چرا سلامت روان, موسسه پرورش فرزندان شناخته شده به عنوان “بدبختی آسیاب”

این داستان بود co-منتشر شده با شیکاگو تریبون.

ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

شیکاگو تریبون یک روزنامه که ایستاده بود تا برای جامعه خود پس از سال 1847. لطفا عضو شوید.

میللکریک سلامت رفتاری در Fordyce, آرکانزاس تبدیل به یک مشترک مقصد برای پرورش کودکان از کشورهای دیگر که در حال دور فرستاده برای سلامت روان و درمان است. اما ده ها تن از کودکان از آرکانزاس نیز حدودا از طریق میللکریک و آنها هم گزارش بدرفتاری و خشونت است.

میللکریک و پدر و مادر خود شرکت برای سود Acadia, بهداشت و درمان, کاهش یافته است به نظر امکانات خاص یا افراد اما گفت که این شرکت ارائه می شود برتر نتایج برای مشکل کودکان است. این شرکت گفت که امکانات آن هرگز decertified توسط هر دولت برنامه بهداشت و یا از دست یک مجوز.

در یک بیانیه ارائه شده به خبرنگاران Acadia هشدار داد در برابر رسم نتیجه گیری از “حدیثی, غیر-نماینده حوادث است.”

“وحشتناک زمان”

دختر توصیف او نه ماه در میللکریک به عنوان “وحشتناک.” او 11 در طول اقامت وجود دارد.

در حال حاضر 16 او گفت که او دچار یک انگشت شکسته زمانی که یک دختر لگد او که یک کارمند پانچ به سر او در حالی که تلاش برای خویشتن ترک او را با یک کبودی در پیشانی او به عنوان به خوبی به عنوان درد دنده ها.

Fordyce پلیس سیاهههای مربوط از 2015 شامل یک جمله گزارش بر اساس یک تماس با مادر دختر سوزان شکارچی ساخته شده در مورد دخترش.

“او گزارش کرده است سوء استفاده از یک فرد بالغ در میللکریک و هیچ چیز انجام شده است” گفت: پلیس خلاصه. معلوم نیست اگر این گزارش مربوط به شکایت در مورد مهار و یا یکی دیگر از حادثه. پلیس کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها مورد بررسی قرار گرفت.

زمانی که دختر به خانه آمد برای عمه تشییع جنازه شکارچی گفت: او به کشف یک کبودی روی شکم او و دخترش به او گفت در مورد چگونه او در حال درمان در میللکریک. شکارچی کشیده او خارج از مرکز.

چه آشفته ترین دختر مورد میللکریک او در مصاحبه ای گفته بود تماشای دختران دیگر رنج می برند ضرب و شتم. یک حادثه زمانی آغاز شد که داوطلبان به ارمغان آورد بلوز و شروع به مبارزه با بیش از آنها را. یک دختر بود مورد ضرب و شتم دیگر در حالی که کارگران توسط, شکارچی دختر گفت.

بعد از آن یک میللکریک کارگر خواست دختر و هم اتاقی او به انکار آنها می خواهم دیده می شود هر چیزی به دختر گفت: “او رشوه من با مک دونالد و یک کلاه گیس مو صورتی.”

“او بدتر”

در مارس 2018, سارا Pruitt به یاد می آورد میللکریک مطلع شود که امکانات را در دست بررسی یک ادعا که یک کارگر بود و حمله او 11 ساله پسر.

12-year-old boy صعود در درختان خارج از خانه خود در راجرز آرکانزاس در پاییز گذشته. مادرش سارا Pruitt مدعی است که یک کارمند میللکریک حمله او وقتی که او 11. (استیسی Wescott/شیکاگو تریبون)

اما با توجه به Pruitt میللکریک نمی خواهد با ارائه جزئیات و یا قرار دادن در تلفن. بنابراین Pruitt به نام Fordyce پلیس.

“اتهام سوء استفاده توسط یک عضو هیات ثبت شده است اما هیچ کس نمی خواهد اجازه دهید او را می دانم چه می گذرد / او می خواهد یک چک رفاه انجام شود در پسر او گفت:” یک جمله گزارش پلیس. پلیس کاهش یافته است به نظر وجود دارد که آیا هر گونه پیگیری.

پس از Pruitt ساخته شده است که او گفت: پسر او اجازه داده شد به صحبت کردن با او. او گفت: یک زن کارگر تحت فشار قرار دادند او را برداشت و او را با خود و قرار دادن پای خود را در پشت خود را.

Pruitt گفت: پسر او را شش ماه در میللکریک بودند شکست. “او بدتر” او گفت:.

“بدبختی آسیاب”

Stefan Specht در حال حاضر 24 بود رفت طریق مختلف خانواده ها و موسسات پس از هر دو پدر و مادر او فوت کرد زمانی که او یک کودک بود. او به مدت هشت ماه در میللکریک در سال 2012 و 2013.

“از های مختلف سرمایه گذاری من در میللکریک بود به مراتب بدتر و به این روز من می گویند میللکریک شده است من بدترین تجربه زندگی است. که محل ضرب و شتم از دست دادن خانواده من” گفت: Specht در حال حاضر دانشگاهی All-Star در دانشگاه Pulaski, آرکانزاس, دانشکده فنی.

Stefan Specht, 24 نشان داده شده در پاییز گذشته در خانه در شمال لیتل راک آرکانزاس می گوید او صرف هشت ماه در میللکریک در سال 2012 و 2013. او گفت: ساکنان به نام مرکز “بدبختی آسیاب.” (استیسی Wescott/شیکاگو تریبون)

“این ‘کلبه شد دنج نام نه-دنج راه اندازی. شما در اطراف ثابت هرج و مرج” Specht گفت. “آن بود که اساسا غیر ممکن است برای فرار از بچه ها که خواهد هر چیزی را برای شروع یک مبارزه است. ثابت جنگ روانی و حمله.”

گفت: Specht: “ما آن را به نام بدبختی آسیاب.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>