چرا کریکت هند خفاش ها نه در تقاضا ؟

ضعف thuds از یک بازی کریکت در حال بازی با پسر در gleaming سفیده فقط می تواند شنیده شود در این کارگاه آموزشی که در آن صنعتگران با ظرافت شکل تکه های وارداتی زبان انگلیسی بید به ابتدایی پره. نتیجه خفاش کریکت به مقصد به فروش می رسد در هند انگلستان و فراتر از آن.

خانواده-اجرای FC Sondhi & Co. کارخانه در هند ورزشی-کالاهای تولید توپی Jalandhar باعث می شود تعادل جدید–مارک خفاش ها برای ستاره های بزرگ مانند انگلستان کاپیتان جو ریشه و استرالیا بازکن هارون سهره. اما تعداد کمی از تولید کنندگان محلی موفق در جذب قد بین المللی.

بسیاری از آنها در تلاش برای رقابت با جایگاه رقبا در پاکستان و همچنین با جدیدتر ساخت مراکز در آسیا از چین به ویتنام است که پدید آمده است به عنوان مورد علاقه مکان های بین المللی ورزشی علامت های تجاری.

P. C. Sondhi رئیس FC Sondhi می گوید: هند تجهیزات سازان باید تلاش خود را برای افزایش بهره وری به سطح مورد نیاز برای دفع افزایش رقابت از چند سال گذشته است. “وجود دارد یک مشکل عمده هر کس به رسمیت می شناسد که” او می گوید. “بازار صادرات بوده است بسیار راکد.”

صنعت مبارزات اکو کسانی که از دیگر هند تولید کنندگان که موفق به کسب سود از تغییر الگوهای تجارت جهانی.

شده است وجود ندارد که متمرکز مداخله در بخشی از دولت به این [کنندگان] کارآمد تر.

Biswajit Dhar, تجارت, اقتصاد

با آمریکا افزایش تعرفه بر کالاهای چینی در سال های اخیر تولید کنندگان به مهاجرت به دیگر کشورهای آسیایی مانند بنگلادش و ویتنام است که باید ازش لذت برد قوی رشد صادرات به عنوان یک نتیجه. تحلیلگران بر این باورند هند شده است قادر به سرمایه گذاری در تجارت جنگ به دلیل عدم مقیاس زیرساخت های ضعیف و سخت زمین و قوانین کار محدود هند جذابیت.

“وجود نداشته است که با تمرکز مداخله در بخشی از دولت به این [کنندگان] کارآمد تر می گوید:” Biswajit دهار یک تجارت اقتصاددان در دانشگاه جواهر لعل نهرو. تولید کنندگان ترک چین “در حال آمدن به هند است. آنها در حال رفتن به جنوب شرقی آسیا و حتی مکزیک اما نه هند.”

New Zealand v England - First Test: Day 1

هند کالا صادرات کاهش یافت و برای پنجمین ماه متوالی در ماه دسامبر با 1.8 درصد از سال قبل با توجه به تجارت وزارت. تقاضای داخلی کاهش یافته است بیش از حد هند رنج می برد, تیز کاهش رشد اقتصادی با تولید ناخالص داخلی رشد انداختن به شش سال اخیر از 4.5 درصد در سال در طول سال بین ماه های ژوئیه و سپتامبر سال گذشته است.

نخست وزیر نارندرا مودی تصمیم در ماه نوامبر به پیوستن به منطقه ای جامع اقتصادی مشارکت چین-حمایت پان آسیایی, تجارت, معامله مربوط به 15 کشور دیگر نشده است جهانی استقبال در هند.

در حالی که برخی از تولید کنندگان را تحسین
حرکت با این استدلال که عضویت را باز کرد تا هند را به بازارهای سیل
ارزان چینی واردات دیگران هشدار داد که در هند تولید کنندگان را در پیدا کردن
آن را سخت تر برای ورود به جهانی زنجیره تامین در صورتی که این کشور را برای پیوستن به تجارت
بلوک.

“تولید رقابت یک مشکل بزرگ” دهار می گوید.

برخی از مراحل گرفته شده برای رسیدگی به این مشکل است. شرکت های هندی به سرمایه گذاری در فن آوری برای تولید کربن-فیبر بدن استفاده می شود که تنها در پاکستان ساخته شده از چوب هاکی به عنوان مثال.

آجی Mahajan که گودوین ورزشی باعث می شود تجهیزات رزمی می گوید: این شرکت می تواند بافت محکم پارچه های پنبه ای مورد نیاز برای judogi لباس برای جودو که قبلا وارد شده است. “در حال حاضر ما در همتراز” او می گوید.

هند دولت اقدام به افزایش تولید و صادرات است. در ماه سپتامبر این کاهش مالیات شرکت از 25 درصد به 15 درصد برای تولید جدید شرکت های گنجانیده شده است که از اکتبر levying موثر نرخ 17 درصد یکی از بالاترین در منطقه است. مودی امیدوار این را فریب کسب و کار تولید از چین است.

“دولت حمایت” می گوید: Mahajan که همچنین رئیس هیئت ورزش کالاهای تولید کنندگان و صادرکنندگان. اما او استدلال می کند بیشتر مورد نیاز است از جمله مشوق های نقدی برای کمک به امن قرارداد با مارک های خارجی.

Sondhi امید برای بیشتر دولت اصلاحات برجسته قوانین کار. که آن را آسان تر به گسترش و قرارداد تولید با تقاضا و کمک به سرعت بخشیدن به رشد او می گوید.

است و دامنه برای هند ورزشی
تولید کنندگان برای گسترش فروش داخلی با جغرافیای سیاسی
تنش ایجاد یک فرصت غیر منتظره.

تا زمانی که به تازگی هند با خرید بسیاری از تجهیزات ورزشی مانند چوب هاکی و دستکش بوکس از پاکستان است. اما این تجارت به طور موثر متوقف شد و با شعله ور شدن تنش بین دو کشور در ماه فوریه سال گذشته که باعث شد 200 درصد افزایش در تعرفه.

“این یک برکت و رحمت در لباس مبدل” می گوید: Mukul Verma که Jalandhar شرکت Savi بین المللی باعث می شود توپ راگبی. “از یک طرف شما دریافت نخواهد شد فوق العاده-به دنبال محصولات در یک قیمت خوب اما از سوی دیگر وجود دارد یک فرصت بزرگ است. چرا شما آن را در هند و شروع به فروش آن؟”

Sondhi مثبت است در مورد این صنعت دراز مدت بالقوه شرط بندی فرصت های داخلی در نهایت مقابله با هر گونه صادرات گلایه. افزایش درآمد در هند او می گوید به این معنی است که بیشتر از کشور سرسخت طرفداران کریکت چنگال برای پد توپ و خفاش ها. “بازار در افسردگی,” او می گوید که امیدوار است که در دراز مدت از آن خواهد بود “پررونق است.”

+

توسط بنیامین Parkin

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>