چرا هنرمندان در حال رشد با احتیاط از علف های هرز صنعت

  • افزایش اجاره به دلیل شهری شاهدانه تولید مجبور هنرمندان از شهرهای اوکلند و سیاتل.
  • بسیاری از هنرمندان حمایت کرده بود از گیاه شاهدانه.

در آن اوج هنر انکوباتور Nimby میزبانی بیش از 300 هنرمند در آن از 80 ، 000 فوت مربع فضا در آملیا و خیابان در شرق اوکلند. بسیاری از آنها آماده کار برای نمایش در سوزاندن مرد رویداد در نوادا است. “ما تا به حال همه چیز در آن وجود دارد از میله داغ به مقیاس کامل پروژه های” مایکل Snook, موسس آن می گوید.

که پس از تغییر کالیفرنیا قانونی تفریحی ماری جوانا در سال 2016. یک شبه حشیش کشتکار از جمله در خارج از کشور, شرکت های بزرگ شروع به دنبال کردن خواص صنعتی در محله بود که در خدمت به عنوان هنرمندان مستعمرات برای سال. Nimby فضا در حال حاضر اجاره یک شاهدانه شرکت. یک شرکت املاک و مستغلات است که با تمرکز بر ماری جوانا کسب و کار خرید یک hub استفاده اوکلند کنسروسازی کار-live فضا برای حدود 30 هنرمندان.

پس از شش هکتار آمریکایی جراحی Studios فروخته شد به یک توسعه دهنده در سال 2016 اجاره برای بیش از 200 نفر از هنرمندان کار وجود دارد شات وادار کردن همه اما نیم دوجین. در حالی که خریدار نبود شاهدانه رشد بنیانگذار کارن Cusolito و دیگران می گویند شاهدانه در حال رشد و “محض حرص و آز و عدم درک” را ترک کرده اند و ده ها تن دیگر بدون فضای کاری.

و آن را نه فقط در اوکلند. در سیاتل شریل Andrist یافت او ساخت فلز کسب و کار اجباری از سابق خود کاری پس از صاحبخانه او مطرح اجاره 50 درصد در میان خروش در شاهدانه فعالیت رو به رشد در شهرستان بندر جزیره است. در Sparks, نوادا, ژنراتور فضای هنری — خانه به 300 تن از اعضای آن اجاره فسخ اولیه پس از صاحبخانه تصمیم به تقسیم و فروش فضایی در میان یک شبیه شاهدانه بوم.

ما تحت این تصور که [کنندگان] می تواند کار با [ما] و که ما می تواند هر دو بهره مند شوند. … ما را دیده اند هر که.

مایکل Snook, موسس, Nimby

این یک داستان احتیاطی برای کشورهای بزرگ شهری-بر اساس هنرمند و خلاق جوامع است که در حال حاضر استقبال قانونی علف های هرز مانند ایلینوی, نوادا, میشیگان و ماساچوست است. Nimby اعضای ابتدا حمایت از تغییر جهت قانونی دسترسی به ماری جوانا. دیگر هنرمندان بودند بیش از حد. مشهور هنرمند Alex Grey جشن کالیفرنیا قانونی با رونمایی زنده در Facebook خود Cannafist چاپ رنگ به ویژه برای این مناسبت است. آنها تا به حال پیش بینی عواقب. قادر به پاسخگویی به موشک اجاره Nimby توقیف اکتبر گذشته.

“ما تحت این تصور که [کنندگان] می تواند کار با [ما] و که ما می تواند هر دو سود” Snook می گوید. “اما ما نمی دیده می شود هر یک از آن.”

مشابه تاثیر مشهود است در جاهای دیگر بیش از حد. زمانی که کانادا دوم شد کشور برای قانونی کردن گلدان در سال 2018 مطالعات گزارش شده است که این کشور هشت بزرگترین شاهدانه تولید خواهد نیاز به بیش از 8 میلیون فوت مربع از فضای صنعتی تا سال 2020 — معادل 139 زمین فوتبال. در دنور, کلرادو, که در آن گلدان قانونی بود در سال 2014 قیمت اجاره بها برای فضاهای صنعتی در سال 2017 افزایش یافته بود با 40 درصد نسبت به پنج سال قبل است. امروز دنور به 249 ثبت نام رو به رشد امکانات بیشتر متمرکز در مکان های که اغلب همزمان با فضاهای که در آن هنرمندان در زندگی و کار است.

