتخاباتی ؟ من از او بخواهید.

سخنگو: هفده روز به آیووا قفقاز.

سخنگو: امروز ما فقط دو هفته به دور از آیووا قفقاز و تنش میان نامزدهای دموکرات در حال پختن.

سخنگو: فقط 13 روز به آیووا قفقاز.

سخنگو: Iowa قفقاز واقعا راست در اطراف گوشه در این نقطه…

MH: ما به عنوان در حال حاضر 12 روز دور از آیووا قفقاز اول واقعی مسابقه دموکراتیک اولیه فصل است.

و جدید, CNN, نظرسنجی این هفته برنی ساندرز صعودی در سراسر کشور – او در حال حاضر پیشرو با 27 درصد از رای دهندگان ثبت شده که دموکرات ها و یا دموکراتیک متمایل مستقل در مقایسه با جو بایدن 24 درصد. او حتی منجر بایدن در میان غیر سفید رای دهندگان بیش از حد. متنوع و در حال رشد حمایت سوسیالیستی سناتور ورمونت. آنقدر که خسته “برنی وارنر” روایت است که بسیاری از رسانه های جریان اصلی شده است با وسواس برای پنج سال گذشته.

ساندرز’ کارکنان و عملیاتی حاضر شده اند پس از رفتن جو بایدن افتضاح رکورد در امنیت اجتماعی در روزهای اخیر خود را پاک کردن تاریخچه حمایت از کاهش و سبك و انجماد به تامین اجتماعی, بودجه, اما, به من گفت: به یکی از آنها در توییتر آن نمی شده اند بهتر است اگر خود را نامزد خود رفته بود پس از بایدن بیش از این در آخرین بحث ؟ منظور من در مورد شما نمی دانم اما من خیلی ناراحت و نا امید است که بایدن موفق به دریافت از طریق شش ماه گذشته از بحث بدون هر یک از رقبای خود را و یا هر یک از مدیران آوردن حمایت خود را برای برش امنیت اجتماعی و یا هل دادن او از لایحه ورشکستگی و یا حمایت خود را از جرم و جنایت ، هیچ اشاره ای از آن است.

و هنگامی که برنی جانشین باد صبا Teachout ضد فساد کارشناس و وکیل در اوایل این هفته نوشت: یک نگهبان op-ed به درستی اشاره کردن که چگونه فاسد آن را برای بایدن به فشار است که لایحه ورشکستگی از طریق مجلس سنا در حالی که او در گرفتن پول از کارت اعتباری صنعت و در حالی که پسر او شکارچی بود و کار برای صنعت کارت اعتباری برنی رفت و عذرخواهی به بایدن از جانب خود. چرا ؟ چرا ؟

و این است چگونه بایدن بازپرداخت برنی که برای عذرخواهی با قرار دادن این تبلیغات آنلاین:

گوینده: به عنوان دموکرات ما نمی تواند راه اندازی نادرست حملات علیه همکار دموکرات. ما باید به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر برنی کمپین به راه انداخته است یک مجموعه از حملات منفی در جو بایدن.

MH: این جنون است. این یک انتخابات. دموکرات ها باید کمتر از ترس از خود و سایه. جلوگیری از بزرگ بودن بچه ها. جلوگیری از عذرخواهی و مروارید-محکم. نگاهی به دستکش و شروع به گرفتن هر یک از دیگر. منظورم این است که آیا این افرادی که اصرار مدنیت و امتناع از نقد هر یک از دیگر سوابق متوجه است که یکی از آنها را به رفتن در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چند ماه فرض تهمت نیست به اعدام محکوم شده و حذف شده در سنا — آره راست آنها را مجبور به رفتن در برابر تهمت زمانی که تمدن آنها را کمک خواهد کرد و زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و عربستان قطعا استفاده سیاسی خود را ثبت کرد ، چرا آماده شدن برای آن در حال حاضر ؟ مطمئن شوید که نامزدها به خصوص بایدن شده اند نبرد-آزمایش شده اند به طور کامل مورد بررسی و تایید در این مقدماتی?

مهمان من امروز یکی از این نامزدها. او در مرحله هفته گذشته در آیووا یکی از شش دموکرات نامزد ریاست جمهوری خود را مورد وجود دارد. اگر چه شما ممکن است به یاد داشته باشید او را برای آنچه که اتفاق افتاده پس از بحث زمانی که او ندانسته راه می رفت به وسط ساندرز و وارن قایقرانی در مرحله باز میکروفون.

الیزابت وارن: من فکر می کنم شما به من به نام دروغگو در تلویزیون ملی.

برنی ساندرز: اجازه دهید آن را در حال حاضر. شما می خواهید به این بحث ما که بحث.

EW: در هر زمان.

BS: شما به من به نام شما به من گفت — اجازه دهید آن را انجام دهد در حال حاضر.

TS: من نمی خواهید برای دریافت در وسط, من فقط می خواهم بگویم سلام برنی.

BS: آره خوب. خوب.

