چرا هایلی بالدوین پوست گورو دکتر باربارا استورم هشدار در برابر رتینول— گوش دادن!

ما همه که در مورد مو آرایش بیش از حد! در اینجا شیک, ما هرگز دیده می شود یک مدل مو و یا آرایش روند ما نمی تواند در مورد بحث روز در پایان پس ما شروع به یک پادکست به غذا در تمام آخرین اخبار زیبایی — از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز, افراد مشهور, مو و آرایش تجارت بایدها و نبایدها. هر هفته ما هفتگی سردبیر اجرایی از زیبایی و سبک گوئن Flamberg مذاکرات با برخی از بهترین در <url> در مورد چه چیزی جدید در آرایش و سبک در دریافت Tressed با ما پادکست. گوش دادن بالا!

این هفته گوئن و خبرنگار ارشد تراویس Cronin خوش آمدید محصولات مراقبت از پوست گورو دکتر باربارا استورم به چت در مورد تنها-راه اندازی پوست سرم در خط گیاه عنصر بسته بندی محصولات است که کمک به پشت ساعت. استورم که محصولات محبوب هالیوود یک لیست از جمله Hailey Baldwin, Rosie Huntington-whitely نگران نباشید ، , Kourtney Kardashian , و بیشتر است خالق خون آشام خون صورت معروف ساخته شده توسط کیم کارداشیان. او می داند که یک چیز یا دو مورد ضد پیری و او به ما همه از او راهنمایی — گوش دادن به قسمت و دریافت حرکت شبیه چمچه زنی!

Dr. Barbara Strum
دکتر باربارا مضراب زدن محصولات مراقبت از پوست متخصص. حسن نیت ارائه میدهد

استورم آخرین محصول, سر, سرم, است که به منظور درمان پوست بر روی پوست سر خود را با همان سطح از پیچیدگی معمولا محفوظ پوست صورت گردن و سفت. دکتر خوب برای ما توضیح میدهد که چگونه با استفاده از آن می توانید خود را کمک به رشد مو طولانی تر و ضخیم تر و براق کننده. ما به هر چیزی را یک شات است که وعده لذیذ قفل! اما استورم سرنخ ما به یک چیز نباید ما را امتحان کنید — PRP در غیر این صورت شناخته شده به عنوان خون آشام و صورت. هر چند تراویس نا امید او توضیح می دهد که درمان به سادگی کار نمی کند به ریزش — شما رو به شنیدن افکار خود را در این یکی!

دکتر استورم مدارس ما بیشتر از ضد پیری درمان که ممکن است کار به عنوان به خوبی به عنوان تبلیغ. برای مثال در حالی که رتینول ممکن است از فکر به عنوان استاندارد طلایی برای صاف کردن چروک شب از بافت پوست و پاکسازی آکنه استورم معتقد است که ویتامین A مشتق از ماده می تواند بیش از پوسته پوسته شدن و منجر به نازک تر و حساس پوست و التهاب در طول زمان است.

او آموزه های افسانه ای هستند و در حال حاضر شما می توانید حضور خود را در کلاس های استاد انجام شده در یوتیوب با برخی از افراد مشهور جانبازان. در طول کلاس اول, Hailey Baldwin پیوست برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی برای پاک کردن و درمان آکنه. آخرین قسمت برجسته اما رابرتزو لمس در مورد نحوه رسیدگی به پوست حساس و نیز چه چیزی را در مورد مخوف دانه های سرسیاه.

برای اطلاعات بیشتر از هفته زیبایی و سبک اخبار — از جمله آنچه به جای استفاده از رتینول — اطمینان حاصل کنید که برای گوش دادن به پادکست بالا و اشتراک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>