چرا هانا قهوه ای حضور ندارد از دست رفته توسط قرنطینه خدمه

رفته اما نه فراموش کرده اید ؟ تایلر کامرون‘s نزدیک رفیق مت جیمز مشترک کاملا دلیل معتبر هانا قهوه ای‘s وجود ندارد از دست رفته توسط قرنطینه خدمه پس از ترک آنها را پشت در فلوریدا.

“هانا با ما است که همیشه در روح و روان. ما نمی گم هانا چرا که او در اینجا با ما, همیشه,” جیمز, 28 گفت: ما هفته به طور انحصاری در روز شنبه, مارس 21 در حالی که ترویج مشارکت خود در NEOU آینده زندگی می کنند مناسب-A-Thon رویداد. “او است که همیشه رفتن به قسمت قرنطینه خدمه. ارتباط ما [با او] از طریق Infinite یکی دیگر از رقص نبرد. به طوری که ارتباط تنها شکوفا شده پس ما له گوشت گاو.”

در واقع عامل املاک و مستغلات اعتراف کرد که او “نمی دانم” براون 24 ساله خواهد بود پیوستن به این گروه را در فلوریدا برای اولین بار در. “من فقط خیلی خوشحال بود که من او را دیدم چرا که او را مانند یک فرد بزرگ بود و من هیجان زده به در خانه قفل شده است با” او به اشتراک گذاشته.

Hannah Brown’s Presence Isn’t Missed by the Quarantine Crew
هانا قهوه ای, مت و تایلر جیمز کامرون. قو Gallet/WWD/شاتر; چلسی لورن/شاتر (الحاق)

این رقص با ستاره ها آلوم وارد در فلوریدا در مارس 14. پس از آن قهوه ای همراه با جیمز کامرون, 27, کامرون برادر رایان کامرون, کیت دولی, Olivia Faria, Mollie Foertmeyer و یعقوب گوشت تشکیل قرنطینه خدمه. با هم گروه شده اند سرگرم کننده پر Infinite ویدئوها و تغييرات Instagram خود را تجربه quarantining با هم.

جیمز گفت: ما که قرنطینه خدمه حضور در رسانه های اجتماعی ایجاد شده به عنوان یک راه برای “تصویر کشیدن یک پیام مثبت” در طول زمان به چالش کشیدن. در ضمن او همچنین به طعنه چه گروه پویا شده است مانند در خانه.

“بزرگترین باند واقعا این است که فقط از طریق این تمرینات این است که [کامرون] میزبانی شده در Instagram Live” او به اشتراک گذاشته. “این کمک همه ماندن ذهنی و جسمی مناسب از طریق فقط قفل بودن در خانه با خانواده و دوستان خود ‘علت است که یک مدت زمان طولانی است که با یک نفر.”

گذشته از dishing در قرنطینه خدمه جیمز نیز صحبت ما در مورد مشارکت خود در یک جا-A-Thon, پخش زنده رویداد به میزبانی NEOU — یک شرکت تناسب اندام — via Instagram on پنج شنبه, مارس 23. خیریه تلاش برگزار شد در تلاش برای جمع آوری پول برای حرفه ای پزشکی مشغول به کار برای مبارزه با کروناویروس. درآمد حاصل از رویداد روز پنجشنبه را به سمت عملیات مبارزه با مواد غذایی, یک سازمان است که به ارائه وعده های غذایی برای کارکنان بهداشتی درمانی در این بیماری همه گیر.

“من واقعا خوب رفقا — هم اتاقی در دانشگاه هم اتاقی پس از کالج یکی از بهترین دوستان من واقعا — دوست دختر خود را با این نسخهها کار در یک بیمارستان و من فکر می کنم او را دیدم که وجود دارد مقدار زیادی از [همه چیز] که در بیمارستان با این پرستاران و پزشکان بودند که مبارزه در خطوط مقدم و نبود منابع به اندازه کافی برای نیازهای اساسی” جیمز که تاریخ زنده تمرین در 2:30 بعدازظهر و در روز پنج شنبه توضیح داد. “اینجا جایی است که عملیات مبارزه با مواد غذایی آمد [در] … ارائه تحویل غذا به این بیمارستان ها در اطراف شهر نیویورک در منطقه است.”

جیمز افزود: “من خوشحالم که NEOU حساس به همه چیز که در جریان است با این ویروس و چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی هر کس و چگونه آنها در حال رفتن به استفاده از پلت فرم خود را به livestream که تمرین که قراره تقلید یک شیفت 12 ساعته که پزشکان در حال رفتن است.”

با گزارش Kayley Stumpe

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de