این یک کسب و کار پر سود — و نه فقط برای تولید کنندگان است. زمانی که اوکلند اعلام کرد مجوز برای درمانگاه ماری جوانا در اوایل 2018, 116 کسب و کار اعمال می شود فقط برای هشت لکه های موجود. بین ماه مه 2017 و اوت سال گذشته 124 کسب و کار نزدیک به شهرستان برای باز کردن داخل ساختمان در حال رشد ، اجاره صنعتی خواص رز 70 درصد در سال 2017 به تنهایی. و در حالی که آالمدا کانتی که شامل اوکلند ساخته شده در حدود 12 میلیون دلار در شاهدانه مالیات بر فروش در سال گذشته هیچ یک از است که اختصاص داده شده برای هنر یا فرهنگ برنامه.

افزایش اجاره نیز صدمه زدن به حشیش کشاورزان. در بریتیش کلمبیا تولید کنندگان به دنبال مقاوم سازی ساختمان ها و یا انتقال به مناطق روستایی است. نوار قرمز دیگری است عامل تصمیم گیری در کانادا. “شما نمی توانید فقط و اجاره یک واحد در یک انبار و شروع به رشد می گوید:” دارسی Bomford بنیانگذار حیوان خانگی حشیش, مکمل های شرکت برگ واقعی. محدودیت — در آمریکا و کانادا — شامل حفظ حداقل فاصله از مدارس و بیمارستان ها.

برای مطمئن شود, شاهدانه صنعت نیز ایجاد صدها هزار شغل که در آن علف های هرز شده است قانونی. در دنور Terrapin مراقبت ایستگاه حامیان غیر انتفاعی هنر منطقه در سانتافه. شاهدانه آژانس های بازاریابی مانند مراتع صندوق کارکنان خود کمک های مالی برای انواع سازمان ها که برخی از آنها در هنر.

در ضمن در مارس 2018 شهر اوکلند با تصویب قانون که “ممنوع تصویب محلی شاهدانه مجوز برای فضاهای که حاوی زندگی-فضای کار می گوید:” کلی کان مدیر پروژه های ویژه ای برای شهر اوکلند. “این کمک می کند تا محافظت از ما هنر و ساز جوامع با از بین بردن توانایی سرمایه گذاران به استفاده از این فضا برای شاهدانه.”

اما برای بسیاری از افراد که نکرده هیچ تفاوت از آنجا که قانون تنها برای فضاهای که در آن هنرمندان هم کار و زندگی می کنند.

هنرمند Clody Cates زندگی کرده بود در اوکلند برای تقریبا 20 سال اما زمانی که Nimby بسته از دست داد جایی که او هر دو مشغول به کار و زندگی پس از او نیز به عنوان یک گارد امنیتی در انکوباتور. “من تصمیم به بسته همه چیز, همه, ابزار, به, ذخیره سازی,” او می گوید. “من کار بر روی کامپیوتر من انجام طراحی گرافیک در حال حاضر. آن را سرد نیست. من نمی توانم هنر را در حال حاضر.”

امروز Cates زندگی نوادا در نزدیکی شهر یک شهر از 3000 نفر 140 مایل از اوکلند. دیگر هنرمندان, او می گوید: آواره شده اند به لدی و سانتا رزا کالیفرنیا و رنو در نوادا است. Snook است که در حال حاضر بر اساس دویل یک جامعه کوچک نزدیک به کالیفرنیا — نوادا دولت خط که در آن یک دوست قرار داده و ریشه های خریداری شده یک بار.

“ما تا به حال برای اجرا به, که در آن ما می توانیم” او می گوید: در حالی که اضافه کردن که این همه بد نیست. سوزاندن انسان که در آن او کمک می کند تا هر ماه اوت و سپتامبر است که در حال حاضر فقط 90 مایل دور. “مردم [در دویل] بسیار خوب است.”

Snook به تازگی به شرق اوکلند به انتخاب کنید تا برخی از چیزهایی پیدا کردم که خیلی تغییر کرده بود. “من سعی کردم به من ژنراتور ثابت اما تعمیر پسر رفته بود. من سعی کردم به من نفت تغییر نفت تغییر مرد رفته بود,” او می گوید. “همه چیز من سعی کردم به انجام آنها شده است تحت فشار قرار دادند به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de