چرا تا سال 2050 امریکا می تواند نگاه توقف

چرا شما باید مراقبت از

والدین, گرسنگی در زمان نسل از آمریکایی ها را تهدید می کند به داد و بیداد یک بعدی.

از سال 2006 دولت ایالات متحده ترجیح داده “مواد غذایی نا امن” به “گرسنگی” در هنگام اشاره به خانواده ها بدون به اندازه کافی به غذا خوردن. تصویر به نظر می رسد به بهبود زمانی که وزارت جهاد کشاورزی در سال گذشته اعلام کرد که کسری از مواد غذایی-نا امنی در خانواده ها کاهش یافته است — مسلما حاشیه — از 12 درصد به 11 درصد در بخشی به دلیل آنچه پس از یک اقتصاد پررونق و برنامه غذا.

اما این بیماری همه گیر کوروناویروس عمیق ترین رکود اقتصادی در دهه های و بسته مدارس را تهدید می کند به طور چشمگیری تغییر دهد. در حال حاضر 1 در 5 کودکان آمریکایی نیست به اندازه کافی به غذا خوردن در سال 2019 با توجه به No Kid Hungry کمپین که توسط واشنگتن–غیر انتفاعی بر اساس به اشتراک گذاری قدرت ما.

Coronavirus همه گیر شده است “طرح میتوانست به این اعداد و وضعیت رشد کرده است بسیار بیشتر وخیم می گوید:” Esubalew دادی کمپین را مدیر ارشد سیاست تجزیه و تحلیل.

تحقیقات جدید توسط دانشمندان دانشگاه هاروارد امتیاز به چگونه والدین سوء تغذیه می تواند داد و بیداد سلامت چشم انداز نسل بعدی است.

سراسر کشور 35 با گسترده سوء تغذیه ضعیف مادری تغذیه وضعیت تنها بزرگترین عامل کمک به کوتاه قدی در کودکان است.

دانشمندان تحقیقاتی را شامل نمی شود و آمریکا و بسیاری از کشورها آنها را مورد مطالعه در آفریقا و آسیا است. اما کارشناسان انتظار دارند در امریکا کودک گرسنگی چالش برای تقویت در یک پست-همه گیر جهانی به عنوان خانواده دست و پنجه نرم با بسته کسب و کار, دستمزد کاهش furloughs و زیان کار است. اداره آمار نیروی کار اعلام کرد که اقتصاد آمریکا از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل به تنهایی با نرخ بیکاری معلق در هوا نزدیک به 15 درصد است.

Malnutrition

تجزیه و تحلیل جدید توسط دانشگاه کلمبیا اقتصاددان برندان O’flaherty نشان می دهد که بی خانمانی می تواند به افزایش 45 درصد در عرض یک سال است. “Coronavirus باعث شده است که فاجعه بار بحران بهداشتی در سراسر جهان [و] … در حال ایجاد یک بحران اقتصادی است که فشار را از میلیون ها نفر از خانواده ها با کودکان به فقر و گرسنگی در اینجا در ایالات متحده” هشدار دادی.

دولت ایالات متحده شده است disbursing محرک چک و وام کسب و کار از 3 تریلیون دلار بسته امداد در حالی که مبارزات انسان دوستانه مانند هیچ بچه ای گرسنه هستند chipping دور در غذا کسری. به اشتراک گذاری قدرت ما را فراهم می کند میلیون ها نفر از غذا سه بار در روز در 39,000 سایت از طریق کمک های مالی به سازمان های محلی بر روی زمین است.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر ما داده می شود 13.3 ميليون دلار به 572 سازمان در تمام 50 ایالت واشنگتن و پورتوریکو می گوید:” دادی. “کسانی که در سازمان در حال برنامه ریزی برای خدمت به حدود 6.4 میلیون وعده غذا در هر روز است.”

هنوز هم این تلاش ها می تواند در نهایت به اثبات ناکافی ناشی در بین نسل انتقال از سوء تغذیه. در سال 2018 فدرال مواد غذایی تمبر برنامه catered به 56 درصد از ناامنی غذايی خانوار در سراسر کشور. اما مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 بودجه پیشنهادی برش بودجه برای این برنامه توسط $180 میلیارد.

به عنوان امریکا shudders تحت شدید اقتصادی پریشانی در خطر است, تغذیه از نسل بعدی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>