چرا کلیساها در حال حاضر تحت حمله در مودی هند

آن را آرام شب جمعه در ماه دسامبر زمانی که حدود ده مسیحی روستاییان نشسته و به دعا در یک خانه در Bilkua روستا در شرق هند در ایالت بنگال. چند دقیقه بعد یک گروه هندو مردان مسلح با میله های چوبی barged به خانه مختل خدمات و چپ. هنگامی که 34 ساله پاستور Ramu حالا دوباره خدمت مردان مسلح آمد تا او را متوقف کند و خواسته او برای ترک حق دور. آن بوده است بیش از یک ماه اما حالا — که از یک روستا در نزدیکی — نه بازگشت به Bilkua.

این کشور هندو راست رهبری Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) پدر و مادر سازمان با چندین سلاح از جمله نخست وزیر نارندرا حاکم BJP — برای دهه مشاهده مسیحیت و اسلام به عنوان ادیان بیگانه. اما مودی پس از تصدی 2014 دیده است هندو راست تا حد زیادی به هدف قرار دادن مسلمانان با دولت مشتاق برای جلوگیری از بیگانه غرب است. در حال حاضر به عنوان BJP آماده برای یک سیاسی آزمون محوری برای گسترش پایه آن نصب حمله به مسیحیان در حال جرقه نگرانی که RSS ممکن است به جای فروتنی از شش سال گذشته با یک نوظهور تجاوز علیه دین پیروان.

غرب بنگال با یک جمعیت بزرگتر از آلمان یکی از معدود کشورهایی است که BJP هرگز حکومت. اما دستاوردهای اخیر — آن را به عنوان دومین حزب در کشور حاکم Trinamool کنگره در سال 2019 ملی انتخابات — باید whetted اشتها خود را برای قدرت وجود دارد که در آنها پیش بینی موفقیت های بیشتر در سال آینده دولت در انتخابات.

آر اس اس در حال حاضر دارای 2,650 روزانه و هفتگی meetups — به نام shakhasسراسر کشور بالاتر از 2000 در سال 2017, با توجه به سازمان است. که افزایش ردپای است همزمان با افزایش شدید حملات علیه جامعه مسیحی از 17 در سال 2017 و 2018 ترکیب به 26 در سال 2019 به تنهایی با توجه به آزار و اذیت امداد یک مسیحی غیر انتفاعی.

فرهنگی, همه مسیحیان با مسلمانان.

Biplab Roy, RSS, سخنگوی

در ماه مارس گذشته یک گروه از مردان هندو با استفاده از چاقو برای حمله به آناند Hari, 62, کشیش کامل انجیل کلیسای پروتستان حدود 150 مایل از Bilkua. او در بیمارستان بستری شد برای سه روز. ماه گذشته پلیس بازداشت سه مرد به اتهام پرتاب بمب در یک کلیسا. در بسیاری از موارد دیگر قربانیان — از جمله هلا کشیش حمله در Bilkua — آیا بیش از حد می ترسم به گزارش موارد خود را در برابر مهاجمان. بازگشت به Bilkua هلا می گوید: از سوال.

“مسیحیان در
روستای ترس از هندو گروه های تندرو” حالا می گوید. “آنها خواهد بود
هدفمند دوباره اگر من وجود دارد.”

از بنیانگذاران RSS سوال وفاداری از پیروان مسیحیت و اسلام از آنجا که خود را مقدسترین زیارتگاه دروغ در خارج از هند است. جانشینان خود را به مدت طولانی متهم مبلغان مسیحی تبدیل فقیر مسلمانان به مسیحیت از طریق فریب. در سال 1999 استرالیا, مبلغ گراهام ستینس و دو پسرش زنده زنده سوزانده شدند و در ماشین خود توسط اعضای Bajrang دال یک گروه شبه نظامی است که یک بخشی از RSS چتر.

March Past In Ajmer

اما پس از یک سری از حملات در کلیساها به زودی پس از مودی به قدرت هندو حق با تمرکز توجه خود را بر مسلمانان رانندگی سنبله در جرایم ناشی از نفرت در برابر جامعه. جدید بحث برانگیز قانون تابعیت که تبعیض علیه مهاجران مسلمان رفتار مسیحیان در تاریخ همتراز با هندوها.