MH: من فقط می خواهم بگویم سلام برنی. که هنوز هم به من ترک. و البته آن لحظه فورا تبدیل تام Steyer به ویروسی الگوی رفتاری در رسانه های اجتماعی. بله, نامزد تام Steyer میلیاردر سابق امور مالی مرد زیست نیکوکار بزرگ کمک کننده به هر دو لیبرال و مترقی علل و حزب دموکرات در طول سال. یک پسر خوب. پس چرا او صرف میلیون ها و میلیون ها دلار در یک وابسته به دان کیشوت من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او می تواند بهتر از صرف آن پول در ضد مالاریا مبارزات در آفریقا و یا بر ضد جمهوری خواه سنا مبارزات در اینجا در ایالات متحده آمریکا ؟ پس از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در ماه ژوئیه گذشته با توجه به تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک که آهنگ سیاسی تبلیغات Steyer سوخته است از طریق بیش از $128 میلیون دلار در تلویزیون, کابل, رادیو و دیجیتال آگهی اقدام به خرید بیش از هر نامزد دیگر در این زمینه به غیر از همکار خود میلیاردر, مایکل بلومبرگ. $128 میلیون در تبلیغات, که من پیدا کردن شخص و من صادقانه خیلی وحشتناک. من فکر نمی کنم من می خواهم که قادر به خواب در شب اگر من تا به حال $128 میلیون یدکی و من فقط به هدر رفته است که مقدار پول در یک بی معنی رویا لوله به جای قرار دادن آن را به خوبی استفاده کنید.

اما شاید این فقط من. تام فکر می کند او می تواند برنده نمی خنده. و او به طور عادلانه به او بسیار جاه طلب سیاسی و اقتصادی و بالاتر از همه چیز آب و هوا در دستور کار است که او می خواهد همه ما را به پشت. او شده است در نشان می دهد قبل از اینکه شما به یاد داشته باشید ممکن است آخرین صحبت کردن استیضاح به دلیل تام همچنین بنیانگذار نیاز به استیضاح آنلاین گروه حمایت و درخواست. اما من فکر کردم این هفته از آن می توان ارزش او را در واسازی به ساختارشکنی نامزدی خود را چرا که او در حال اجرا است. نقطه چیست ؟ چگونه می تواند او را توجیه هزینه زیاد ؟ و او واقعا بهترین نامزد در تغییر آب و هوا به عنوان او اغلب ادعا می کند ؟

[موسیقی interlude.]

MH: تام Steyer تشکر برای پیوستن به من در واسازی.

TS: مهدی, آن را لذت بخش را به شما.

MH: فوق العاده است که شما را در نشان می دهد. تام اشاره کردم به چند نفر از دوستان و همکاران و شنوندگان پادکست که شما در آینده نشان می دهد در این هفته. و تقریبا در هر یک از آنها به من گفت: بپرسید چرا تام او خیره کردن بشکه از دوربین در حالی که او صحبت کردن در تلویزیون در مناظره? کسی که در توییتر گفت: شما نگاه مثل شما در گروگان تصویری هنگامی که شما انجام این کار است. چرا شما که تام ؟

TS: مخاطب است و مردم آمریکا است. در واقع کسانی که بحث واقعا فرصتی برای صحبت به طور مستقیم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. به طوری که دقیقا به همین دلیل من آن را انجام دهد. من می خواهم به عنوان مستقیم که ممکن است به توضیح آنچه که من برای ایستادن من چه کسی هستم و چرا من متفاوت از هر کس دیگری که در حال اجرا برای رئيس جمهور.

MH: نمایشگاه به اندازه کافی.

TS: بنابراین این چیزی است که شما باید انجام دهید این است که نگاه کسی در چشم و ساده —

MH: و همیشه حاضر شطرنجی کراوات وجود دارد برخی از داستان به که ؟ خوب است موفق باشید ؟ هدیه ای از مادر بزرگ خود را?

TS: وجود دارد یک سری از آنها در واقع, مهدی, و من آنها را برای 25 سال به دلیل زمانی که من در صبح, من می خواهم به پوشیدن چیزی شاد و روشن و خودم یادآوری کنم که این یک مکان فوق العاده برای بیرون رفتن در جهان و برخی از سرگرم کننده است.

