چرا لیسانس: گوش دادن به قلب شما Natascha شد ‘وحشت’ به پیوستن به نشان می دهد

مواجهه با ترس او! مانند بسیاری از لیسانس ملت, Natascha Bessez نمی تواند صبر کنید برای پیدا کردن عشق و کارشناسی: گوش دادن به قلب شما آمد در زمان مناسب.

“من اعتقاد دارم که همه چیز مرتب کردن بر اساس دلیل اتفاق می افتد, و من در یک محل که در آن من فقط از نوع پایین بود در مورد عشق و من فقط بدست قلب من شکسته در حالی که کمی قبل از. گفتم آن را برای من اتفاق می افتد. چرا ؟ که در آن او است ؟ هنگامی که او در حال رفتن به می آیند به من؟’ و من یک ایمیل از ریخته گری” خواننده پاپ, 32, توضیح داده شده به طور انحصاری به ما هفتگی در روز شنبه, آوریل 20. “آنها مانند” آیا شما تنها هستید ؟ آیا شما علاقه مند به طور بالقوه در جلسه کسی است؟'”

Listen To Your Heart Natascha terrified to join show
گوش دادن به قلب شما Natascha ABC

او هیجان زده برای دیدن که در آن نشان می دهد رفت و حتی بیشتر از آن زمانی که آنها به او گفت که آن را یک گروه از نوازندگان. “من در اواخر بازی. اما این همه برای یک دلیل. من فقط خیلی خوشحالم که این جهان آورده است که به من” او به اشتراک گذاشته.

در تبلیغی, Natascha نشان داده است مقابله با اونا ترور هلمز. او به رسمیت شناخته شده او را از شکستن یکی از دوستان او قلب در گذشته بود اما “بدون سرنخ” او خواهد بود وجود دارد قبل از او به ما.

Listen To Your Heart Natascha terrified to join show 2
گوش دادن به قلب شما Natascha

“من به معنای واقعی کلمه هستم قدم زدن در خیلی هیجان زده و من وحشت زده دانستن است که هر کس وجود دارد برای روز و روز قبل از من. من احساس می کنم آنها در حال حاضر خود را تشکیل داده کمی دسته … مثل من دختر جدید در مدرسه, شما می دانید, که پرنیان من راه رفتن به” دوشیزه سابق نیویورک, نوجوانان, آمریکا, گفت:, و اضافه کرد که زمانی که آنها گفت: Trevor نام او شوکه شده بود. “من مانند ‘باور نکردنی مانند او مورخ دوست دختر من.’ آن را فقط دیوانه در من است که او را برای ثبت نام در این است.”

با وجود تمام درام, Natascha تصریح کرد که او رفت و این نشان می دهد برای پیدا کردن عشق.

“من می خواهم عشق. من به دنبال یک” او گفت ما. “من در آن زمان در زندگی من در سن و سال من, من می خواهم یکی از. من در اینجا فقط به تاریخ و از آن لذت ببرید. من یک دختر حزب. من واقعا می خواهید چیزی واقعی است.”

لیسانس: گوش دادن به قلب شما پخش در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>