که به رویکرد نرم نسبت به مسیحیان در حال حاضر به نظر می رسد به ترک خوردگی با شروع بنگال غربی که در آن بی جی پی در تلاش است تا به تحکیم هندو رای برای انتخابات سال آینده در برابر Trinamool کنگره است که در آن به تصویر کشیده شده به عنوان طرفدار جوامع اقلیت. چگونه این استراتژی جدید نقش را می تواند تعیین RSS رویکرد هند به 28 میلیون مسیحیان در سراسر کشور.

هر دو هلا و هری ادعا می کنند که آنها حمله کردند و آر اس اس. هری می گوید آنها شده بود ترغیب مسیحیان را تبدیل به آیین هندو است. “آنها به ما حمله از آنجا که ما را رد کرد و پیشنهاد خود را,” او می گوید.

RSS تصدیق میکند که این اقدام به تبدیل مردم به آیین هندو در غرب بنگال. “پس از همه, فرهنگی, همه مسیحیان به یهودیان می گوید:” منطقه ای RSS سخنگوی Biplab Roy متهم مبلغ مسیحی گروه “پخش اطلاعات غلط در مورد آیین هندو و تبدیل مردم به مسیحیت است.” او نمی تواند ارائه اطلاعات به ادعای خود را.

اکثر موارد از حملات و یا تبدیل مجبور به آیین هندو اتفاق می افتد در خارج از پایتخت ایالت کلکته می گوید: Shibu توماس بنیانگذار آزار و اذیت امداد. توماس نیز نشان دهنده هند در فدراسیون هندی آمریکایی سازمان مسیحی یک ائتلاف از گروه های کلیسا برای مردم منشاء هند.

در ماه جولای سال 2019 RSS داوطلبان در Sundarbans منطقه مجبور مسیحی سازمان غیر دولتی از کلکته به تغییر طراحی از ساختمان مدرسه آنها تا به حال ساخته شده است برای فقیر هندو کودکان در محل. این ساختمان در اصل به شکل یک کلیسا است.

708f36a2-e43c-401e-b6c0-29f7fbd70538 (1)

پدر دومینیک گومز مقام عمومی از کاتولیک قلمرو مذهبی اسقف اعظم کلکته می گوید: “مسیحیان بسیار نگران در مورد این حملات که تبدیل به یک پدیده رایج در حال حاضر است.”

West Bengal اقلیت نایب رئیس کمیسیون مایکل شین کالورت اصرار دارد که “ولگرد” حمله به مسیحیان به کار گرفته شده به خوبی توسط دولت. اما هری می گوید که او تا به حال به بازدید از یک ایستگاه پلیس 10 بار قبل از شکایت خود به ثبت رسید. ده ماه پس از او با چاقو به پلیس هنوز به بازداشت.

و راهپیمایی از این حملات شروع به احساس می شود فراتر از دولت 658,000-قوی مسیحی جمعیت. قانون اساسی هند اجازه می دهد تا اقلیت های مذهبی به اجرای خود موسسات آموزش رایگان چند از مقررات دولت. که بسیاری از ترس می تواند هدف بعدی. “ما ترس است که وجود خواهد داشت تلاش برای فلج کلیسا با حمله به مبلغ موسسات آموزشی می گوید:” پدر رادنی بورنئو اصلی لویولا دبیرستان کلکته.

دولت دعوت نمی کند حتی یکی از هند 30,000-فرد مسیحی موسسات آموزشی به ارائه پیشنهادات در حالی که پیش نویس جدید سیاست آموزش و پرورش. در ژانویه فدرال BJP وزیر Giriraj سینگ گفت: کسانی که به مطالعه در بچه های مدارس فاقد “فرهنگ هند.”

طنز از این افزایش حملات آینده در میان بحث در قانون تابعیت — کمک خواهد کرد که مهاجر مسیحیان تبدیل به اتباع هند — از دست رفته نیست در Gomes. “اگر آنها نمی تواند مسیحیان این کشور احساس امنیت” او می پرسد: “چگونه می تواند به آنها در حفظ و مسیحیان از کشورهای دیگر امن در اینجا؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>