که توسط Michael Buble همسر Luisana Lopilato? 5 چیزهایی که می دانیم

هر یک از دیگر سنگ. Luisana Lopilato با عجله به شوهر Michael Bublé‘s دفاع در روز شنبه, مارس 12 طرفداران ابراز نگرانی کرد زمانی که او elbowed او در یک Instagram ویدئو زندگی می کنند.

“این باور نکردنی است که چگونه برخی از انسان هستند!!” این بازیگر 32 نوشت: در Instagram در اسپانیایی. “در حالی که ما این همه گیر و زندگی می کنیم لحظات از زندان غم و اندوه و ترس و تنهایی و عدم قطعیت از همه نوع! هر روز ما از بیرون رفتن با شوهرم به زندگی به ارمغان بیاورد و آنها را کمی شادی, سرگرمی و, ما باید به یاد به گوش دهید و ببینید که چه افراد مخرب نشر آمده است که به بحث در مورد هر چیزی و بدون دانستن هر چیزی در مورد خانواده ما است.”

Lopilato سپس اطمینان که طرفداران این خواننده 44 بود و نه به سرزنش برای واکنش. “من می خواهم شما بدانید که من هیچ شک و تردید که شوهر من است و من می خواهم را انتخاب کنید او را هزار بار بیشتر!! این منصفانه نیست! این فرد در حال انجام آسیب و بهره گیری از این بیماری همه گیر که در آن مردم در حال رنج و مرگ و قفل شده است و تا به شهرت و بیشتر پیروان” او ادامه داد. “[این] نهفته است که من نمی خواهد اجازه می دهد چرا که [آنها] بی احترامی به خانواده ام پس از من بپرسید شما که مورد اعتماد من خیلی سال است که شما آن را اجازه نمی دهد یا … نیازهای جهان بیش از همیشه ‘, عشق, امید, ارزش وحدت و همبستگی’ نه این نوع از مردم است.”

مدل و Bublé گره خورده گره در مارس 2011. آنها پدر و مادر از فرزندان نوح و 6 و الیاس, 4, و, دختر, Vida, 20 ماه.

زن و شوهر اعلام کرد در ماه نوامبر سال 2016 که فرزند ارشد بود که مبتلا به سرطان کبد. “این زمان دشوار به ارمغان آورده است و آنها را به هم نزدیک و قرار دادن همه چیز در چشم انداز” یک منبع نشان داد به ما هفتگی در دسامبر 2017.

Lopilato باز کرد تا در مورد پسرش بهداشت نبرد در جولای 2017. “این چیزها, زمانی که آنها اتفاق می افتد به شما در زندگی آنها را به شما متوجه است که مهم ترین چیز نیست آنچه شما فکر می کنید آن را — آن را به ایمان قوی,” او گفت آرژانتینی میزبان تلویزیون سوزانا Gimenez در آن زمان است. “وجود دارد شب من نمی توانستم بخوابم که من دعا به خدا از آنجا که این یک فرایند طولانی است. اما خدا را شکر بدترین است.”

حرکت به یادگیری بیشتر در مورد Lopilato و رابطه او با Bublé.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>