که پیتر وبر سابق در ‘کارشناسی’? دیدار Merissa پنس

حزب خرد! Merissa پنس آمد به صحبت می کنند به پیتر وبر در مورد ویکتوریا فولر در سهشنبه, مارس 17 قسمت از لیسانس — و او ممکن است خراب 25 ساله مسابقه شانس با 28 ساله خلبان.

Merissa شد طعنه یک “زن” در تبلیغی برای وطن خرما از فصل. طولانی نیست پس از پیتر وارد در ساحل ویرجینیا برای دیدار با ویکتوریا و خانواده او متوقف سابق خود. در حالی که چهره او مبهم است ما هفتگی می تواند تایید کند که Merissa کسی است که در مواجهه پیتر.

“صبر Merissa!” پیتر گفت: او پس از پیاده روی به دور از ویکتوریا در روز بخشی از تاریخ خود را که شامل یک Hunter Hayes کنسرت. “من شما را دیدم و گفتم:” او به نظر می رسد بسیار آشنا است.'”

پس از این دو به طور خلاصه به عقب Merissa هشدار داد ،

“فقط مراقب باشید. که همه من قصد دارم برای گفتن. من از اینجا و من فقط می دانم آنچه یک پسر خوب شما هستند,” او گفت:. “من از آنها بدم میاید برای هر یک از شما که به تحت تاثیر قرار توسط شخص دیگری. … من می دانم که شما یک مرد بزرگ و من فکر نمی کنم که شما سزاوار با [که] شما در یک تاریخ با حق در حال حاضر.”

پیتر در ادامه به درخواست Merissa چگونه او می داند که ویکتوریا.

“من در واقع استفاده می شود به دوستان با او. همه چیز اتفاق افتاده احتمالا چند ماه پیش و ما نه فقط, دوستان, دیگر,” او توضیح داد. “من فکر نمی کنم آن را یک رابطه خوب را برای شما به در. من می دانم که شما یک مرد بزرگ. ما هرگز تا به حال هیچ مشکلی تا کنون. … من نفرت را به ببینید که به ثمر می آیند برای شما.”

در اوایل این فصل پیتر و ویکتوریا ارتباط قطع شد توسط یکی از exes: کشور خواننده تعقیب برنج. پس از “چشمان تو” اواز خوان سنگ به زن و شوهر خود را در یک تاریخ ویکتوریا بود مجبور به اعتراف است که او مورخ او را قبل از او پیوست نشان می دهد. برنج, به نوبه خود گفت که او “دلخور” است که او آورده بود به درام.

“آن را بیش از بالا. آن را غیر ضروری من که اصلا انتظار آن را” این خواننده گفت: در یک مصاحبه رادیویی. “اما در پایان روز از آن اتفاق افتاد. … من نمی دانم اگر آن را تولید و یا اگر آنها فقط خوش شانس” او ادامه داد. “من می دانم آنچه که من فکر می کنم, اما من اجازه دهید هر کس دیگری کشف کردن آنچه که آنها فکر می کنم.”

لیسانس ايران در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET. حرکت از طریق پنج چیز به دانستن در مورد Merissa:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>