MH: نمایشگاه به اندازه کافی. بنابراین تام شما در این بحث شما ساخته شده برش نهایی در مرحله شش نامزد در هفته گذشته در آیووا. یک معامله بزرگ من فکر می کنم و در عین حال شما به من گفت که سال گذشته زمانی که شما در پادکست در مه, من فکر می کنم که شما تا به حال هیچ برنامه ای برای رئيس جمهور اجرا شود. چرا شما در حال اجرا برای رئيس جمهور در حال حاضر ؟

TS: مهدی من گوش دادن به کسانی که در اوایل بحث زمانی که من در حال اجرا برای رئیس جمهور و من احساس بسیار ناراحت چون من احساس نمی شد و درست با مردم آمریکا است. من احساس نمی شد گفت که آن یک سوال از آن طرح بهداشت که سبز قرارداد جدید که ضد خشونت اسلحه در برنامه و بر روی در و که شما برای. سوال این است که چگونه شما می رویم به دریافت هر یک از آن انجام می شود ؟ و اساسا ما یک دولت در واشنگتن آن را خریداری شده توسط شرکت های بزرگ. و این سوال می تواند ما را در شکستن این شرکت stranglehold از دولت ما و دولت و برای مردم است. من مبارزه شده است که برای 10 سال سازماندهی آمریکایی ها را در انتخاب نشده قدرت شرکت های بزرگ و برنده شدن و من با گوش دادن به مردم در مورد آن را به عنوان اگر شما می دانید تفاوت های ظریف از سیاست در واقع این سوال در اینجا. سوال اینجا است که در شرکت های بزرگ و برنده و به عنوان یک خارجی که انجام شده آن را برای 10 سال من احساس می کنم کسی که می توانید انجام دهید که.

MH: من کاملا موافق با تجزیه و تحلیل خود را و من فکر می کنم بسیاری از شنوندگان این پادکست را بیش از حد. شما گفته اید که خط قبل از اینکه در مورد این دولت در حال شکسته. شما آن گفت: در بحث هفته گذشته که آن را خریداری شده توسط شرکت های بزرگ. می گفت: یک لحظه پیش وجود دارد یک شرکت stranglehold در دولت است. آن چیزی است که برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن اغلب می گویند ، اما آنها فقط می گویند شرکت های خریداری شده دولت است. آنها می گویند میلیاردرهای باید به عنوان میلیاردرهای. دلیل شما نمی گویند که شما تنها ذکر است شرکت ها و میلیاردرهای دلیل این که شما یک میلیاردر خود را ؟

TS: نه. در واقع اگر شما در اطراف و ببینید که چه کسی است ارسال لابی هر روز به مقامات منتخب و دفاتر آن در واقع شرکت های بزرگ. آن را نمی, شما می دانید اگر شما بروید —

MH: این کخ برادران.

TS: کخ برادران یک شرکت. آنها در حال مبارزه برای شرکت های بزرگ شما می دانید برای شرکت های بزرگ خود را پایین خط در هر راه که آنها می توانند. آن واقعا که یک مثال کامل است. مردم وجود دارد اما بدیهی است که وجود دارد مردم در شرکت های بزرگ مانند راه وجود دارد تنها یک بازمانده کخ برادر. اما شما می دانید که یک مثال کامل است. آنها در حال مبارزه برای حقوق شرکت های بزرگ در برابر مردم است. و بنابراین من فکر می کنم که آن را واقعا پایین آمده به این منافع شرکت های بزرگ هستند که مصرف بیش از دولت است و نگاه اگر شما نگاهی به دیگر مردم صحبت کردن در مورد این. من تنها کسی است که خواهد شد بحث در مورد محدودیت مدت 12 سال برای سناتورها و congresspeople. من مایل به بازسازی واشنگتن من هیچ وفاداری به ساختار قدرت. من یک خارجی است. من شده است, شما می دانید, مبارزه سیاسی برای 10 سال به عنوان یک خارجی است.

MH: اما این خط در مورد تمایل به بازسازی و سی و یک خارجی آن را یک خط بود که برگ برنده استفاده می شود در سال 2016. او اجرا به عنوان یک نوع خارجی میلیاردر. چرا شما فکر می کنید مردم آمریکا می خواهم به مبادله یک ضد استقرار میلیاردر در کاخ سفید ،

TS: از آنجا که در واقع من کاملا متفاوت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این واقعیت است که او گفت: چیزی است که او واقعا گفت: تخلیه باتلاق به عنوان شما به یاد داشته باشید, مهدی.

MH: بله او را پر آن را.

TS: و شما می خواهید به دانستن چیزی است که او گفت: اساسا دولت را شکسته است. آن را فاسد. آن را نمی کند در مورد مراقبت از مردم ایالات متحده است. حق با او بود. تفاوت در این است که او تبدیل به بزرگترین باتلاق موش. او نمی تخلیه باتلاق.

MH: در واقع.

TS: او عمیقتر باتلاق. اگر شما نگاه کنید من یک تاریخ —

MH: اما با توجه به آنچه که او انجام داد —

[تداخل.]

TS: — در واقع مبارزه با فساد و ضرب و شتم شرکت های بزرگ.

