چرا زنان سیاه هستند پیری به تنهایی

“من احتمالا یک گام به دور از بودن در اینجا در خیابان.”

کارن جنینگز بود ضربه پایین سنگ. چهار سال پس از سقوط بازار در سال 2008 او زندگی پس انداز و سرمایه گذاری رفته بودند. او می شده است مجبور به فروش خانه و او می خواهم شرکت در مالکیت و در زندگی با عمه و مادر که در آن فوت کرده است.

OZY_1.29.2020-6908

جنینگز همیشه گرفته پراید در برگزاری مداوم شغل — شغل او را دوست داشت — مانند آموزش و کار در یک محله. اما در سال 2013 ویرجینیا بومی اعلام ورشکستگی کرده است. به عنوان تنها یک کودک که هرگز ازدواج و یا تا به حال کودکان جنینگز — در حال حاضر سن 65 — تا به حال چند بستگان به تکیه بر پشتیبانی. “دوستان تنها می تواند به من کمک کند … تا کنون,” او می گوید. “چه خانواده من — آنها سعی کردند به من کمک کند در هر راه آنها می توانند, اما آنها نمی تواند.”

جنینگز بخشی از تعداد فزاینده ای از زنان که پیری به تنهایی. توسط 2060, 1 در 4 آمریکایی ها خواهد بود 65 سال یا مسن تر با توجه به اداره آمار. شکاف در ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی به این معنی است که اعضای خانواده اغلب نیاز به ارائه پزشکی عاطفی و حمایت مالی برای نگه داشتن خود را بزرگان زنده است. اما تحقیقات منتشر شده در سال 2017 توسط آمریکا و کانادا شناسان نشان می دهد که بزرگان, سیاه, ایالات متحده زنان به صورت یک “قوم و خویش فاصله” — به این معنی که آنها بدون یک شریک زندگی و فرزندان و خواهر و برادر و یا پدر و مادر که هنوز زنده است — در نرخ بالاتر از دیگر میباشد.

که فاصله را نیز گسترش سریع تر از دیگر جوامع — 2.2 درصد و 1.7 درصد از مردان سیاه و سفید بودند “kinless” (همچنین به نام “الدر یتیم”) در سال 2015 در مقایسه با بیش از 1 درصد از زنان سفید و کمتر از 1 درصد از مردان سفید پوست. این ارقام پیش بینی شده به آمار بیش از 7 درصد برای زنان سیاه پوست و نزدیک به 6 درصد برای مردان سیاه و سفید توسط 2060. این بدان معناست که 1.6 میلیون زن سیاه — اندازه فیلادلفیا جمعیت — زندگی خواهند کرد و بدون قوم و خویش ،

این جارو جمعیتی تغییرات شده اند دهه در ساخت متخصصان می گویند. افزایش نرخ “خاکستری طلاق” از زوج ها در دراز مدت ازدواج افزایش نرخ طلاق در میان همان نژاد سیاه, ارتباط جنسی, در مقایسه با همتایان سفید و کاهش نرخ ازدواج در جامعه در حال همکاران. خانواده در شکل گیری الگوهای میان امروز افراد مسن بودند به شکل توده حبس در 1980s و 1990s زمانی که جمعیت زندان چهار برابر شد و به طور نامتناسبی تحت تأثیر مردان از رنگ. در ضمن بار اقتصادی از پیری به تنهایی مرکب شکاف ثروت زنان با آن مواجه اند برای چندین دهه به دلیل نژادپرستی نظاممند.

من نمی خواهم به در یک آپارتمان مرده به روز و هیچ کس نمی داند من.

کارن جنینگز

رشد اقتصادی و استقلال در طول زمان به قدرت زنان به ترک روابط ناراضی و یا اجتناب از آنها در دسترس نباشد. اما کمتر قوی خویشاوندی شبکه نیز از بین بردن یکی از ارکان حمایت از زنان می تواند تعداد دفعات مشاهده بر, می گوید, اشتون Verdery, یک استاد جامعه شناسی در پن استیت که با همکاری پژوهش. “ما نمی پخت که به سیستم ما” Verdery می گوید. “این فوق العاده گران به سن به تنهایی.”

همچنین ریسک برای سلامت. برای کسانی که در همان مسابقه مشارکت یک گسترش “قوم و خویش فاصله” همزمان با گسترش امید به زندگی در شکاف بین زنان و مردان اختلاف در حال حاضر بزرگتر از در دیگر جوامع. زنان امروز عمر مردان سیاه و سفید 10 درصد بیشتر از در سال 2011 به طور متوسط با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما زندگی طولانی تر می تواند به معنای صرف زمان بیشتری را در یک “kinless دولت می گوید:” سوزان قهوه ای, co-مدیر مرکز ملی خانواده و ازدواج تحقیقات در بولینگ سبز دانشگاه.

“سود در امید به زندگی به این معنی نیست زندگی سال بیشتر عاری از بیماری می گوید:” قهوه ای اشاره کرد که در حال حاضر بسیاری صرف سن مدیریت بیماری های مزمن مانند زوال عقل و سرطان و بیماری قلبی. فراتر از نداشتن قوم و خویش برای کمک به تنهایی و به خودی خود یک تهدید است: قوی تر روابط اجتماعی کاهش خطر مرگ و میر 50 درصد تحقیقات نشان می دهد.

