کسانی که ترس از IRS ؟ نمی Facebook.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در ماه مارس سال 2008 به عنوان Facebook شد و به سرعت به سمت 100 میلیون کاربر و در حال ظهور به عنوان بزرگ بعدی شرکت فنی آن اعلام مهمی استخدام. شریل سندبرگ ترک گوگل برای تبدیل شدن به Facebook را افسر ارشد عامل. مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ پس از 23 سال, نیویورک تایمز گفت که سندبرگ را جوان شرکت “به سطح بعدی.”

بر اساس زمان خود را در گوگل سندبرگ به زودی تصمیم گرفت که یک منطقه که در آن Facebook شد همسالان خود بود که در آن مالیات dodging. “تجربه من این است که با داشتن یک مرکز اروپا و در حال اجرا همه چیز را از طریق ما آن را بسیار پر هزینه از لحاظ مالیات,” او نوشت: مدیران دیگر در مارس 2008 ایمیل که نبوده است که قبلا گزارش شده است. Facebook سر مالیاتی توافق, پاسخ که این شرکت نیاز به پیدا کردن “پایین مشمول صلاحیت این دادگاه ها به پارک سود.”

بعد از آن که در سال Facebook به نام دوبلین به عنوان بین المللی آن ستاد همانطور که گوگل انجام داده بود زمانی که سندبرگ وجود دارد. و فقط مانند Google, Facebook جعل یک درون شرکت برای مقابله با “پارک سود” در ایرلند که در آن خواهد پرداخت نرخ مالیات نزدیک به صفر.

مانند آن بزرگ با تکنولوژی همسالان Facebook نبود خیلی ترس از IRS. اما آن را به عنوان اتفاق افتاد همان سال که Facebook شروع به حرکت به سود ایرلند IRS راه اندازی یک تیم به سرکوب می پردازد مانند آن. تلاش های آغاز شده به شدت. به عنوان ما به تازگی گزارش IRS انداخت همه چیز را تا به حال مایکروسافت در بزرگترین حسابرسی در این سازمان ،

اما مدت کوتاهی پس از IRS نشان داد این جاه طلبی جمهوری خواهان در کنگره پس از گرفتن خانه در سال 2010 آغاز شد مجبور به کاهش IRS بودجه. در طول سال به عنوان Facebook رشد به یکی از بزرگترین شرکت های, با 2 میلیارد کاربران IRS شد کاهش. زمان IRS در نهایت در زمان در Facebook بیش از آن ایرلندی معامله چند سال بعد این سازمان در بیش از سر خود را.

ProPublica pieced با هم داستان Facebook حسابرسی از دادگاه اسناد و مدارک ثبت شده توسط دو طرف در yearslong نبرد. (هر دو IRS و این شرکت کاهش یافته است به نظر.) این تصویر نشان داد اسناد و مدارک را فراهم می کند یک پنجره بسیار مهم به IRS’ در تلاش برای بررسی شرکت های بزرگ’ طرح مالیات.

در یک نقطه در حسابرسی آزمون برای متوقف ماه چون هیچ پول به استخدام یک متخصص. عوامل تلاش برای مدت پنج سال به انتخاب از هم جدا معامله پیچیدگی و هنوز تکاپوی زمانی که قانون مرور زمان تمام شده در جولای 2016. مانند یک دانش آموز مجبور هنگامی که زنگ به نوبه خود در یک آزمون با پرسش های بی پاسخ نمایندگان فرستاده Facebook نتایج حاصل از آن ناقص و حسابرسی. بر اساس کار آن را انجام داده بود IRS فکر Facebook تا به حال انبوه mispriced آن ایرلندی مقابله و باید پرداخت میلیاردها بیشتر در مالیات است.

امروز مبارزه ادامه دارد قبل از ایالات متحده دادگاه مالیاتی و جنگ است که در مورد رسیدن به اوج: یک دادگاه است که برنامه ریزی شده برای ماه فوریه و IRS در حال تلاش برای متقاعد کردن قاضی که این شرکت پایه و اساس آن نتیجه گیری. به نوبه خود, Facebook اتحاد در دفاع از اقدامات خود در دادگاه براده تماس IRS نتیجه گیری “خودسرانه دمدمی مزاج و یا غیر منطقی.”