MH: من که. اما با توجه به آنچه که او انجام داد من فقط بدونم که شما قطعا باید ببینید که این مشکل برای شما و نامزدی است که بسیاری از آمریکایی ها به درستی یا به اشتباه می گویند: “ما تا به حال این میلیاردر. او در آمد. او همه چیز را بهتر. او ساخته شده همه چیز بدتر است. چرا ما می خواهیم یکی دیگر از میلیاردر را در آنچه که شما به درستی تماس بگیرید شرکت کنترل در دولت؟” چرا با یک غیر میلیاردر به انجام این کار ؟

TS: از آنجا که اگر شما می خواهید کسی که به تغییر Washington, d. C., شما باید بپرسید که در واقع آن را انجام دهد? آن است که کسی از خارج که هیچ وفاداری به آن است ؟ یا آن است که کسی از داخل کمربندی? اما اگر شما در مورد بحث واقعی تغییر دهید و به عنوان مثال من با استفاده از است 12 سال مدت محدود برای congresspeople و سناتور. هیچ کس وجود دارد. هیچ سیاستمدار حرفه ای خواهد شد و حتی می گویند که آنها در برابر آن اجازه دهید به تنهایی بودن آن است. این مردم —

MH: این نمایشگاه نقطه.

TS: این کاملا درست است. من هم با صحبت کردن در مورد دموکراسی مستقیم, مهدی, ایده این است که مردم ایالات متحده می تواند عبور خود ما قوانین اگر کنگره خودداری کرد. هیچ کس حتی اظهار نظر در آن است.

MH: آره و شما نیز باید منصفانه به شما در حالی که من تا به حال شما را در نشان می دهد تقریبا یک سال پیش از شما بودند نیز فشار برای استیضاح قبل از هر یک از سی دموکرات بودند. من احترام زیادی برای شما در آن است.

TS: من شروع نیاز به استیضاح جنبش و به آنها گفت: این نه تنها اشتباه آن را مخرب است.

MH: بنابراین در اینجا چیزی است که من مانند شما ، من چرا همکار خود میلیاردر — این است که یک نکته مهم در اینجا نکته مهم است. من واقعا می خواهم برای دیدن اگر ما می توانیم نوع از دیدار با برخی از وسط زمین اینجا. من چرا همکار خود میلیاردر, مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک در حال اجرا برای رئيس جمهور. من خود منطق محاسبات خود را. من فکر نمی کنم او یک پسر خوب. من فکر می کنم او یک egomaniac یک megalomaniac قشنگ افتضاح ضبط در نیویورک اما من از نوع دریافت خود را محاسبه است. شما به نظر می رسد مانند یک پسر خوب. شما باید یک رکورد از اهدا به علل خوب از پشتوانه شما می دانید دموکرات ها برای بسیار طولانی تر از بلومبرگ است. چگونه می تواند شما را توجیه هر چند رها $128 میلیون در تلویزیون و رادیو دیجیتال و تبلیغات وقتی که پول می تواند صرف شده برای پایان دادن به فقر یا بیماری یا گرسنگی و شما به هدر رفتن آن ، شما همچنین ممکن است شمع تا کوه های نقدی در حیاط خلوت خود را و آنها را به آتش کشیدند.

TS: خوب, من فکر می کنم من میخوام برنده شوید. تفاوت این است. من تنها فرد مهدی که موجب خواهد شد آب و هوا خود را اولویت شماره یک. من تنها فرد در این مسابقه که گفت من خواهد شد —

MH: من می خواهم به بحث آب و هوا با شما در یک لحظه. چرا شما فکر می کنم شما می توانید برنده تام در آمد. شما مرد هوشمند. شما در حال رای گیری در چه 2% در امروز نظرسنجی سی ان ان در سراسر کشور? شما در حال رای گیری در چه 3 درصد در آیووا و نیوهمشایر? شما نمی توانید برنده شوید. شما نمی خواهید را به نفع خود و شما به هدر رفتن $128 میلیون. آیا شما می دانید که شما می تواند پرداخت هزینه برای چه ؟ ما یک مطالعه درست قبل از این مصاحبه: 25 میلیون پشه بند 23 میلیون واکسن وبا, 16,000 حلقه چاه آب در آفریقا است. من در مورد شما نمی دانم, تام, من نمی قادر خواهد بود به خواب در شب اگر من می دانستم که من می تواند انجام دهد همه که خوب در سراسر جهان و من تصمیم به صرف پول در تبلیغات تلویزیون.

TS: خوب در واقع من فکر می کنم که این مسئله در اینجا این است که سیاست است. که در واقع من انجام تمام مردمی کاری که من همیشه انجام می شود در سیاست در همان زمان که در واقع من فکر می کنم این مسئله در اینجا این است که یک نظام سیاسی که تهدید کل جهان و ایالات متحده مردم ایالات متحده برای اطمینان حاصل کنید. و اگر شما در نگاه قبل از —

MH: من تمام آن تام است و من از شما صمیمانه…

TS: اجازه دهید من در پایان مهدی من اجازه دهید شما به پایان…

MH: من یک میلیاردر. من یک میلیاردر تام مثل شما.

[تداخل.]

TS: در چهار ابتدایی متحده من به طور متوسط 15 درصد است. من در مقام سوم و من شده است تا هر هفته.

MH: آره در کارولینای جنوبی شما انجام می دهند بسیار خوبی است اما در همه جا دیگری شما انجام می دهند بسیار بد. در می آیند.

