که اورژانس اقتدار بیش از انتخابات ؟ هیچ کس کاملا مطمئن شوید.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در هر یک از هفت سال گذشته ماساچوست وزیر امور خارجه ویلیام گالوین به دنبال اقتدار به وصله پینه کردن یا برنامه ریزی مجدد انتخابات در موارد اضطراری. هر زمان قوه مقننه را مسدود کرده است او را. این rebuffs تا به حال عواقب در Westbury یک بوستون و حومه بود که برای تشکیل آن شهر در انتخابات ماه گذشته.

به عنوان COVID-19 نفر افزایش یافت سراسر کشور فرماندار تعطیل تجمعات بیش از 25 نفر دو روز قبل از رای گیری بود به بازیگران و آن را غیر قانونی برای رای دهندگان به جمع در محلی مکان سنجی ارشد مرکز در روز انتخابات 17 مارس است. هنوز نه گالوین دفتر و نه انتخابات محلی مدیر Town Clerk وندی mickel می, تا به حال قدرت برای برنامه ریزی مجدد انتخابات.

در مارس 16, شهر selectmen رای به تعویق انداختن انتخابات است. اما Westbury که 20,000 ساکنان نیاز به یک سفارش از هر یک دادگاه و یا فرماندار. پس از انتظار بیهوده برای امضای فرماندار mickel می واقع یک قاضی که صادر ضابط منظور به تعویق انداختن انتخابات 15 ساعت قبل از انتخابات به باز کردن.

“من مطمئن هستم که من باید یکی دیگر از 100 موهای خاکستری” mickel می گفت. ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر, دفتر, نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سرفصل های اخیر متمرکز بوده و در ویسکانسین که در آن فرماندار و نماینده مجلس شده اند قادر به توافق در مورد اینکه آیا به تاخیر انداختن و یا پیکربندی مقدماتی و که قدرت به انجام این کار. اما چنین سردرگمی روش برای تغییر و یا به تعویق انداختن انتخابات در شرایط اضطراری است هنجار در سراسر کشور در طول بیماری همه گیر. عدم روشن شدن خطوط قدرت و ناتوانی دولت و مقامات محلی با تجربه ترین مدیریت انتخابات در حال پرورش فلج و کشش از جنگ. آنها همچنین نگرانی که اگر پناهگاه در خانه سفارشات باقی بماند به سقوط متحده ممکن است در تلاش برای اتخاذ جایگزین مانند رای گیری از طریق پست و یا درایو های رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری.

وجود دارد تنها شش کشور که در آن انتخابات اقتدار هر دو برای به تاخیر انداختن انتخابات و تغییر حوزه های رأی گیری با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. در شش دیگران آنها فقط می تواند به برنامه ریزی مجدد انتخابات و در 18 و قدرت خود را محدود به جابجایی نظرسنجی سایت. در ماساچوست و آیداهو, وزرای امور خارجه که به طور کلی نظارت بر انتخابات را فشرده ناموفق برای بیشتر اضطراری نفوذ. مخالفان سوال حکمت vesting بیش از حد قدرت بیش از یک انتخابات در هر فرد و معتقد است که از آنجا دموکراسی بستگی دارد به طور منظم رای گیری قابل پیش بینی در فواصل ترتیبات برای تعویق نباید بیش از حد زیرک است.

“انتخابات باید به معنای واقعی کلمه صفر اقتدار” گفت: کهربا McReynolds مدیر عامل شرکت رای دادن در خانه غیر انتفاعی است که کمک می کند تا سیاستگذاران و مقامات انتخاباتی بهبود رای خود را از طریق پست فرآیندها و سیاست. “مسئله ای است که این بیماری همه گیر در معرض فقدان چابکی با توجه به انتخابات است.”

ناتوانی دولت در انتخابات مقامات نیروهای فرمانداران و قانونگذاران با تجربه در حال اجرا در انتخابات به انتخاب است که آنها را درک نمی پیامدهای گفت: David Levine, انتخابات یکپارچگی همکار در اتحاد برای تامین دموکراسی در واشنگتن دی غیر انتفاعی. “کوتاه از یک دلیل قانع کننده و در غیر این صورت انتخابات نیاز به توانایی به سرعت عمل می کنند به طوری که دسترسی و یکپارچگی و امنیت از رای دادن نیست, سوال,” او گفت:.

در اکثر ایالت فرماندار دارای برق اضطراری به حالت تعلیق و یا تغییر قوانین و مقررات است. در حالی که این قدرت تعبیر شده است به درخواست به انتخابات مربوط به اساسنامه نیست به طور خاص ذکر آنها. به عنوان یک نتیجه فرمانداران ممکن است تمایلی برای به تعویق انداختن رای گیری برای ترس از اینکه متهم به تعصب و یا تجاوز خود را در مرزهای گفت: Matthew ویل مدیر از انتخابات پروژه در مرکز سیاست دو حزبی یک واشنگتن فکر می کنم تانک.

