چه کسی برنده خواهد شد دموکراتیک اولیه? ما جدید مدل پيشبينی می گوید …

از آن آسان است به از دست رفته در دریایی از اطلاعات در مورد نتیجه به احتمال زیاد از یک انتخابات ریاست جمهوری, از انتخابات به تکان دهنده مبارزات انتخاباتی گزارش. به عنوان OZY مجموعه به شما در تجزیه و تحلیل عمیق از 2020 است که شما نمی توانید در هر نقطه دیگری ما می خواستیم به تقطیر سر و صدا به اعداد جامد است که به شما بینش را به آنچه اتفاق می افتد — و چه می آید بعدی.

بنابراین OZY همکاری با واشنگتن بر اساس جمهوریخواه فناوری و اطلاعات شرکت 0ptimus و خواهر خود شرکت تصمیم میز HQ که گزارش و تجزیه و تحلیل نتایج انتخابات به ارائه “پیش بینی.” راه اندازی امروز, پیش بینی منحصر به فرد پیش بینی مدل است که می شکند, نظر سنجی, جمعیت, جذب سرمایه, آمار و ارقام روند تاریخی و بیشتر به تعیین خواهد شد که آینده دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور. (بیشتر در مورد این روش در اینجا.)

پیش بینی ساخته شده است در پشت OZY/0ptimus مدل که خیلی خوب است که آن را در داخل یک خانه صندلی و یک مجلس سنا صندلی دقیقا استخوانی 2018 midterms. پس از خرد reams اعم از اطلاعات این مدل اجرا می شود ده ها هزار نفر از شبیه سازی برای تعیین احتمال هر نتیجه. “آن را مانند شبیه سازی کاسه فوق العاده با Madden” بازی های ویدئویی, گوید اسکات Tranter مدیر عامل و بنیانگذاران 0ptimus “به جز اگر شما دوباره در حال اجرا شبیه سازی بعد از عمده نقش هر آسیب و هر سه ماهه به ما پیوسته بینش های تازه و پیش بینی.”

به طوری که ما کردم ؟ پس از اجرای 0ptimus (ترانسفورماتور-مضمون) کامپیوتر red-hot تمام آخر هفته را در آخرین نتایج — زنبورعسل و Ironhide تعلق برخی از جدی اضافه کاری — ما اولین پیش بینی می یابد …

جو بایدن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد — اما بهتر از یک و سه شانس رقابت کنوانسیون.

پس از در حال اجرا 10,000 شبیه سازی دموکراتیک مسابقه ما در بر داشت بایدن به 37 درصد شانس برنده شدن نامزدی. دوم-ترین-به احتمال زیاد نامزد است برنی ساندرز (18 درصد شانس) به دنبال الیزابت وارن (8 درصد) و پیت Buttigieg (1 درصد). اما 36 درصد شانس هیچ نامزد می شود اکثریت نمایندگان و این تبدیل به یک طبقه و مبارزه در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

بایدن اولیه بود اگر لرزان جلو-دونده — اما برای بخشی بهتر از یک سال او برگزار شد. او جان سالم به در اوایل حملات مخلوط بحث عملکرد و ظهور رقیب دیگر (وارن در پاییز Buttigieg از طریق زمستان) به باقی می ماند در بالای صفحه. و آنچه ممکن است بیشتر تعجب آور است که چگونه بایدن برنده است. مدل ما پیش بینی اساسا سه راه کراوات در آیووا با ساندرز پیش بینی شده به عنوان باریک برنده است. این شهر همچنین دارای ساندرز برنده نیوهمپشایر با 10 نقطه کوسن که می تواند بسیار خوبی را بایدن 0-2 در این مهم برای اولین بار رای گیری متحده است.

