چرا Deepfakes در حال بزرگ بعدی نرم تهدید

بیش از 30 سال گذشته اینترنت رفته از تازگی به ضرورت. چگونه پیش بینی ما ایمن ماندن در یک hyperconnected جهان بیش از 30 سال آینده کار سخت است اما کارشناسان پیش بینی است که شهرهای هوشمند و “deepfakes” دو تا از عمده cybersecurity چالش های پیش رو.

صدای دستیاران و دستگاه های مانند متر هوشمند و چراغ در حال حاضر در حال تبدیل شدن به هنجار. شهرهای هوشمند را بیشتر تعبیه اصطلاح اینترنت از چیزهایی که به زیرساخت ها و محیط ساخته شده. امکانات عبارتند از: چراغ که تغییر شدت بر حضور انسان خواهد شد که شناسایی شده با گوشی های هوشمند خود و مجازی راهنماهای برای سالمندان باید به آنها دست داده است.

خود را [گوگل] لانه صحبت می کند به شما [Amazon] الکسا و خود را در الکسا خود را می گوید یخچال چه باید خریداری هفته آینده — هنگامی که چیزی را اشتباه می رود, چگونه ما نقشه اتصال و مسئولیت ؟

Mariarosaria Taddeo تحقیقات همکار, Oxford, اینترنت موسسه

که به راحتی می آید در هزینه می گوید Mariarosaria Taddeo یک محقق در آکسفورد اینترنتی موسسه و معاون دیجیتال آن اخلاق آزمایشگاه. “من نظری ایده است که بیشتر به شما باید شهرهای هوشمند … در سطح گسترده تر از حمله است.”

Taddeo که همچنین یک همکار در آلن تورینگ موسسه در مورد تاثیر این شبکه های پیچیده را در امنیت سایبر. با هر اتصال اضافی آن را می شود سخت تر به کشف کردن که در آن یک آسیب پذیری پدید آمده است. “شما [گوگل] لانه صحبت می کند به شما [Amazon] الکسا و خود را در الکسا خود را می گوید یخچال چه باید خریداری هفته آینده — هنگامی که چیزی را اشتباه می رود, چگونه ما نقشه اتصال و مسئولیت؟”

هوش مصنوعی است که بخش مهمی از امنیت سایبر را توسعه آینده با توجه به Taddeo. این فناوری یک شمشیر دو لبه: در حالی که کارشناسان امنیتی استفاده از پیشرفت در این زمینه برای شناسایی و پاسخ به تهدیدات با سرعت بیشتری او می گوید: هکرها با استفاده از همان فن آوری برای پیدا کردن نقاط ضعف.

در شهرهای هوشمند دامنه برای اختلال بسیار زیاد است. هکرها می تواند بر هوش مصنوعی است که کنترل زیرساخت های حیاتی به عنوان مثال قرار دادن آب و یا برق وسایل در دست بازیگران مخرب.

دیگر کارشناسان به امید از تکامل از نرم افزار مانند ادوبی فلش. قبلا هکرها باید با اتکا بر یک عیب می گوید: Ryan Kalember سر از استراتژی امنیت سایبر در Proofpoint کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری حفاظت شرکت. “با یک اشکال در 2010 من می توانم … انجام کاری واقعا [موثر] از آنجا که سیستم طراحی نشده بود در راه انعطاف پذیر,” او توضیح می دهد.

تا سال 2050, Kalember پیش بینی هکرها را برای بهره برداری از یک سری از آسیب پذیری های سیستم. این به این معنی ویژگی های حملات خواهد بود حفظ تنها بهترین هکرها مانند نرم افزارهای جاسوسی اسرائیل شرکت سازمان خدمات ملی که در سال گذشته گفت: آن را به حال نمیفهمد چگونه برای هک آیفون. “املاک ویژگی های آسیب پذیری خواهد شد سخت تر و سخت تر برای پیدا کردن” او می گوید.

