چه کسی خواهد بود ؟ بعد از لیسانس است ‘اسب’

مرگ بدانید! هانا قهوه ای, Tia غرفه و بیشتر کارشناسی ملت آلوم اشاره شده که ممکن است منجر برای فصل 16 از لیسانساما چه کسی را قبول رز فرفره?

“این فصل را انتخاب کنید خواهد بود یک سورپرایز بزرگ برای طرفداران” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “او یک زن کامل dark horse.”

برای کسانی که هنوز ریشه قهوه ای, 25, برای به دست آوردن یک شانس سوم در تلویزیون واقعیت عشق خودی تایید می کند که Alabama بومی تا به حال بحث در مورد بازگشت به نقطه او برگزار شد و در طول فصل 15. اما او هرگز به طور رسمی ارائه شده نقش و قدرت که می شود در نهایت تصمیم به رفتن در یک مسیر متفاوت است.

صبح به خیر امریکا از طریق توییتر اعلام کرد روز جمعه 28 فوریه که آشکار برگزار خواهد شد در طول پنج شنبه, آوریل 2 قسمت از بحث نشان می دهد.

در سال های اخیر لیسانس انتخاب شد از قبلی لیسانس فصل است. مثلا قهوه ای به رقابت پرداختند در کلتن آندروود‘s فصل قبل از نام بودن منجر شود. با این حال بسیاری از طرفداران می بینی که نشان می دهد ممکن است با الهام از لیسانس‘s کلمات میدارد از جمله Arie Luyendyk جونیور در سال 2017 و نیک Viall در سال 2018 است. هر دو نفر آلوم اما به نظر می رسد در لیسانس چند سال قبل از انتخاب شدن به عنوان کارشناسی نیست.

برخی از بینندگان هنوز هم نگه داشتن امید که یکی از پیتر وبر‘s نهایی سه هانا ان Sluss, Madison Prewett یا ویکتوریا فولر — خواهد بود که بعد از لیسانس. با توجه به زمان بندی اعلام و این واقعیت است که آنها هنوز هم در حال اجرا برای خلبان نهایی افزایش یافت هر چند احتمال به نظر می رسد کمتر احتمال دارد. اما به عنوان لیسانس کشور طرفداران همه به خوبی می دانیم وجود دارد یک بار برای همه چیز.

میزبان Chris Harrison طعنه تیم خلاق و فرایند تصمیم گیری در اوایل این ماه. “همیشه وجود دارد یک فرصت برای موبایل و کامپیوتر,” او گفت: ما هفته به طور انحصاری در تاریخ 19 فوریه در حالی که بحث خود را با همکاری Seagram را فرار به ایجاد یک طعم جدید به نام Seagram را فرار گرمسیری آناناس در قفسه در حال حاضر. “حتی زمانی که وجود دارد کسی که واقعا واضح از قبل از فصل است. همیشه وجود دارد یک فرصت برای چیزی دیوانه از سمت چپ میدان.”

با وجود شدید فرایند است که می رود در پشت صحنه, Harrison, 48, می داند چه به انتظار. “مهم نیست که چه کار می کنیم” او اعتراف کرد. “وجود دارد که مردم در حال رفتن به آن را دوست دارم و وجود افرادی که در حال رفتن به از آن متنفرم.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im