اگر IRS غالب در دادگاه می تواند هزینه Facebook به 9 میلیارد دلار بیشتر مالیات بر اساس برآورد در شرکت اوراق بهادار براده. این امر می تواند قابل توجه شکست برای یک شرکت است که وقتی که می آید به مخاطره اجتناب از مالیات بوده و تهاجمی تر “از تقریبا هر نوع دیگر ایالات متحده شرکت گفت:” مت گاردنر, یک عضو ارشد در موسسه غیر انتفاعی مالیات و سیاست های اقتصادی. با توجه به Facebook عمومی براده از سال 2010 از طریق 2017 (زمانی که ایالات متحده مالیات شرکت نرخ 35%) شرکت پرداخت مبلغ 3.9 میلیارد دلار در مالیات بر 50 میلیارد دلار قبل از مالیات بر درآمد به میزان حدود 8 درصد.

هنوز مستقل نشده موفق به کسب یک پیروزی روشن در عمده سود-تغییر مورد در دادگاه دهه گفت: روون Avi-Yonah یک استاد دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق و کارشناس بین المللی مالیات. آژانس گفت: تا به سادگی است “برتری دارند.” داده می شود که چگونه همه چیز رفته اند تا کنون در تعارض با IRS Facebook است دلیل خوبی برای اعتماد به نفس در مورد آینده محاکمه.


از آغاز در سال 2008 Facebook شالوده از آن سود بزرگ shift با مراقبت با توجه به داخلی شرکت ایمیل های فاش شده توسط IRS در دادگاه براده. اولین گام برای ایجاد یک شرکت در یک کم مالیاتی کشور است. با توجه سندبرگ را تجربه کمک گوگل را انتخاب کنید دوبلین و راه اندازی دفتر آن وجود دارد ایرلند اولین گزینه است. پس از آن سوال این بود که چه چیزی و چه کسی برای قرار دادن وجود دارد. کلید داشتن فقط به اندازه کافی از حضور در دوبلین “برای توجیه مزایای مالیاتی” سندبرگ نوشت: در یک ایمیل ،

یک Facebook امور اجرایی توضیح داده شده که برای دریافت “مالیات مزایای” Facebook نیاز به انتقال مالکیت معنوی آن به دوبلین ، وجود دارد نیاز به سرور وجود دارد با “کلید کد منبع و اطلاعات کاربر” بر روی آنها به منظور “ساخت مورد” برای انتقال. هنگامی که یک Facebook اجرایی بیدارم, “ایرلند نیست اول یا دوم انتخاب برای اطلاعات مهم در مرکز حضور” از آنجا که آن را آسان تر برای استخدام افراد در لندن مالیاتی exec پاسخ داد که دوبلین مرکز نیاز نیست به خصوص بزرگ است.

به عبارت دیگر, آن را واقعا مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم مشغول به کار در دوبلین ، هنوز در ماه اکتبر سال 2008 زمانی که Facebook اعلام کرد انتخاب خود را از آنچه در آن grandly خود را با نام بین المللی “ستاد” سندبرگ نقل شد در یک مصاحبه مطبوعاتی آواز تهلیل ایرلندی نیروی کار است. “پس از کاوش در مکان های مختلف در سراسر منطقه ما تصمیم ایرلند بهترین مکان,” او گفت:. “استعداد استخر در دوبلین است که در سطح جهانی و جذب استعداد های محلی به ما کمک خواهد کرد درک بهتر نیازهای کاربران محلی است.”

در یک ایمیل خصوصی به گوگل همکار قبلی روز او شده است می خواهم فرانک. “همان فرایند تصمیم گیری گوگل رفت و از طریق یک مدت زمان طولانی پیش” او نوشت: “معافیت مالیاتی برای قرار دادن بین المللی درآمد از طریق. عملیات ما وجود خواهد داشت بسیار کوچک — شاید 10 نفر در پایان این سال و 30-50 تا پایان سال آینده است.”

اصلی قطعه در حال حاضر در محل Facebook آغاز ساخت آن مقابله به حرکت سود به ایرلند. آن را راه اندازی یک شرکت ایرلندی که اعلام شده خود را به مدیریت در جزایر کیمن. این یک ترفند برای جلوگیری از پرداخت حتی ایرلند پایین 12.5 ٪ نرخ مالیات بر سود شرکت خواهد به جای پرداخت به هیچ چیز. در حال حاضر آن را فقط نیاز به برخی از سود. اساسا Facebook خواهد مجوز آن پلت فرم نرم افزار به آن ایرلندی تابعه و این امر به نوبه خود حق ایرلندی تابعه به بخشی از Facebook سود.

