چرا ایرلند بحران مسکن در حال گسترش است

چرا شما باید مراقبت از

با وجود یک بیماری مزمن کمبود مسکن, ایرلند, پایتخت باقی مانده است به شدت کم افزایش می یابد.

ایرلند ممکن است شناخته شده برای آن سبز رنگ مناظر و فضاهای باز. اما دوبلین — صفحه اصلی به دو پنجم از جمعیت کشور — زمین صفر از عمیق تر شدن بحران مسکن. در سال گذشته فقط 8,000 خانه رفت تا برای فروش در بازار باز است.

فقدان سرپناه باعث شده است تا متوسط دوبلین قیمت خانه به موشک $405,000 معنی رفت و آمد طولانی و اجاره بالا است. و آن را حتی بدتر برای ساکنان: داده ها از جامعه از اجاره نقشه برداران ایرلند نشان می دهد که به طور متوسط برای اولین بار برای خریدار در دوبلین باید کسب حداقل $136,000 از یک سال و زمانی که ميانه ناخالص درآمد خانوار در ایرلند در سال 2018 تنها بیش از $55,000. شاید به همین دلیل …

تعداد خانواده های بی خانمان در دوبلین افزایش یافته است بیش از 350 درصد پس از سال 2014.

که با توجه به شمارش انجام شده در ماه ژانویه است. حدود 1 ، 200 خانواده شامل بیش از 4400 نفر شمارش به عنوان بی خانمان در دوبلین در این سال تقریبا سه برابر تعداد خانواده های بی خانمان در بقیه ایرلند ترکیب شده است. که در مقایسه با سال 2014 زمانی که تنها 331 بی خانمان خانواده ها شمارش شدند در دوبلین. با توجه به غیر انتفاعی تمرکز ایرلند افزایش است که عمدتا به دلیل عوامل اقتصادی مانند نداشتن مسکن و شغل — بیش از نیمی از خانواده های بی خانمان مورد بررسی در این سال گفت: آنها از دست داده خانه خود را به دلیل آن را حذف از خصوصی بازار اجاره و یا آنها تا به حال مشکلات با اجاره خود (به عنوان مثال آن را غیرقابل تحمل شد). متوسط قیمت خانه در دوبلین پرورشی 93.8 درصد بین سال 2012 و 2019 به $415,000 و به $600,000 در جنوب دوبلین شهر گران ترین منطقه. مقایسه در کپنهاگ مشابه-اندازه اروپایی شهر پایتخت که در آن هر دو دستمزد و مالیات بالاتر از ایرلند را در خانه به طور متوسط قیمت $278,000.

هزینه های بالای آپارتمان ها و خانه ها و گران اجاره کرده اند موجب خشم است که تا به حال عمده پیامدهای در حوزه سیاسی: در ماه فوریه جناح چپ Sinn Fein حزب ساخته دستاورد های تاریخی در این کشور انتخابات پارلمانی در پشت یک کمپین امیدوار به حل مشکل مسکن از طریق بزرگترین homebuilding پروژه “در تاریخ دولت” همراه با اجاره انجماد و کاهش اجاره اقدامات است. Sinn Fein را رقبای Fianna Fáil و خوب گائل را تحت سلطه سیاست ایرلند در دهه های و ترکیب خود را شکست به تحویل مسکن مناسب باعث شده است که یک تغییر عمده در ایرلندی چشم انداز سیاسی.

مسئله این است که به دوبلین بد نام در خارج از کشور. در سال گذشته جاست شبکه InterNations بررسی 20000 نفر در 82 شهرستانها و متوجه شد که دوبلین آمد در گذشته — پشت مسکن-crunched سان فرانسیسکو — برای شرح به دنبال مسکن است.

Housing Prices Starting To Fall In Ireland

شین Faherty رفت و آمد به جنوب مرکزی دوبلین است که تنها 20 مایل در هر راه از جایی که او زندگی می کند و در عین حال در آن طول می کشد او را بین سه و نزدیک به چهار ساعت به رفت و آمد در هر روز است. است که به طور متوسط با سرعت 10 کیلومتر در ساعت — آهسته تر از یک بازی گاه به گاه دوچرخه سوار.

“بدترین بخشی از سفر است که در ترافیک گیر کرده با توجه به عدم وجود و یا متناوب طبیعت, اتوبوس, خطوط. کسانی که استفاده از حمل و نقل عمومی هستند که به لحاظ اجتماعی و سازگار با محیط زیست مسئول در عین حال جریمه با نشستن در همان ترافیک به عنوان کسانی که درایو” Faherty می گوید و اضافه کرد که او می خواهم به قادر به پرداخت هزینه خانه و نزدیک به مرکز شهر است. “ما بچه ها در سنین 1 و 4 بنابراین اگر من خوش شانس هستم من به آنها مراجعه کنید برای یک ساعت وقتی که من به خانه.” چه چیزی بیشتر, در حالی که 57 شهرهای اروپایی به رخ کشیدن با سرعت بالا, مترو, سیستم دوبلین است نه یکی از آنها. برنامه های در حال کار برای ساخت یک 2027.

با وجود کمبود ایرلندی شهرستانها باید مقدار زیادی از فضا برای ساخت برج های مسکونی و آپارتمان بلوک. اما بالا افزایش می یابد هرگز گرفتار در دوبلین. متوسط ارتفاع ساختمان پنج داستان و سرمایه بلندترین ساختمان های مسکونی تنها 22 داستان و 120 آپارتمان (لندن بلندترین 75 طبقه و 984 آپارتمان). در دوبلین دوم و سوم بلندترین مسکونی با عناصر لاشی 17 و 16 داستان بود.

اما برخی از کارشناسان استدلال می کنند که بزرگتر سهام بالا-آپارتمان نمی خواهد بهبود این مسئله است. “یک پیشنهاد برای ‘ساختمان آسمان’ فرض می کند که وجود دارد کمبود زمین و بالا و افزایش بهینه توسعه پایدار نه که درست است” استدلال می کند Orla Hegarty از دانشگاه کالج دوبلین مدرسه معماری, برنامه ریزی و سیاست های زیست محیطی. “قیمت بزرگترین چالش در دوبلین مسکن. از سهام جدید از آپارتمان که در حال ساخته شده است در خصوصی بخش مسکونی در حال بالا-قیمت مناسب و تهیه کردن به بازار تو رفتگی در دیوار” Hegarty می گوید. دوبلین در حال حاضر حدود 30,000 خالی واحدهای مورد 8,000 بیش از این مقدار بزرگتر لندن است.

مشکل دیگر این است که واحدهای در حال تبدیل به اجاره کوتاه مدت. دوبلین معرفی کنترل Airbnbs در سال 2018 اما سایت ملک ارام.یعنی گزارش 64 درصد افزایش در تعداد کوچکتر اجاره املاک در این شهرستان از ابتدای ماه مارس به احتمال زیاد یک تابع از Airbnbs دیگر قابل اجاره با توجه به کروناویروس reentering بازار مسکن.

اما COVID-19 نیز مجبور تعمیر سریع برای ایرلند را در بحران بی خانمانی: در مارس 25, شهر اعلام کرد که بیش از 350 خالی اتاق های هتل ها و آپارتمان ها اختصاص داده خواهد شد به بی خانمان دوبلینیها اجازه می دهد تا آنها را به پناهگاه در محل در طول بحران. آنچه را که آنها انجام خواهد شد پس از این ویروس متهم باقی مانده است دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de