Senator Elizabeth Warren Holds Iowa Town Hall Event

اما بایدن در این مرحله پیش بینی شده است تا به غالب به آسانی در نوادا (+12) و کارولینای جنوبی (+32). اگر او به طوفان پشت و نامزدی برنده وجود ندارد و برنده آیووا یا نیوهمشایر بایدن خواهد بود تنها دموکرات دیگر از بیل کلینتون به انجام این کار پس از مدرن اولیه سیستم متولد شد. “بایدن در حال انجام آبرومندانه در سراسر هیئت مدیره در تقریبا تمام عوامل. او واقعا ضعیف در هر یک, و او را باد درها را از هر یک” Tranter می گوید.

به دنبال در زیر هود پیش بینی می بیند بایدن به عنوان یک نامزد قوی و به دلیل بالا خود را ملی و دولتی سنجی و همچنین به عنوان مازاد از اخبار رسانه ها توجه (یک عامل کلیدی در کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش به بالای پشته در سال 2016). و در حالی که بایدن وقفه و پشت سر بسیاری از نامزدهای دیگر در مجموع میزان مشارکت و تعداد کمک های فردی — ساندرز وارن و Buttigieg بیش از همه او را — معاون سابق رئیس جمهور باقی مانده است نزدیک به اندازه کافی در این عرصه هنوز هم پیشتاز.

DEMS FINAL C

که به نظر می رسد “داستان انتخابات” یادداشت Kyle Kondik مدیریت ویرایشگر لری Sabato را توپ کریستال در دانشگاه ویرجینیا است. “بایدن بوده است بسیار با دوام در طول این فرایند است.” در حالی که دوام ممکن است آزمایش می شود اگر بایدن از دست می دهد و هر دو در اوایل متحده “از آن همه بستگی دارد که آیا یا نه که پایین دست عواقب ویژه با آمریکایی آفریقایی رای و او از دست می دهد چنگال خود را در کارولینای جنوبی است.” آن را قطعا بهتر بایدن اگر نیوهمپشایر و آیوا در حال تقسیم Kondik می گوید که مدل ما نشان می دهد می تواند اتفاق می افتد.

یک کلمه از احتیاط: پیش بینی و مدل های دیگر مانند آن را در حال کار با داده ها در دسترس ما در حال حاضر … داده است که می تواند تغییر زیادی بسته به کسی که برنده ابتدایی متحده است. “هنگامی که ما دریافت ایده از قدرت از این نامزدها با برخی از جمعیت این مسابقه می شود راحت تر به تماس” Kondik می گوید. “احتمالا مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است آنچه که ما را در یک روز تغییر خواهد کرد بطور قابل توجهی بیش از چهار هفته بعدی و قطعا پس از سوپر شنبه” Tranter می گوید.

dems final 2

توجه داشته باشید که در همین حالا شمارش خارج ساندرز که دوم بیشترین شانس برای تبدیل شدن به نامزد با توجه به پیش بینی. نه تنها او را در حال اجرا در آیووا و روشن پیشتاز در نیوهمپشایر اما ساندرز نیز تا به حال تعدادی از قوی سنجی در نوادا که آرا سوم است. قدرت خود را با Latinos یک کلید رای گیری بلوک می تواند او را ببیند به دست آوردن زمین در بایدن — به خصوص اگر او ekes یک آیووا برنده شوید.

ساندرز باقی مانده است دوم-محل فرد در مدل ما, اما واقعی, وحشی, کارت دوم نتیجه. در این نقطه وجود دارد عظیم 36 درصد شانس که هیچ نامزد را بدست آورده 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده اول انتخابات در ماه جولای دموکراتیک ملی کنوانسیون در میلواکی است. که نتیجه بستگی به چند نامزد از طریق حلق آویز در بهار اما ساندرز ثابت کرده است که توانایی به جمع آوری gobs از پول از اهدا کنندگان در حالی که مایکل بلومبرگ و تام Steyer دارای ثروت شخصی به چسبیدن به اطراف به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهم.

“با چهار دوام سنتی نامزدهای دو خود بودجه میلیاردرهای و تقسیم رای دهندگان در این سال ارائه بهترین شانس در یک رقابت کنوانسیون در یک نسل می گوید:” 0ptimus داده دانشمند الکس Alduncin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>