[تداخل.]

MH: تام 2% در سراسر کشور شما شده است در حال اجرا برای مدت شش ماه. تام شما شده است در حال اجرا برای مدت شش ماه شما در 2 ٪ در سراسر کشور. بیایید واقعی در مورد شانس خود را.

TS: اعتقاد من این است که یک سری از دولت سنجی های مهدی. دولت در انتخابات است.

MH: خوب در آیووا و نیوهمشایر شما در 3 درصد است.

TS: پس از رفتن را از طریق چهار متحده است. نگاهی به اعداد و درک کنند که که تعداد کسانی که — من در مقام دوم در کارولینای جنوبی و مقام سوم در نوادا است. که در واقع چه می گذرد.

MH: خوب, اجازه دهید بحث در سیاست است. اجازه دهید بحث در سیاست شما خواهد بود یک قهرمان به دموکرات ها اگر شما از این مسابقه و صرف دلار که 128 میلیون در مهم رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در نوسان متحده است که بسیار مهم است برای یک آینده دموکراتیک و قانونی در دستور کار است. چرا که برای ایجاد تاثیر خود را در سیاست آمریکا?

TS: من که. شروع کردم به یکی از بزرگترین سازمان های مردمی در ایالات متحده مهدی. Next Gen آمریکا در سال 2018 را بزرگترین جوانان بسیج رای دهندگان در تاریخ آمریکا است. آن را هنوز هم رفتن. من هنوز هم حمایت از آن است. ما در دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده آمریکا سازماندهی افراد جوان به ثبت نام و خارج از نوبت. من انجام شده است که برای سال. در واقع نسل بعدی است و با همکاری هفت ملی اتحادیه های کارگری و ما رو زدم و در بیش از 25 میلیون درهای بیش از دو چرخه های انتخاباتی چیزی به نام برای آینده ما. که هنوز هم در جریان است. من هنوز هم حمایت از آن است. در واقع چیزهایی که شما نشان می دهد که من هستم.

MH: من نشان می دهد که پول خود را می تواند یا بهتر است صرف در سطح جهانی کمک به مردم فقیر و یا در داخل کشور و کمک به رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا. من فقط تعجب است که وجود دارد در حد بالایی به چقدر شما مایل به خرج کردن در این انتخابات ریاست جمهوری قبل از اینکه شما را تا ؟

TS: من بدهد تا اگر من فکر نمی کنم من می توانید برنده شوید. و من فکر می کنم من می توانم —

MH: چقدر شما مایل به صرف ؟

TS: من فکر می کنم که من کسی را می توانید در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد است که آنچه او را در حال اجرا است.

MH: من درک که. من درخواست چقدر شما مایل به صرف تام ؟

TS: من کسی که می توانید در این مرحله با او و او را پایین.

MH: من درک که. چقدر شما مایل به خرج کردن در این مسابقه ؟ آن را کردم چقدر شما مایل به خرج کردن تام? تام ما در حال رفتن به اجرا خارج از زمان ؟ تام چقدر شما مایل به صرف ؟ است که وجود دارد در حد بالایی?

TS: مهدی, اجازه دهید من آن را به شما در این راه. من در حال اجرا به دلیل من فکر می کنم چیزی وجود دارد به شدت اشتباه و تهدید آمریکایی ها.

MH: بنابراین می تواند من را که هیچ حد بالایی به هزینه های خود را?

TS: و من فکر نمی کنم هر کسی می گفت چیزهایی که در واقع نشانی از آن.

[تداخل.]

MH: من قصد دارم به حرکت می کند چرا که ما در حال اجرا خارج از زمان, اما من قصد دارم به فرض وجود دارد هیچ حد بالایی به هزینه های خود را.

TS: نامحدود مقدار است و چقدر من در مورد مراقبت از آن است.

MH: خوب است.

TS: و بنابراین برای من سوال این است که چه چیزی موثر ترین چیزی که من می توانید به آدرس که ؟ این سوال من از خودم پرسیدم برای 10 سال گذشته است و سوال من از در حال حاضر.

MH: اجازه دهید بحث در مورد تغییر آب و هوا. شما اغلب می گویند در بحث “من تنها فرد در این مرحله است که می گوید آب و هوا است که من شماره یک اولویت است.” اما این است که درست است ، برنی ساندرز به عنوان مثال گفته او را درمان تغییر آب و هوا را نه فقط به عنوان یک اولویت است اما به عنوان یک ملی اضطراری است. او تایید سبز جدید برخورد خیلی زود. او در مورد تغییر آب و هوا در همه زمان ها. چرا به شما می گویند شما تنها یکی است ؟

TS: او نمی خواهد می گویند آن را برای خود اولویت شماره یک.

MH: چون او نمی باید شماره یک. او می گوید: او را به یکی را انتخاب کنید. او را به انجام کارهای متعدد.