Kalember مشتق بیشتر خوش بینی از بهبود امنیت و روش ها: گوشی های هوشمند برای مثال در حال حاضر استفاده از تأیید هویت بیومتریک مانند اثر انگشت یا تشخیص چهره به جای کلمه عبور. “همانطور که شما باید چیزهایی مانند شناسایی چهره, آن می شود به طور فزاینده پوچ که ما ده ها تن … از کلمه عبور مدیریت را عمیقا نا امنی در راه های,” او می گوید.

این تغییر ضروری است او می افزاید: از آنجا که اگر چه ویژگی های آسیب پذیری سخت تر خواهد بود برای بهره برداری در آینده انسان در حال حاضر ضعیف ترین لینک در امنیت سایبر با اکثر تکنولوژی ادراک افراد آسیب پذیر به طور فزاینده ای شخصی و حملات پیچیده.

افزایش deepfakes — مصنوعی صوتی و تصویری و عکس ها از مردم تولید شده توسط الگوریتم — یک منبع آسیب پذیری. “[Deepfakes] در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک به طور فزاینده ای در دسترس و به طور فزاینده ای واقع بینانه” هشدار هنری Ajder رئیس ارتباطات و تجزیه و تحلیل تحقیقات در Deeptrace راه اندازی است که شناسایی deepfakes.

هکرها می توانند به تصویر کشیدن کسی گفته و یا انجام تقریبا هر چیزی را با استفاده از تا کنون-کاهش مقدار مواد اولیه. تا کنون تکنولوژی عمدتا استفاده شده است برای ایجاد به اصطلاح انتقام پورنوگرافی. اما خطر دیگر جنایی با استفاده از deepfakes در حال رشد است به عنوان فن آوری بهبود می بخشد.

Amazon Narrows Hardware Focus To Low-Cost Tablets And TVs

در ماه دسامبر Facebook کشف کرد که یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده خروجی رسانه ها تا به حال با استفاده از تکنولوژی مشابه برای تولید تصاویر برای صدها نفر از حساب های جعلی که سپس مورد استفاده برای فشار سیاسی پیام. این می تواند فقط به عنوان به راحتی می توان مورد استفاده برای تولید منحصر به فرد آواتار به پنهان کردن هویت هکرها در هنگام ایجاد کلاهبرداری است.

گروه Deeptrace در حال کار بر روی تکنولوژی برای شناسایی این تصاویر مصنوعی, اما آن است که یک مسابقه تسلیحاتی — هر تکرار deepfakes بهتر از گذشته است.

Ajder اذعان می کند که در بدترین حالت خود deepfakes می تواند بدتر دروغ محیط زیست ایجاد یک جهان “که در آن شما نمی تواند بگوید که چه چیزی واقعی است.” یکی از راه او به دنبال مقابله با این است که از طریق “معنایی کلمه عبور.” با استفاده از این اطلاعات خاص تنها یک تماس نزدیک می دانیم مانند یک حافظه به افتراق بین انسان و دیجیتال doppelgängers.

با بهبود سیستم های شناسایی deepfakes و سطوح بالاتری از سواد رسانه ای در میان کاربران Ajder همچنان خوشبین است که تاثیر خود را می تواند محدود شود.

اما امنیت سایبر در سال 2050 آمده باید در هزینه های حفظ حریم خصوصی هشدار Taddeo. او امتیاز به دولت از هنر و سیستم های است که می تواند “نظارت بر تمام حرکات خود را در حالی که شما متصل هستید — هر گونه جنبش در لای شیار جایی که چشم خود را در حال حرکت است.” بین فراگیر جمع آوری داده ها و ثابت احراز هویت او می گوید: خطر این است که ما ایجاد یک panopticon که در آن سیستم های نظارت در حال گسترش از همه نسبت به تهدیدات.

+

توسط Siddharth Venkataramakrishnan

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>