IRS قوانین اجازه چنین داخل شرکت می پردازد اما این شرکت قرار است برای رسیدن به در یک نمایشگاه “بازو-ظهر” قیمت می باشد. چقدر این شرکت ایرلندی خواهد پرداخت هزینه برای مجوز و چه بخشی از Facebook سود دوبلین دفتر را دریافت کنید — این اعداد که شرکت ها فقط می توانید را تشکیل می دهند. مهم نیست که معامله شد به شدت مصنوعی و بدون هر گونه روشن در دنیای واقعی ، قیمت قرار است به برخی از اساس هدف.

به التماس قیمت Facebook باید پرداخت در این معامله با خود Facebook استخدام غول حسابداری شرکت ارنست و یانگ. شرکت کارشناسان و اقتصاددانان به کار کرده و سال بر روی این پروژه. در سال 2011 یک سال پس از برخورد به حال رسما بسته, E&Y تیم بود و هنوز هم خرد ارقام و تولید گزارش.

در سپتامبر 2011, E&Y اقتصاددان فرستاده 600 صفحه از تجزیه و تحلیل به تد قیمت Facebook سر مالیاتی و ارائه شده به او ارسال سه نسخه چاپی: دو برای تیم خود و یکی برای IRS باید این سازمان تا کنون آمده خواستار است. قیمت گفت که او می خواهم سه, اما همه آنها می خواهم برای تیم خود. “من شک IRS تا کنون حتی ممیزی ما در این,” او نوشت. E&Y اقتصاددان گفت: “دست کشیدن بر روی چوب است.” (در دادگاه تشکیل پرونده Facebook گفت: قیمت در نظر بود “طعنه آمیز است.”)

IRS شروع حسابرسی خود را به عنوان آن اتفاق افتاده است به زودی پس از آن. اما آن را تا 2015 که یک تیم از ماموران ارائه یافته های اولیه برای Facebook. IRS فکر E&Y را برآورد شد و با میلیاردها دلار است. (E&Y کاهش یافته است به نظر.)

یک ماه بعد Facebook پاسخ با ارائه خود را که لعنتی IRS’ تجزیه و تحلیل. آژانس “تا به حال ساخته شده قابل توجه و خودسرانه خطا” Facebook بعد ادعا حقوقی براده.

نمایندگان تصمیم به تجدید قوا. آژانس نیاز به کمک این تیم مشغول به کار مورد تصمیم گرفت و برای این امر استخدام کارشناسان خارجی.

اما یک مشکل وجود دارد. در اواخر 2014 و جمهوریخواهان در کنگره مجبور کرده بود از طریق ناگهانی $346 میلیون نفر قطع به IRS بودجه و پول بود ، اگر چه میلیاردها دلار بودند در معرض خطر در Facebook ممیزی IRS تا به حال هیچ بودجه ای برای استخدام یک متخصص. تیم ممیزی تا به حال به صبر برای سه ماه از سال مالی جدید آغاز شد و در اکتبر 2015 به حتی شروع به دنبال. سپس به دلیل طولانی پیمانکاری فرآیند آن را در زمان شش ماه بیشتر برای $800,000 قرارداد را از طریق رفتن. کارشناس یک اقتصاددان است که دارای تخصص در تجزیه و تحلیل این داخل شرکت معاملات در نهایت به کار می رفت در ماه مارس 2016.

در ضمن IRS شد تلاش برای گرفتن تمام اسناد و مدارک لازم از Facebook. در ماه ژانویه سال 2016 امتحان تیم فرستاده بود گسترده درخواست برای اسناد و مدارک در مورد ایرلندی معامله است.

دو ماه بعد Facebook تبدیل بیش از سه ایمیل در پاسخ. این شرکت گفته IRS آن را به حال “دقت تفسیر” درخواست یکی از عوامل در مورد نینا وو سنگ بعد اعلام کرد در دادگاه “IRS را به بیش از شروع با صدور یک مجموعه جدید از [درخواست] اگر IRS می خواستم یک جامع تر پاسخ.”