TS: او دارای یک شماره یک اولویت است. او گفت که در واقع مدیکر برای همه است که او شماره یک اولویت است.

MH: من اعتقاد دارم که او گفت که او بازی نیست که بازی و او را به انجام کارهای متعدد.

TS: و اگر شما در نگاه سبز جدید مقابله سبز معامله جدید است که در واقع چیزی است که توسط کنگره به تصویب رسید. به من گفت: من می خواهم اعلام وضعیت اضطراری و اورژانس استفاده کنید قدرت از رئيس جمهور.

MH: درست است.

TS: از او خواسته شد که در آیووا هفته گذشته را به شما اعلام وضعیت اضطراری و او گفت: “من فشار برای یک کنگره اعلام شده است.”

MH: این یک نقطه خوب است.

TS: من و گفت من آن را با استفاده از اورژانس اختیارات ریاست جمهوری و شروع به رفتن در یک روز.

[تداخل.]

TS: آن را خود اولویت و او نمی خواهد رفتن بر روی آن در یک روز. و در واقع آن نیست و او در اولویت است. و من فکر نمی کنم اگر آن را اولویت خود را, شما در حال رفتن به آن را انجام داده. و که من نقطه.

MH: من فکر می کنم یک نقطه بزرگ است که شما در حال ساخت در مورد اورژانس قدرت و واقعا در تلاش برای استفاده از دولت را در چه واقعی ملی اضطراری, نه تهمت جعلی ملی اضطراری است. آن را یک مشکل برای شما هر چند تام, که, صلح سبز, ایالات متحده آمریکا به تازگی رتبه حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در تغییر آب و هوا و شرایط آب و هوا خود را برنامه. شما یک منهای تبریک می گویم. اما الیزابت وارن کردم و برنی ساندرز آمد بالا با یک به علاوه. پس از بالا گروه های زیست محیطی شما بهترین مرد در این موضوع است. برنی است. حتی وارن بهتر از شما.

TS: اما در واقع, اگر شما می توانید توضیح دهید که چگونه کسی که رفتن به آن را خود را اولویت شماره یک و اعلام وضعیت اضطراری در یک روز است نه به عنوان خوب به عنوان کسی که برای آنها آن را در اولویت قرار داده و آنها در حال رفتن به کنگره مجوز. کنگره هرگز گذشت یک قبض آب و هوا در 30 سال. بیایید روشن,, مهدی.

MH: آره.

TS: هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد ما در حال رفتن به تصویب سبز معامله جدید است. ببخشید واقعا ؟ که خود را نقطه.

MH: پس Greenpeace USA غلط است که می گویند برنی و وارن باید طرح بهتر از شما ؟

TS: سبز معامله جدید می تواند نه — من فکر می کنم که در واقع آنچه من صحبت کردن در مورد جهان واقعی است. چه شما در حال صحبت کردن در مورد یک فانتزی.

MH: من صحبت کردن در مورد هر چیزی. من فقط با استناد به — من یک کارشناس محیط زیست در همه. من تسلیم شما در این. من فقط به شما گفتن, صلح سبز, ایالات متحده آمریکا دارای رتبه برنی و وارن بالاتر از شما.

TS: اما اگر شما می خواهید به واقع مقابله با این سیاست که در واقع خواهد شد و مقابله با آن به طور موثر در یک روز به عنوان اورژانس در آن است و آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که در دنیای واقعی در حال رفتن برای دیدار با زمان است که مادر طبیعت است که دیکته به ما. و من فکر می کنم اگر شما برگردید و چک کنید خواهید دید که در واقع من حق هستم. من مشغول به کار در این 12 سال.

MH: شما داشته باشد. شما و شما به دست آورده اید احترام زیادی از مردم به صورت خود کار بر روی تغییر آب و هوا.

TS: برگردید و ببینید که کدام یک از این افراد با گذشت هر چیزی که تا به حال در آب و هوا و شما —

MH: اجازه دهید من در پرتاب یک سوال تام. شما ساخته شده است که نقطه. اجازه دهید من در پرتاب یک سوال. شما به دست آورده اند احترام زیادی از مردم برای آب و هوای خود را ضبط به من می گویند شما یک منهای یک درجه از صلح سبز. اما آنچه در مورد سابقه خود را به عنوان یک صندوق مرد ؟ بسیاری از مردم گوش دادن به نشان می دهد می دانم در مورد پس زمینه خود را در سرمایه گذاری, سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی در صنایع. می گفت: در بحث هفته گذشته که شما تا به حال واگذار شده از سوخت های فسیلی در حالی که پیش. در ماه سپتامبر هر چند شما گفت که شما هنوز هم به حال برخی از منابع سوخت های فسیلی در صنایع باقی مانده شما نام آن را. چه دقیق وضعیت شما و سوخت های فسیلی سرمایه گذاری به عنوان در حال حاضر فقط برای روشن شدن برای همه, گوش دادن ؟

