چرا خانواده های سیاه پوست برای یادگیری از راه دور

چرا بايد اهميت بدي

چون شکاف آموزش و پرورش فقط با بداعتمادی بدتر می شود.

این داستان در مورد خانواده های رنگ توسط گزارش هچینگرتولید شده است، یک سازمان خبری غیرانتفاعی و مستقل که بر نابرابری و نوآوری در آموزش متمرکزشده است.

  • به عنوان روند در می سی سی پی و فراتر از نشان می دهد، خانواده های سیاه و لاتین بیشتر از خانواده های سفید به انتخاب یادگیری از راه دور بیش از آموزش در فرد در میان همه گیر.
  • این خانواده ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس کوروناویروس قرار می گرفته اند – و به مدارس برای حفظ امنیت بچه ها اعتماد نمی کنند.

Yolanda Logan، هماهنگ کننده تعامل والدین برای منطقه مدرسه آکسفورد در می سی سی پی، به مدت دو هفته در ماه ژوئیه انجام بازدید کننده خانه – برخی از اعلام کرد، برخی از تماس های سرد — برای بررسی در دانش آموزان مربیان بیشتر نگران زمانی که مدارس تعطیل در بهار بود. بعضی ها در کلاس شان نمره های امتحان ی کم را می گرفتند. برخی از آنها متعلق به خانواده هایی هستند که برای پایان دادن به پایان می رسد ملاقات قبل از ضربه همه گیر و ویران اقتصاد است.

لوگان
از دانش آموزان و بزرگسالان در زندگی خود پرسیدند، چگونه آنها در حال برگزاری و
چه حمایتی نیاز داشت. او سعی کرد به اندازه گیری سطح راحتی خود را با
طرح منطقه برای بازکردن ساختمان ها در پاییز سال میلادی میلادی و هر گونه نگرانی. آماده
برای پاسخ به سوالات در مورد مسائل مهره و پیچ ، او تا به حال چک لیست مهم
تاریخ مانند مهلت ثبت نام و روز اول مدرسه در آماده است. ولی
در حالي که به در مي رفت، با موج يازدهم و غيرمنتظره اي از مخالفت ها آشنا شد.

بسیاری از خانواده های سیاه پوست و لاتین به او گفتند که از فرستادن فرزندانشان به عقب ناراحت هستند. وقتی که او خاموش بود و موضوع را با همکلیساهای یکی از برجسته ترین کلیساهای سیاه پوست شهر، او دریافت پاسخ همان: آنها نمی خواهد جوانه، او گفت. “شما [می توانست] شنیدن شدت در صدای آنها، شنیدن زورخود را.”

آکسفورد یکی از بسیاری از مناطق ارائه پدر و مادر انتخاب یا در فرد و یا یادگیری از راه دور برای فرزندان خود را به عنوان موارد coronavirus همچنان به افزایش در سراسر کشور است. در آکسفورد، یکی از مناطق متنوع ایالت، والدین در حال انتخاب خود در امتداد خطوط نژادی مشخص هستند.

حدود ۵۲ درصد دانش آموزانی که حداقل دو ماه اول سال تحصیلی را در خانه خواهند ماند، سیاه پوست هستند، حتی با وجود اینکه کودکان سیاه پوست تنها یک سوم ثبت نام این ناحیه را به خود می بیند.

در حالی که والدین لاتین و آسیایی بیشتر از خانواده های سفید پوست برای یادگیری از راه دور انتخاب می شدند، درصد بیشتری از خانواده های لاتین فرزندان خود را برای آموزش حضوری نسبت به خانواده های سیاه پوست ثبت نام می کنند. دانشجویان سفید پوست، که تنها بیش از نیمی از جمعیت دانش آموزان منطقه را تشکیل می دهند، تقریبا دو سوم از دانش آموزان منطقه انتظار می رود برای دیدن دوباره در پردیس پاییز این.

روند می تواند ملی شود، چرا که جوامع رنگ همچنان ضربه سخت تر توسط بیماری – و نظرسنجی های ملی نشان می دهد که آنها بیشتر در مورد ایمنی مدرسه در طول همه گیر نگران هستند.

