چرا بلومبرگ طرفداران باید Steyer در نوادا

دو میلیاردرهای دموکراتیک نژاد برای ریاست جمهوری هستند و هر دو رفتن بزرگ — فقط در مکان های مختلف. تام Steyer است جاری شدن سیل در نوادا و کارولینای جنوبی این هفته با میلیون ها دلار در تبلیغات و سپاه از پرداخت کارکنان. در همین حال مایکل بلومبرگ است و اساسا صرفنظر چهار متحده هزینه های بیش از نه دهم از پول نقد خود را در زنگ کمربند و کسانی شنبه متحده رای گیری در اوایل ماه مارس.

این اولین بار است که یک دولت توسط دولت رویکرد متمرکز بر ایجاد شتاب; دوم این است که یک شوک و ترس استراتژی است. اما هر دو ساخته شد با تمرکز خود را در جنگ بزرگ سینه در مکان های دیگران را نادیده گرفته و رو به رو هستند مشابه مقاومت مواجه. بنابراین در حالی که بلومبرگ نمی تواند در انتخابات در نوادا و کارولینای جنوبی Steyer عملکرد در دو کشور می تواند سرنخ های مهمی به سابق شهردار نیویورک به طور کلی شانس.

شخصا این جفت ارز به عنوان های مختلف به عنوان سواحل: Steyer سواحل غرب لیبرال فعال اهدا کننده استفاده می شود ثروت خود را به صندوق محیط زیست باعث می شود در حالی که بلومبرگ سابق جمهوری خواه نیویورکر است که بیشتر شناخته شده برای philanthropies دفاع کنترل اسلحه و اقتصادی خوبی توسعه. “تام صحبت کردن در مورد پرداخت غرامت. او در مورد مالیات بر ثروت. او مردمی است ، آنها بسیار زمینه های مختلف و بسیار متفاوت پیام” استدلال می کند Steyer ملی دبیر مطبوعاتی بنیامین Gerdes.

Democratic Presidential Candidate Tom Steyer Campaigns In Las Vegas

در عین حال آنها سهم مهمی شباهت: پول خود را به رنگ سبز است. و آنها هر دو در حال گذراندن gobs از آن جایی که مخالفان خود شده اند آهسته تر عمل می کنند.

Steyer تقریبا 100 پرداخت کارکنان در کارولینای جنوبی بیش از هر نامزد دیگر (که آنها نیز تقریبا به طور کامل محلی و آفریقایی). او در حال حاضر ساخته شده است نه سفر به دولت پیش از آن Feb. 29 اولیه انجام شده بیش از 50 رویدادها و صرف بیش از 18 میلیون دلار در رادیو و تلویزیون تبلیغات. Steyer تبلیغات زد 7,914 بار در کارولینای جنوبی بازار از دسامبر تا ژانویه ، 9 با توجه به داده ها از Kantar/کمپین رسانه های تجزیه و تحلیل ، در همان زمان تبلیغات خود را زد 5,721 بار در نوادا — دیگر نامزدهای دموکرات زد شش آگهی لکه های کل. “ما نظریه در این مسابقه بوده است که تام پیام طنین انداز در این متنوع تر متحده” Gerdes می گوید.

آن را به هزینه یک تن از پول برای پیروزی در این انتخابات است. همه ما شناخته شده است.

Moe Vela سابق بایدن مشاور

در کارولینای جنوبی Steyer روشن است سوم در انتخابات با یک فرصت برای افزایش بیشتر اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حمایت فرو می ریزد. در عین حال او مواجه شده است و شکایات از برخی از دموکرات ها که او را بازی سیستم (در این ماه بایدن حامی, کیر Harpootlian ادعا کرد رئیس دولت قانونی سیاه حزبی خریداری شده بود برای حمایت خود را). “به نظر من آن را به عنوان این کمربندی انتقاد می گوید:” Gerdes. “بر روی زمین مردم در کارولینای جنوبی در حال خوشحالم که ما رو در آورده همکاران از جامعه است.” در نوادا نتایج (و احساس وحشت و نگرانی) به طور یکسان: Steyer است و در مسابقه دوم با بایدن سناتور. الیزابت وارن سناتور. ctq و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg.

بلومبرگ چهره اتهامات مشابه از بسیاری از دموکرات ها که او را متهم به تلاش برای خرید این انتخابات است. چگونه Steyer انجام می دهد در مواجهه با این انتقاد می تواند نگه دارید و کلید درس های بلومبرگ نشان می دهد تحلیلگران.