TS: نگاه من واگذار و از آن سال و سال پیش. اما در برخی از مکان های, اگر من را از طریق یک همکاری است که من نمی کنترل برخی از باقی مانده من وعده داده است که من می دهد که به دور. بنابراین من واگذار و از آن سال پیش و اگر وجود دارد برخی از حقوقی دلیل است که من شده اند قادر به من گفت: من را که دور. بنابراین من از انجام این کار به معنای واقعی کلمه تقریبا از یک دهه پیش. من درخواست دیگر آمریکایی ها برای رسیدن به همان نتیجه من آمد به حدود 12 سال پیش که ما نیاز به حرکت از یک اقتصاد سوخت فسیلی به انرژی پاک در اقتصاد است. و در واقع همان چیزی است که من بوده ام فشار برای بسیار موفقیت آمیز است. و اگر شما نگاهی به رکورد من در این مقایسه به هر کسی که در این مرحله و سپس به من بگویید که آه در واقعیت که آنها قوی رکورد من چالش شما را به انجام این کار است. و من چالش شما به من بگویید که دقیقا در زمان واقعی زمانی که شما صحبت کردن در مورد انرژی پاک و صحبت شما در واقع در مورد تمیز کردن محیط زیست و در واقع صرفه جویی در جهان, آنچه ما در واقع رفتن به انجام نیست چه کسی در حال رفتن به می گویند آنچه در واقع اتفاق می افتد به چیزهایی که به واقع حرکت به چیزی است که می تواند انتشار گازهای گلخانه ای.

MH: من با شما موافقم. من خوشحالم که شما در حال ساخت این استدلال.

TS: که در واقع آن را ندارد.

MH: من با شما موافقم. من خوشحالم که شما در حال ساخت این استدلال در تغییر آب و هوا. من فقط آرزو می کنم شما لازم نیست به صرف $128 میلیون دلار برای انجام این کار است. ما در مورد به اجرا خارج از زمان. اما قبل از ما انجام دهید ما در وسط یک مجلس سنا محاکمه.

TS: اجازه بدهید به شما یک سوال بپرسید, مهدی. آنچه در آن است به ارزش آن را به شما برای نجات جهان است ؟ اجازه بدهید از شما بپرسم ؟ چه تعداد شما قرار داده است.

MH: من نمی قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی آن, اما من نمی جمهور برای اجرا خودم دانستن من می توانم — من نمی صرف $128 میلیون دلار در بی معنی پیشنهاد ریاست جمهوری ، که همه من و گفت. شما فکر نمی کنم پیشنهاد خود را بی معنی است. من که احترام. اما من فکر می کنم من و شما هر دو می دانیم که در اعماق آن است.

TS: شما در اشتباه هستید که مهدی و اجازه دهید من از شما درخواست این —

MH: شما در 2% تام و آیووا یک زن و شوهر از هفته دور.

TS: من یک طرح واقعی برای انجام این کار —

MH: من که شما یک برنامه اما شما هنوز رای گیری در یک سطح است که شما می توانید برنده شوید.

TS: — به من بگویید که یک طرح واقعی است که واقعا در دنیای واقعی در آن زمان است که ما به آن نیاز به. به من بگویید. من دوست دارم به آن را بشنود.

MH: پس چرا شما را به این طرح و پشت یکی از دونده جلو و آنها را به اتخاذ آن به عنوان طرح خود را ؟

TS: مهدی شما خنده دار است.

MH: فقط یک فکر است. قبل از ما اجرا از زمان, تام, استیضاح, استیضاح, تام. شما یکی از نیروهای محرک پشت استیضاح در سمت چپ در محافل دموکراتیک در سال های اخیر است. ما تا به حال شما را در نشان می دهد در ماه مه سال گذشته است. شما در مورد استیضاح. شما راه اندازی نیاز به استیضاح بسیار زود است. یک زن و شوهر از سوالات. شماره یک شما را برخی از اعتباری برای مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن استیضاح در خانه ؟ و شماره دو شما به من گفت که در سال گذشته نشان می دهد که شما اعتقاد او در واقع می تواند به اعدام محکوم شده و حذف شده توسط سنا. آیا شما هنوز هم بر این باورند که اتفاقی خواهد افتاد ؟ چون من هیچ مدرکی در تمام 20 سناتور جمهوری خواه در مورد به نوبه خود بر او. آنها حتی نمی خواهد به توافق برسند به شهود.

TS: من فکر می کنم هشت و نیم میلیون نفر امضا درخواست ما نیاز به استیضاح. آنها نه تنها امضای یک طومار. آنها نیز به نام خود Congresspeople ایمیل خود را Congresspeople, پیامک های خود را Congresspeople خواستار آن است که آنها به این فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ به حساب آورد. آیا من به آنها اعتبار ؟ بله من انجام دهد. چون من فکر می کنم این چیزی است که واقعا اتفاق افتاده است که در آنها وجود دارد بنابراین بسیاری از آنها که Congresspeople تا به حال به گوش دادن به خود را دارند تشکیل شده است. و چرا من فکر می کنم که چرا من فکر می کنم او برای رسیدن محکوم است ؟ چرا که اگر در واقع آنها برگزاری یک محاکمه قرار داده و شواهد در مقابل مردم آمریکا مردم آمریکا در حال رفتن به تغییر ذهن خود را, و آنها در حال رفتن به می گویند به توافق خلاص شدن از شر او و یا ما چگونه به خلاص شدن از شما. و این نوع از زبان سناتور جمهوریخواه درک.