آمریکایی های سیاه و سفید چهره بیشتر عمر استرس از سفید آمریکایی به دلیل نژادی و نابرابری و تبعیض و تفکیک — استرس که همچنین گونه روابط می گوید: Debra Umberson مدیر شرکت پیری و طول عمر مرکز در دانشگاه تگزاس در آستین. آنها بیشتر احتمال دارد زودتر از موعد از دست دادن اعضای خانواده از جمله کودکان Umberson یادداشت ها. “استرس, خانواده, اختلال غم و اندوه و از دست دادن و حبس می توانید جدید اقتصادی گونه ها و تداخل با توانایی کار.”

کسانی که فشارهای اقتصادی بیشتر می توانید شیب زمین بازی هرگز سطح برای شروع با. یک تجزیه و تحلیل توسط موسسه زنان سیاست تحقیقات نشان داده که تک فرزندان زنان از رنگ از دست داده و 38 درصد از ثروت خود را بین سال های 2006 و 2012 — چهار بار درصد ضرر برای زنان و کسانی که در طول رکود اقتصادی سال. Boomers مانند Jennings, از دست که های مالی خالص فقط به عنوان آنها نیاز به آماده شدن برای سن هزینه از صفحه اصلی در دسترس تغییرات هزینه های پزشکی تحت پوشش مدیکر.

در ضمن خود حمایت اجتماعی است که کاهش بیش از حد. بدون قوم و خویش دوستی ها و روابط اجتماعی بسیار مهم هستند. برای جنینگز در حال حاضر بخشی وقت, معلم, تنگ گره از پنج زن به دوستان — همراه با همکاران و ironclad کلیسای جامعه شده اند یک منبع از شادی است. هنگامی که یک دوست درگذشت سه سال پیش او را ویران کرد. “او سنگ می گوید:” جنینگز که از دست یکی دیگر از دوستان نزدیک خود در سپتامبر گذشته — یک صحنه او تصادفا خودش. “یکی دیگر از دوستان و خودم ما در بر داشت او را” او به یاد می آورد.

پزشکان باید آگاه باشند که افراد مسن می تواند عدم مردم در خانه خود را برای نظارت بر سلامت کارشناسان می گویند. راه حل دیگر می تواند شامل تسهیل متناسب one-on-one مراقبت است که نیاز نیست پرداخت نشده خانواده و مراقبان یا هزینه های گزاف — تقریبا مانند یک برنامه ریز عروسی می گوید Verdery. اما نیمی از سالمندان به تنهایی زندگی می کنند تا به حال درآمد زیر “سالمند شاخص” — اندازه گیری درآمد مورد نیاز توسط کسانی که 65 ساله یا مسن تر به ادامه زندگی به طور مستقل در سال 2019 با توجه به AARP پژوهش است.

OZY_1.29.2020-6953

Verdery نقاط به مدل فرانسه پس از اجرا مرگبار موج گرما در سال 2003 کشته شدن هزاران نفر — از جمله بسیاری از سالمندان — که در آن دولت های محلی در حفظ یک پایگاه داده از سالمندان ساکن و به طور منظم تلفن تماس check-ins. “چالش این است که برای تعادل یک حس فوریت با استراتژیک تلاش برای قرار دادن طولانی مدت راه حل های پایدار در جایی می گوید:” لیزا مارش رایرسون رئیس AARP پایه و اساس است. او به نقل از AARP بنیاد Connect2Affect متصل جوامع برنامه که کمک می کند تا ساکنان در زندگی ارشد جوامع با استفاده از صدا-دستگاه های فعال به ماندن در حلقه در مورد فعالیت های جامعه.

البته برخی از همکاران به kinlessness مانند خاکستری طلاق نیست همه مضر است. افزایش مشارکت زنان در نیروی کار فعال زنان مسن تر به خروج و یا جلوگیری از قانع ازدواج بیشتر به راحتی. که به ویژه مهم است که امید به زندگی افزایش می یابد. “اگر شما 65 سال و دیگر شاد در ازدواج خود را” براون می گوید: از دو دهه می توان به “مدت زمان طولانی را صرف با کسی که شما را در عشق با دیگر.”

جنینگز برای یک مورخ در طول زندگی بزرگسالان او اما نمی خواهم به ازدواج پس از تماشای آنچه که مادر او را از طریق رفت و هنگامی که او در تقسیم با جنینگز’ پدر که او می گوید: یک الکلی. “من می خواهم به انجام همه چیز خود من راه و مسن تر کردم بیشتر به من لذت بردن از تنهایی من,” جنینگز می گوید. او و گرامی داشتن آزادی به صرف وقت خود را چگونه او می خواهد: کار با دانش آموزان و نواختن پیانو و با استفاده از مدرک کارشناسی ارشد در کلام او به دست آورده در سن 50 (“من حفظ یک 3.95 متوسط,” او می گوید با افتخار). او امیدوار است تا روزی سفر به کبک هر چند پرداخت کردن ماشین است که او را از اولویت های این سال است.

هنوز جنینگز زندگی با طولانی نگران باشید. او می پوشد یک شخصی دستگاه ایمنی و نوشته ها اغلب در Facebook به او اطمینان دوستان که او امن است. اما مجتمع آپارتمانی او آرام است و او نمی داند که او را همسایه خوب است.

“که مرا می ترساند بیش از هر چیز می گوید:” جنینگز. “این باعث ترس من که همسر من, من نمی خواهم به در یک آپارتمان مرده به روز و هیچ کس نمی داند من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>