“این دیگر یک مینی آزمایش: این در واقع آنچه بلومبرگ انجام شده است می گوید:” اسکات Tranter بنیانگذار جمهوری خواه اطلاعات و تکنولوژی شرکت 0ptimus که با همکاری OZY منحصر به فرد انتخابات پیش بینی است که نشان می دهد بلومبرگ باقی می ماند یک شوت برای نامزدی.

مانند Steyer بلومبرگ انداختن است نقدی که در آن نامزدهای دیگر نه فقط بیشتر. پس از همه بلومبرگ ارزش $62.8 میلیارد و Steyer “تنها” حدود 1.6 میلیارد.

پس از پرش اولیه رای گیری, تقویم, عصر ایران است با تمرکز بر 14 متحده (به علاوه آلمان) رای گیری در مارس 3, نام سه شنبه. او در کالیفرنیا به نام “من آیووا” با برنامه ریزی برای 800 پرداخت کارکنان دولت است. او 175 کارکنان در سراسر 19 دفاتر در تگزاس است و در حال حاضر ساخته شده سفرهای متعدد وجود دارد. در کارولینای شمالی او 125 پرداخت کارکنان و هشت دفاتر در حالی که اکثر نامزدها انجام داده اند کمی بیشتر از یک گذرا متوقف شود. “دیگر نامزد شده اند صرف وقت خود را در آیووا و نیوهمشایر. من اینجا بوده ام … و نه فقط به خاطر من کشف شرقی-سبک کباب” بلومبرگ کنایه آمیز در رالی هفته گذشته به یک جمعیت چند صد حامیان.

استراتژی خود را ممکن است کار. بلومبرگ در حال حاضر رای گیری دوم در تگزاس و او به تازگی با پیشی گرفتن بایدن به عنوان سناتور در فلوریدا. از سابق کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Bev پردو (“او قرار می دهد پول خود را که در آن دهان خود را است”) به بلومبرگ خودش (“ما رکورد و منابع به شکست” مغلوب ساختن پیشی جستن) به مرحله طرح و رایگان کباب برای حامیان تاکید بر او پول است نه ظریف.

داشتن منابع به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن یک بخش مرکزی از زمین برای هر دو بلومبرگ و Steyer. “این رفتن به هزینه یک تن از پول برای پیروزی در این انتخابات است. همه ما شناخته شده است که می گوید:” وزارت معارف Vela سابق مشاور ارشد بایدن که نه حمایت از هیچ کاندیدایی در سال 2020 است. در ضمن Tranter نشان می دهد بلومبرگ ارتباطات تیم ممکن است پشت به بیرون درز داستان در این تیم بالا پرداخت بین $8000 تا 12000 دلار در ماه برای دولت کمپین موقعیت تقریبا دو برابر است که از بسیاری از مبارزات plus رایگان اپل و مک بوک. Tranter می گوید: “این است که آنها گفت:,” بله, ما می خواهیم برای قرار دادن ما در جدول و می گویند که ما پول بیشتری از شما.'”

این حملات در بلومبرگ — که با شوق و ذوق تایید رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و حمایت تهاجمی “توقف و frisk” پلیس در نیویورک — تنها کوه به عنوان مخالفت با تحقیق بر روی او شروع به گشودن.

این که آیا آن را Steyer یا بلومبرگ نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که میلیاردرهای’ رای برگزار خواهد شد قوی پشت پرده در روز انتخابات. “تا زمانی که ما رای گیری نهایی نتایج نمیتوان قطعی گفت در عین حال که پمپاژ این همه پول نتایج در Steyer گرفتن دوم یا سوم جای” ولا اشاره می کند.

هنوز نشانه هایی وجود دارد که رای دهندگان در حال خرید چه بلومبرگ فروش است: “Electable … و او یک توده بزرگ از پول می گوید:” رابرت ویلیامسون یک زن 57 ساله سیاه دموکرات از رالی در مورد اینکه چرا او از بلومبرگ. او مشکل بلومبرگ رکورد در مسابقه اما معتقد است میلیاردر است مایل به “رها کردن چکش” در رئيس جمهور. Steyer نشان در روز شنبه خواهد بود که آزمون اول از اینکه گران چکش می تواند از طریق شکستن در غرفه رای گیری.

دانیل مالوی کمک برای گزارش گیری برای این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>