چرا زندانیان نمی توانند به صورت رایگان به خانه زنگ بزنم؟

  • دو شرکت کنترل 70 درصد از بازار ارتباطات زندان های آمریکا، منجر به قیمت بالا برای زندانیان به تماس، به عنوان ایالات و محل در درآمد سهم.
  • یک غیر انتفاعی جدید، Ameelio، هدف از آوردن تماس های صوتی و تصویری رایگان به این گروه است.

هنگامی که اوگوچی اورچینگوا در دوران کودکي در طول جنگ نيجريه و بيافرن مجبور به فرار از روستاي خود شد، او که از خواهر و برادرهای متعدد مراقبت می کرد و شاهد بی رحمی های غیر قابل فکر در طول مسیر بود، فلسفه زندگی سرسختی را به دست آورد که بعدها به پسرش، اوزوما، اومدا: جهان متخاصم، اغلب دشوار و گاهی وحشتناک است، اما با وجود پیچیدگی هایش، از نظر اخلاقی مجبور یم که در برابر ناپسندی برای خیر تلاش کنیم.

اوزوما اورچینگوا درس را به قلب گرفت. او که دانش آموخته کمبریج و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ییل است، او یکی از بنیانگذاران شرکت آمیلیو است، که یک شرکت مخابراتی در زندان سودآور و بار مالی دور شده ای که آنها بر روی زندانیان و خانواده های آنها قرار می دهند با یک تعمیر ساده: به جای قیمت gouging ملزومات انسانی، آنها را آزاد کنید. حالا، Ameelio قرارداد برای یک برنامه آزمایشی با یک زندان شهرستان در شمال شرقی امضا کرده است — هر چند Orchingwa نام خود را آشکار نمی کند به طور عمومی ، برای جلوگیری از pushback از شرکت های اصلی — برای ارائه اولین پلت فرم رایگان ویدئوکنفرانس به زندانیان در ایالات متحده است.

“این برای ما رایگان است که به رسول یا واتساپ امید. چرا باید اینقدر هزینه بر دارد که آسیب پذیرترین افراد در جمعیت ما نیز همین کار را بکنند؟» اورنگوا می پرسد. “نمیشه یه جایگزین بسازیم؟”

این واقعیت است که 1 در 3 عزیزان [از افراد مبتلا به زندان] می رود به بدهی فقط تامین مالی تماس های تلفنی و بازدید کننده است راه بسیار بالا است.

اوزوما اورنگوا

و هزینه بالا است ، در بخشی از این دلیل که دو شرکت — Securus و جهانی تل لینک — کنترل بیش از 70 درصد از ارتباطات زندان آمریکا ، و در بخشی از آن به دلیل پایگاه کاربری فعال خود را به معنای واقعی کلمه یک بازار اسیر است. پس از قرارداد یکی از این شرکت ها با یک زندان، آنها دسترسی به بازار منحصر به فرد، و راین آزاد برای تعیین قیمت. اگرچه نرخ در زندان های ایالتی در سال های اخیر کاهش یافته است، به لطف افزایش فشار از فعالان و کمیسیون ارتباطات فدرال، تماس 15 دقیقه ای از یک زندان محلی هنوز هم هزینه های به طور متوسط 5.74 دلار، بر اساس گزارش سال گذشته از ابتکار سیاست زندان. در حالی که مطالعه پس از مطالعه ارتباط افزایش ارتباط خانوادگی با کاهش نرخ recidivism، بسیاری از زندانیان با انتخاب سخت پرداخت هزاران نفر در هر سال، و یا به سادگی بدون تماس باقی مانده است.

در شیکاگو متولد شد، اورنگوا، 29، دوران کودکی خود را در شهر آبا، نیجریه بود. شهري بود با بي عدالتي و جرم حتی در زمان کودک بودن، او به خوبی از این واقعیت ها آگاه بود. اما علی رغم مضمحلات، اوریشنگوا حفظ می کند که آبا سرشار از شادی و سرشار از فرهنگ بود – و امیدوار است که یک روز کارش را به نیجریه گسترش دهد.

او در مقطع کارشناسی در مورد وجود گرایی در حالی که او در مورد اخلاق Beauvoirian مطالعه می کرد نوشت: چه معنی می تواند “آزاد” در چارچوب بازداشتن باشد؟ اما عيدهاي او نبايد از عدسی اخلاقی نظری به عدسی عملگراتر تغيير پيدا کند.

“واقعیت این است که 1 در 3 عزیزان [از افراد مبتلا] می رود به بدهی فقط تامین مالی تماس های تلفنی و بازدید کننده است راه بسیار بالا است، او می گوید. این استات یکی از بی شمار موجودی ذهنی اوروشنگوا است که از سال ها پژوهش سیاست های جنادی او در دانشگاه و شرکت های حقوقی گردآوری شده است. مثل این که چگونه Securus به ایالت کانکتیکت ۶۰ درصد از درآمد خود را در کمیسیون ها می پردازد؛ در 11 ایالت این طرح به اصطلاح kickback غیر قانونی هستند; در 39 آنها نیست.

اما شرکت های مخابراتی، بخش های معین کلانتر و مقامات محلی استدلال می کنند درآمد حاصل از این شرکت ها برای تامین بودجه همه چیز از نگهبانان تا افسران مشروط به بانک های اطلاعاتی عدالت کیفری ضروری است.

در کنتیکت، جایی که هزینه آن ۴.۸۷ دلار برای یک تماس جمع آوری ۱۵ دقیقه ای از زندان ایالتی است، لایحه ای که به دنبال آزاد کردن ارتباطات زندانیان است تا کنون مسدود شده است. دليلش؟ تماس ها سالانه حدود 7 میلیون دلار برای دولت تولید می کند.

“سهام پلاتین، سهام خصوصی [شرکت] که پشت Securus، قرار دادن حدود 40،000 دلار به لابی در برابر لایحه،” نماینده ایالت کانکت یوت، دموکرات و حامی مالی لایحه، به من می گوید. و به عنوان یک پیمانکار که با دولت کار می کند، این اتفاق نمی افتد خیلی اوقات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im