در همان زمان IRS می ترسید که دفن شده در مقاله است. در پاسخ به درخواست دیگری Facebook گفت: نمایندگان این شرکت سیستم های کارآمد نمی تواند مرتب کردن بر اساس پاسخگو اسناد و مدارک و به عنوان یک نتیجه, Facebook رفتن به نوبه خود بسیار است که آن را “شاید پایمال IRS” به عنوان آژانس قرار داده و آن را در یک دادگاه تشکیل پرونده.

از طریق تمام این ساعت تیک تاک. IRS سه سال به ارزیابی مالیات اضافی بر روی یک بازگشت, اما, شرکت, مالیات دهندگان اغلب به طور داوطلبانه گسترش اساسنامه محدودیت ها. در این مورد, Facebook انجام داده بود تا پنج بار. شرکت های انجام این کار به دلیل آنها امیدوارند برای اجتناب از نیاز به رفتن به دادگاه.

اما به عنوان IRS شروع درخواست زمان بیشتری برای استخدام کارشناسان Facebook تصمیم گرفت آن را دوست ندارم جایی که ممیزی به رهبری بود. شرکت بازی بیس بال. آن را ارائه می دهد به گسترش اساسنامه, دوباره, اما به یک شرط. IRS به حال مرتکب است که Facebook خواهد بود قادر به گرفتن آن مورد به IRS دفتر تجدید نظر.

دفتر تجدید نظر مالیات دهندگان ارائه می دهد چشم انداز آرام حل و فصل یک اختلاف مالیاتی و به عنوان ProPublica گزارش در این داستان در مورد حسابرسی, مایکروسافت, شرکت های بزرگ اغلب قادر به دست آوردن شیب کاهش در آنچه به آنها مدیون است. اما IRS می کند باید از این قدرت برای جلوگیری از تجدید نظر. آژانس به ندرت استخدام که قدرت اما آن را به تازگی انجام داده است تا در برابر دیگر مالیات دهندگان مانند کوکا کولا و آمازون است. Facebook می خواستم مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد.

IRS خودداری کرد و در حالی که ساعت در ادامه به تیک تیک. توسط مه سال 2016 فقط با دو ماه باقی مانده IRS موفق به دریافت دوم خود را متخصص در مورد کار. نانسی Bronson یک IRS سرپرست خواسته Facebook به تجدید نظر در یک فرمت. این زمانی است که قیمت Facebook, اجرایی, ارائه شده یکی دیگر از ارز.

IRS دارای یک ابزار قدرتمند برای وادار اسناد و مدارک از شرکت های بزرگ که این سازمان فکر می کند در حال کشیدن پاهای خود را. آن را به نام “احضار تعیین شده” و آن را متوقف می کند ساعت تا زمانی که مالیات دهندگان تبدیل بیش از همه مورد درخواست اسناد و مدارک. این می تواند خرید IRS وقت با ارزش اما آنژو شرکت های که در حال حاضر باید تحمل اضافه بار به حسابرسی.

قیمت گفت: Bronson که Facebook را IRS شش ماه بیشتر اگر این توافق به استفاده از یک احضار تعیین شده. دوباره Bronson کاهش یافته است. “من توضیح داد که من رزرو با دادن که حق با توجه به مشکلات در به دست آوردن اطلاعات به موقع و دوره کوتاه از پیشنهاد اساسنامه پسوند” او اعلام کرد در دادگاه تشکیل پرونده.

با وجود آشکار ابزار تعیین احضار IRS استفاده کرده و آنها را تنها سه بار از اواسط-90s. جدید ترین مثال در مقابل مایکروسافت در سال 2014 باعث قدرتمند پاسخ و مایکروسافت و شرکت های بزرگ آن متحدان راه اندازی یک لابی کمپین در کاپیتول هیل. به زودی قانونگذاران معرفی صورتحساب به دنبال محدود کردن IRS استفاده از تعیین احضاریه و دیگر ابزار.

در برابر این فشار اضافه شده IRS تصمیم به راه میانه. آژانس نمی واگذاری توانایی استفاده از تعیین احضار اما آن را ندارد تهاجمی مرحله در واقع با استفاده از آن ، به جای IRS صادر معمولی احضار و سپس شکایت در دادگاه منطقه ای فدرال به اجرای آن است. این مجبور Facebook به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک اما clock ادامه داد: برای اجرا و آن را به ماه برای Facebook به پیروی.