در پایان روز، این فرزند ماست. ما تمام عمرمون برای اون تصمیم گیری میکنیم، بدون توجه به اینکه این منطقه یا اداره آموزش و پرورش چی میگه

آوریل هریل، مادر سیاه پوست در آکسفورد، میسیسیپی

چند تن از والدین رنگ شرکت در یک گروه تنسی تمرکز برگزار شده توسط پروژه معلم جدید، غیر انتفاعی که مدافع سیاست های خطاب به بی دادهای در آموزش و پرورش، گفت: آنها می ترسند به فرزندان خود اجازه بازگشت به مدرسه است. چند پدر و مادر نشان داد که آنها مایل به ترک شغل خود را به ماندن در خانه با فرزندان خود در صورت نیاز، می گوید: کنیا برادشاو، معاون رئیس جمهور از نامزدی برای غیر انتفاعی. مقامات آموزش و پرورش که در نظر نمی گیرید چگونه تفاوت های نژادی ممکن است انتخاب های والدین در مورد یادگیری از راه دور تاثیر می بیند خطر تصمیم گیری های بد آگاهانه و “بیگانه جوامع که در گذشته توسط آموزش و پرورش تاثیر نامطلوب، اجرا، برادشاو می افزاید.

در طول بازدید های خانه یولاندا لوگان – جایی که او اغلب توسط سرپرست آکسفورد، برایان هاروی – والدین سیاه پوست و لاتین دلایل خود را برای نگه داشتن فرزندان خود در خانه به او ملحق شده بود. برخی تعجب می کنند که آیا فرزندان شان مراقبت های پزشکی مناسب را از ارائه دهندگان بهداشت محلی دریافت می کنند اگر بیمار شوند. یکی از دانش آموزان گفت که او نیاز به آموزش از راه دور به دلیل برنامه انعطاف پذیر اجازه داد او را به ادامه کار و کمک به حمایت از خانواده اش.

برای یکی
معلم دبیرستان، ترس از قرارداد ویروس در مدرسه و گسترش آن به
بستگان آسیب پذیر در خانه به خصوص حاد بود.

“من نمی توانم به عقب برگردم، آقای هاروی،” لوگان به او گفت که به سرپرست. “مادرم آسم داره”

احساسات اغلب با سوء رفتار سیستمیک در طول دهه ها گره خورده است. در شهرستان شلبی، تنسی، به عنوان مثال، آزمایش در بر داشت سطح بالایسرب در ساختمان مدرسه در خدمت دانش آموزان ممفیس منطقه زمستان گذشته. تابستان امسال، کمتر از یک سوم از خانواده ها در منطقه عمدتا سیاه مدرسه گفت: آنها می خواستند مدارس برای آموزش های داخل شخص باز کردن این پاییز است.

مقایسه کنید که با حومه ممفیس ممفیس مفردر کولیرویل، جایی که ۶۰ درصد از دانش آموزان سفید پوست هستند. هشتاد و یک درصد از خانواده های این ولسوالی می گفتند که می خواهند دانش آموزان برای آموزش حضوری برگردند، البته به روشی در ازای بازگشت که دانش آموزان تنها در بخشی از هفته حضور خواهند داشت تا اجازه دهد تا از هم جدا شوند.

به عنوان پدر و مادر رنگ تصمیم گیری است که احساس امن برای خانواده های خود، می تواند هزینه های علمی تند وجود دارد، به خصوص اگر مناطق تمایلی، و یا مالی قادر به بهبود یادگیری آنلاین است. McKinsey & شرکت پیش بین بود که اگر دانش آموزان به مدرسه در کلاس بازگشت تا ژانویه 2021, دانش آموزان سیاه پوست ممکن است حداقل 10 ماه از دست دادن یادگیری را تجربه, و دانش آموزان لاتین 9 ماه. اگر خانواده های بیشتری از رنگ احساس مجبور به ماندن در خانه، در حالی که خانواده های سفید پوست بیشتر فرزندان خود را به مدرسه می فرستند، شکاف های پیشرفت مداوم می تواند بیشتر بالون.

Father and son using laptop at home

April Harriell, a Black mom in Oxford, said she’s noticed a racial divide among her friends over whether to send children back to school. هنگامی که او و شوهرش تصمیم گرفتند که پسر کلاس دوم خود را برای نیمی از ترم پاییز به خانه نگه دارید، Harriell گفت که او آگاهانه در مورد چگونه همه گیر بود صدمه زدن به سیاه پوستان آمریکایی بی تناسب فکر می کنم. اما او سوال کرد که آیا برنامه ریزی لجستیکی منطقه همیشه می تواند امنیت واقعی برای بچه ها فراهم کند.

“در پایان روز، این فرزند ما است، او گفت: “. ما تمام عمرمون برای اون تصمیم گیری میکنیم، بدون توجه به اینکه بخش یا اداره آموزش و پرورش چی میگه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>