MH: اما همانطور که از در حال حاضر, شما لازم نیست به اعتقاد او خواهی بود محکوم با توجه به این دادگاه است بنابراین کفه را به نفع خود را?

TS: من می خواهم برای دیدن دقیقا چه مدرکی می شود در مقابل مردم آمریکا به دلیل به نظر من این یک سوال در مورد هدف حقیقت است. آقای ترامپ گفت: من می تواند شلیک کسی در خیابان پنجم و مهم نیست. و که ممکن است درست باشد با توجه به سناتور جمهوریخواه اما این درست نیست با توجه به مردم آمریکا است. و اگر او شاخه های کسی در خیابان پنجم در نیویورک و مردم آمریکا دریافت مدارک و شواهد از آن آنها در حال رفتن به بگویید که جمهوری خواهان خلاص شدن از او.” و این سوال واقعی.

MH: من امیدوارم که حق با شما هستیم. من شک و تردید هستم, اما من امیدوارم که شما درست قبل از ما شما ویروسی رفت و هفته گذشته پس از بحث زمانی که شما گیر کردم تلاش برای گفتن سلام به برنی به عنوان او و الیزابت وارن داشتن آن را در تلویزیون زندگی می کنند در پایان این بحث. سپس شما ویروسی رفت و روز دوشنبه دوباره در یک MLK رویداد در کارولینای جنوبی که تا به حال این نوع از بی دست و پا ارز با برنی در حالی که شما به رقص در کنار یکدیگر است. چه شد شما در تلاش برای گفتن به او را ؟ و آیا به نظر شما برنی ساندرز به یک دوست ؟

TS: من مانند برنی و هر دو بار من فقط مودب بودن به کسی که من صرف زمان با و که من موافقت با برخی مسائل و اختلاف نظر دارند اما همیشه فکر می کنم اما من تحسین برای آنچه که او در تلاش برای انجام. و بنابراین گاهی اوقات این شرایط کمی بی دست و پا. که راه آن می رود. هر دو بار من واقعا فقط دوستانه به کسی که من می دانم.

MH: برنی البته همه چیز میلیاردرهای نباید وجود داشته باشد. آیا شما نگران آن است که او فکر می کند که امر به شما بیش از حد ؟

TS: من فکر می کنم برنی و من همراه خوب است. من واقعا انجام دهد.

MH: تام Steyer با تشکر از شما برای آینده ساختار شکنی دوباره. قدردانی شما در نظر گرفتن زمان برای پاسخ به سوالات من. موفق باشید با مبارزه است.

TS: با تشکر از شما مهدی خوب با شما صحبت کنم.

[موسیقی interlude.]

MH: که تام بود Steyer میلیاردر زیست و نیکوکار و دموکرات نامزد ریاست جمهوری این مورد به شدت اولویت و مقابله با مبارزه با فراری تغییر آب و هوا. من فکر می کنم او درست است که رنگ سبز معامله جدید را در تلاش برای دریافت از طریق کنگره و آینده دموکراتیک رئیس جمهور را بسیار قوی تر و خیلی بیشتر در خارج از جعبه اقدامات اجرایی برای مقابله با آن است. من فقط فکر نمی کنم تام برای رفتن به دموکراتیک رئیس جمهور پسر خوب که او هست و من نمی فهمم که چرا او صرف صدها میلیون دلار در آنچه به پایان خواهد رسید تا اجازه دهید صادقانه شکست خورده انتخاباتی است. اما خوب شانس به او.

که ما نشان می دهد! واسازی است تولید اولین نگاه رسانه ها و رهگیری. ما تولید کننده ژاک جوان است. نشان می دهد مخلوط شد توسط Bryan Pugh. ما تم موسیقی تشکیل شده توسط بارت Warshaw. بتسی نی است رهگیری را سردبیر.

و من مهدی حسن. شما می توانید به من در توییتر @mehdirhasan. اگر شما در حال حاضر نمی, لطفا, اشتراک, به, نشان می دهد بنابراین شما می توانید شنیدن آن در هر هفته. رفتن به theintercept.com/deconstructed برای عضویت از پادکست خود را پلت فرم از انتخاب آی فون, اندروید ، اگر شما مشترک در حال حاضر لطفا به ما ترک یک امتیاز و یا بررسی. این کمک می کند تا مردم در پیدا کردن نشان می دهد. و اگر شما می خواهید به ما بازخورد بدهد ما ایمیل در [email protected] با تشکر بسیار! ببینید شما در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>