اوه! ‘Jersey Shore’ ستاره Pauly D است غیر قابل تشخیص با ‘قرنطینه ریش’

Au naturel! پل “DJ Pauly D” DelVecchio به اشتراک گذاشته است که او را رشد برخی از موهای صورت خود را معمولا به صورت برهنه در میان coronavirus قرنطینه.

Whoa! Pauly D Is Unrecognizable With Quarantine Beard
Pauly D اجلاس 2018 MTV Video Music Awards در تالار موسیقی رادیو سیتی در 20 اوت سال 2018 در شهر نیویورک است. شاتر

این Jersey Shore: بازی, خانواده, تعطیلات, ستاره, 39 ارسال شده یک عکس از نگاه جدید خود را از طریق توییتر در روز جمعه, آوریل 24. “قرنطینه ریش” DelVecchio نوشت: در کنار این عکس.

طرفداران شوکه شده بودند در تحول با برخی از افراد در مقایسه با او به Jersey Shore costar رونی Ortiz-Magro. “چرا Pauly D شبیه رونی تا لباس پوشیدن و به عنوان Pauly D” یک نفر نوشت.

کاربر دیگری در توئیتر خود نوشت: “من در مورد می گویند:” هاهاها این فرد به نظر می رسد مانند Pauly D’ اما آن است که واقعا فقط Pauly D به دنبال مانند کسی که تظاهر به Pauly D.”

یکی از طرفداران فکر می کردم که آیلند بومی دیگر شبیه خودش. “Idk که شما هستند اما اگر شما نمی دهد Pauly D تلفن خود را پشت” آنها شوخی. فرد دیگری قدردانی از DJ نوشتن “Pauly D رو خوب af و Im not مورد بود شرمنده کردن.”

DelVecchio شوکه طرفداران خود را با نگاه طبیعی در گذشته است. MTV شخصیت مشترک نادر عکس از خود را بدون علامت تجاری خود را ژل مو در ژوئن 2019.

“متنفر می گویند این عرق, هیچ, ژل ریش, مو قفسه سینه خارج :)” او توییتی در آن زمان است.

DelVecchio ژل-رایگان قفل کردم مهر تایید از طرفداران زیادی که در ستایش واقعیت ستاره برای به اشتراک گذاری تصویر. “من هرگز فکر نمی کردم ما می بینیم موهای خود را بدون ژل. به نظر می رسد بزرگ” یک نفر است در حالی که دیگری نوشت: “پسر چرا شما شده است به دنبال مانند یک باریک جیم گذشته 10+ سال؟! من تیم #nogel تمام راه را.”

DelVecchio نیست تنها Jersey Shore بازیگران عضو به فاش کردن یک تغییر و تحول شده است. رفیق Vinny Guadagnino ارسال عکس از طریق Instagram در روز شنبه, مارس 21 خود از دست دادن وزن است که او به اعتبار خود سخت keto رژیم غذایی.

“بسیاری از مردم نمی دانند که من با تلاش وزن من تمام زندگی من است. من پادشاه یو یو رژیم غذایی” نیویورک بومی و 32 نوشت. “من بزرگترین طی سال های من بود بنابراین بسیاری از مردم درک نمی کنند.”

یک روز زودتر Guadagnino به اشتراک گذاشته است که او را حفظ کرده موهای خود را در حالی که در قرنطینه. این Keto گیدو نویسنده های شناخته شده برای عشق خود را از آرایشگاه ارسال شده یک عکس را برش تازه از طریق Instagram on دوشنبه, مارس 20. “قرنطینه برش” او زیر نویس عکس.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>