که ستاره ها ریشه در سوپر باول سال 2020: روسای مقابل 49ers

کمی رقابت دوستانه! Paul Rudd, جنیفر گارنر و بیشتر افراد مشهور را پیدا خواهد کرد خود را در تقابل برای سوپر باول LIV به عنوان Kansas City Chiefs در سان فرانسیسکو 49ers.

هر دو تیم باید جان سخت معروف, طرفداران, اما ستاد پیروان ممکن است به تاج و تخت برای هیجان زده ترین دسته است. NFL تیم ظاهر خواهد شد در سوپر باول یکشنبه, فوریه 2, برای اولین بار در 50 سال است که بسیاری از جانبازان riled ،

راد برای یک تشویق این ستاد در طول مسابقات قهرمانی آسیا برابر تنسی تیتان. او حتی جشن پیروزی خود را در این زمینه و در رختکن با بازیکنان است. “برو روسای! برو روسای!” the Ant-Man ستاره فریاد زد کنار همکار superfan Eric Stonestreet در توییتر تصویری ارسال شده توسط این تیم در ژانویه 19.

براد پیتکه بزرگ شد در میسوری تایید کرد که او را در ستاد’ گوشه ای بیش از حد. “وجود دارد هیچ سوال! بله, بله, بله,” او گفت اضافی در ماه ژانویه پس از پوشیدن یک کلاه با تیم آرم در سال 2020 صفحه جوایز انجمن بازیگران. “آن شده اند که یک مشکل اگر آن را یک Chiefs-Saints بازی. که صدمه دیده آره!”

همانطور که برای 49ers های NFC قهرمانان هستند و بدون آنها طرفداران مشهور. دواین “راک” جانسون نشان داد و حمایت خود را از این تیم پس از پیروزی برابر Green Bay Packers. “احترام زیادی به @هکرها و یک تبریک بزرگ به من پسر @gkittle46 و کل @49ers تیم ملی و سازمان در این پیروزی! Helluva فصل مردان” او توییتی در ماه ژانویه است. “یکی دیگر از کار باقی مانده است. #PeoplesTightEnd #PeoplesChamp #SBLIV.”

راب اشنایدر اثبات ایمان خود را در 49ers توسط retweeting جو مونتانا‘s پست در ماه ژانویه به عنوان خوانده شده “شما از من شنیده ، من تضمین می کنم تیم برنده خواهد شد سوپر باول!!” کمدین افزود: “اگر بزرگترین کارفرمایی که تا کنون زندگی می کردند تضمین @49ers خواهد برنده سوپر جام و سپس خود را [sic] برنده میخوام! NINERS.”

حرکت را از طریق برای دیدن که ستاره ها — از هنری Waters به Andy Samberg — ریشه کن شوند که برای تیم در سوپر باول سال 2020!

سوپر باول LIV پخش در فاکس پنج شنبه, آوریل 2 در 6:30 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>