چرا بدگویی است ضرب و شتم امید در COVID-19 واکسن

چرا بايد اهميت بدي

آمريکا فکر نمي کنه اولين عکس ها به کساني که بيشتر بهشون نياز دارن بره

سرمایه گذاران راه جدیدی برای بانک سازی پیدا کرده اند: جستجوی واکسن کوروناویروس. خود واکسن بعید است قبل از پایان سال وارد شود، اما مدیران ارشد که سهام خود را در شرکت های که در حال کار به سمت واکسن می فروشند درست پس از اعلام عمده پیشرفت در میلیون ها دلار رخ نه دهم، در حالی که تخمین زده می شود 17.8 میلیون آمریکایی در ماه ژوئن بیکار بودند.

ما به شما می گیم که شما را دیوانه نکند. این برای نشان دادن این است که جستجو برای یک واکسن، در حالی که هدف برای یک انسان بزرگ، در حال حاضر توسط مردم تاحد زیادی به بیرون از حد خود را به یک دلار سریع. و آمريکايي ها اونجا گير افتادن بنابر نظرسنجی اخیر YouGov:

43 درصد از پاسخ دهندگان ایالات متحده فکر می کنم دوز واکسن اول به کشورهایی که می تواند پرداخت بیشتر، نه کسانی که در آن شیوع بدترین است.

فقط 28 درصد فکر می کنم اولویت برای واکسن به ملت های نیاز به آن بیشتر، درصد همان دقیقا همان است که می گویند آنها به سادگی نمی دانم که چگونه آن را تکان دادن. البته، هنگامی که آن را به همه گیر coronavirus می آید، آمریکا — استفاده نمی شود به فکر خود را به عنوان در پایین زنجیره غذایی جهانی — این کشور با بیشترین عفونت ها و مرگ و میر در جهان است.

اما بدبینی بر سر این که چه کسی اولویت را برای واکسن دریافت خواهد کرد نیز نشان دهنده تفاوت های جمعیتی و سیاسی است. آن سنین 25 تا 34 سال (به طور آنلاین) 32 درصد بیشتر از افراد بالای 55 سال (بومرها) به این باور هستند که اولین عکس ها به کسانی که با جیب عمیق تر بروید. و دموکرات ها 23 درصد بیشتر از جمهوری خواهان به نگه داشتن این دیدگاه است. افراد مستقل هر دو را از هم دور می کنند، با 53 درصد کامل باور این واکسن اول راه خود را به ثروتمندترین ملت ها پیدا خواهد کرد.

Texas EMS First Responders Face Higher Caseload Amid COVID-19 Pandemic

دنی هایفانگ، نویسنده ٔ آمریکایی استثناگرایی و بی گناهی آمریکایی می گوید: «این باور که واکسن COVID-19 برای اولین بار به ثروتمندان خواهد رفت، به ویژه هنگامی که توسط بخش های متمم دموکرات و دموکرات یجمعیت برگزار می شود، ممکن است در اشاره به این واقعیت باشد که مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده یک عملیات سودآور است» دنی هایپهنگ، نویسندهٔ آمریکایی استثناگرایی و بی گناهی آمریکایی می گوید:تاریخچهٔ مردم از اخبار جعلی از جنگ انقلابی تا جنگ علیه ترور. و اگر فرض شود که آمریکا هژمون جهانی است، آنوقت می توان فرض کرد که آمریکا به جای اولویت بندی سلامت و رفاه مردم، هر کاری از دستش بر می اید انجام خواهد داد تا واکسن سودآور برای شرکت های داروسازی و بیمه ای شود. پس از همه اینها، این چیزی است که ما در شرایط ویرانگر در سراسر همه گیر شاهد آن بوده ایم.”

YouGov’s tracker of American attitudes toward how the government is handling the pandemic has confidence at an all-time low: Just 38 percent of people think the U.S.u.s handling it well, indicating that while many are predicting the vaccine will go to the wealthiest first, they may not necessarily be on board with that from an ethical standpoint.

يا شايد براي اونا مهم نيست از اواسط ماه ژوئیه ، 1 در 4 آمریکایی می گویند آنها نمی خواهد COVID – 19 واکسن اگر و زمانی که یکی در دسترس می شود (و کمتر از نیمی از جمهوری خواهان می گویند که آنها را دریافت شات). این افزایش قابل توجهی از 19 درصد که گفت که آنها را به گلوله در نظر سنجی ماه مه دریافت کنید. به گزارش کلینیک مائو، کارشناسان تخمین می زنند که تا ۷۰ درصد جمعیت در برابر COVID-19 تلقیح نشده باشد، مصونیت گله ای در برابر این بیماری وجود نخواهد داشت. به عبارت دیگر، همه ما می تواند در دردسر باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im