IRS’ تصمیم به معنای آن است که تا به حال به پایان ممیزی بدون بهره گیری از اسناد و مدارک که در آن مشخص می شود در دادگاه براده به عنوان ضروری برای درک Facebook را ایرلند معامله است. بنابراین این چیزی است که آن را انجام داد. مدت کوتاهی قبل از این قانون منقضی شده IRS ارسال Facebook رسمی اطلاع اختتامیه ممیزی. “بررسی تیم تا به حال نه آن را تکمیل واقعیت-جمع آوری تلاش ها زمانی که متوجه صادر شد” Bronson گفت.

IRS به این نتیجه رسیدند بر اساس آن ناقص تجزیه و تحلیل است که Facebook ایرلندی فرعی بود underpaid برای Facebook نرم افزار پلت فرم 7 میلیارد دلار: این شرکت تابعه پرداخت 7 میلیارد دلار که باید آن را پرداخت کرده ام از 14 میلیارد دلار. اگر IRS ديدگاه غالب سود کمتر خواهد جریان به ایرلند و در نتیجه درآمد بیشتر خواهد بود مشمول مالیات در ایالات متحده به عنوان انتظار می رود Facebook به زودی ثبت چالش در ایالات متحده دادگاه مالیاتی.

IRS گفت: یافته های آن نیست کاملا نهایی به دلیل آن می تواند آنها را تغییر دهید در دادگاه آن را به عنوان شواهد بیشتری به دست آورد. اما آژانس جانبازان می گویند چنین تغییرات غیر معمول هستند و این سازمان در حال حاضر دشوار است — مبارزه با مجتمع قضایی مبارزه بهتر منابع دشمن — حتی سخت تر است.

“من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام یک مورد که در آن IRS افزایش یک ارزیابی پس از آن بیرون آمد از معاینه گفت:” کن وود سابق وکیل با IRS که مشغول به کار در شرکت های بزرگ ممیزی. ساخت هر نوع تغییر است “خطرناک” او گفت: به دلیل آن می تواند تضعیف IRS استدلال که یافته های آن به شدت پشتیبانی می کند.

در ماه اکتبر گذشته در یک حقوقی تشکیل پرونده IRS فاش کرد که داشتن در زمان حال به مرور میلیون ها نفر از صفحات اسناد و مدارک که Facebook تبدیل شده بود بیش از سال 2016 آن را در حال حاضر فکر Facebook ایرلندی شرکت باید پرداخت 20 میلیارد دلار در معامله اصلی. این سازمان ظاهرا با احتیاط از تکان دادن آن صورت رسمی اصلاح آن با یافته های قبلی. اشتباه IRS گفت: این امر استدلال می کنند در دادگاه که در آن برآورد قبلی خیلی پایین در حالی که به طور همزمان حفظ آن کم برآورد به عنوان اساس محاکمه. IRS نبود قطعا گفت: Facebook باید بیشتر پرداخت آن را نشان می دهد به قاضی که آن را باید.

چند ماه بعد درست قبل از کریسمس IRS معکوس ، این ثبت یک حرکت رسمی آن تغییر یافته های قبلی و ساخته شده است که 20 میلیارد دلار ارزیابی آن یکی و تنها موقعیت در دادگاه.

این معلوم نیست که چقدر مالیات Facebook ایرلندی معامله را نجات داده است این شرکت به دلیل شرکت نیز دیگر حرکت می کند به کاهش مالیات است. پس Facebook حاضر به فاش کردن جزئیات پشت پاکت محاسبات بر اساس شرکت دیگر آشکار ارائه بهترین حدس می زنم. بر این اساس, ProPublica تخمین می زند که Facebook منتقل حداقل 19 میلیارد دلار در سود دریایی.

اگر این شرکت بزرگ مالیات طفره رفتن شد طرح میتوانست, Facebook می تواند مجبور به پرداخت تا 9 میلیارد دلار بیشتر مالیات در این شرکت گفت: به تازگی افزایش آن از قبل تخمین می زند تا 5 میلیارد دلار قبل از IRS خود را تغییر تقاضا است. اما با وجود این افزایش قرار گرفتن در معرض Facebook شانس در دادگاه مالیاتی خوب هستند. یک پیروزی خواهد بود فقط یک ثروت باد آورده برای یک شرکت است که به وضوح به سطح بعدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>