ویل ابراز نگرانی کرد که قانونگذاران ایالتی — که بسیاری از آنها نه در جلسه خواهد بود قادر به حل این مشکل قبل از ریاست جمهوری. “این یک مسئله حزبی قبل از این همه آمار,” او گفت:. “چگونه کشورهای در حال رفتن به انجام این کار در حال حاضر من نمی دانم.”

تگزاس در میان کشورهای که ساخته شده به سختی هر گونه مقررات برای انتخابات اضطراری است. مجلس از جلسه این سال و قوانین موجود اجازه می دهد تا دولت را به انجام تقریبا هیچ چیز به تغییر انتخابات محلی روش. دولت شده است به کاهش هدایت ارائه به مقامات محلی مانند دستورالعمل برای پاکسازی برخی ماشین های رای گیری “با 50 درصد یا بالاتر, روشن, عطر, رایگان, ایزوپروپیل الکل محلول و بدون پرز پاک کردن.”

آیداهو جلیقه هیچ اورژانس قدرت در انتخابات. چاد Houck ارشد معاون وزیر امور خارجه گفت که برنامه ریزی اضطراری شد و در حال حاضر در خود را به انجام لیست در شروع سال, اما از آن بیشتر شد فوری به عنوان COVID-19 گسترش یافته است. با آیداهو اولیه برای برنامه ریزی مارس 19 “ما فکر کردم پسر ما واقعا باید سعی کنید و دریافت این مربع,’,” او گفت:. اما زمانی که او مشورت کمیته مجلس سنا که نظارت دفتر “وجود ندارد پشتیبانی از آن است.”

یکی از اعضای آن کمیته چری Buckner-Webb گفت ملاحظات سیاسی تاثیر خود را عدم تمایل به گسترش دولت اقتدار. “وجود دارد یک درجه ای از موضع گیری و درجه ای از عدم قطعیت” او گفت:. “همه این چیزها به چه خوش طعم.”

در عوض وزیر امور خارجه مجبور شد به صبر برای فرمانداری به اعلام حالت اضطراری و اتخاذ رای گیری جهانی توسط ایمیل. “اگر آن را به حال اتفاق افتاده است که دیگر راه ما احتمالا می شده اند قادر به عمل به یک یا دو هفته سریع تر” به اطلاع عموم Houck گفت.

در اوهایو نه وزیر خارجه و نه فرماندار دارای برق اضطراری برای به تاخیر انداختن انتخابات. زمانی که وزیر امور خارجه در پی تصویب دادگاه به تعویق انداختن آن در مارس 17 اولیه یک قاضی فدرال خودداری کرد. مدیر اوهایو وزارت بهداشت دکتر امی اکتون و سپس اعلام اضطراری و بسته حوزه های رأی گیری به طور موثر توقف انتخابات. رد پیشنهاد توسط وزیر امور خارجه فرانک لاروس برای یک فرد رای در ژوئن 2, مجلس به جای تصویب پیشنهاد برای دفتر خود را به ارسال کارت پستال با دستورالعمل در مورد نحوه دریافت absentee ballot برنامه برای هر کسی که تا به حال در حال حاضر رای گیری زود است. یک ائتلاف از رای گیری-حقوق گروه به چالش کشیده طرح رقیب که این امر disenfranchise برخی از اقلیت های کم درآمد و رای دهندگان اما یک قاضی فدرال تایید آن در روز جمعه است.

همه از این سردرگمی محدودتر در مقایسه ویسکانسین که در آن انتخابات محلی مدیران هنوز هم مطمئن نیستید اگر یک انتخابات برگزار خواهد شد — و یا چگونه باید آن را نگه دارید. حتی اگر اولیه برای برنامه ریزی روز شنبه بسیاری از حوزه های رأی گیری بسته خواهد شد برای عدم کارگران است.

بنبست آثار ریشه های آن را به سابق رژیم صهیونیستی. اسکات واکر دولت کاهش می یابد که دولت غیر حزبی در انتخابات اتاق را تا حد زیادی قفل دو حزبی آژانس گفت: Kevin Kennedy, که در خدمت به عنوان دولت رئیس انتخابات رسمی بین سال های 1982 و 2016. پس از واکر 2018 دوباره شکست در انتخابات حزب جمهوریخواه مجلس قانونگذاری مجبور طریق لوایح که عقیم اقتدار ورودی فرماندار دموکرات در شرایط اضطراری.

“وجود دارد تصمیم گیری ساخته شده نه به آماده شود برای این” کندی گفت.

این فرماندار دموکرات تونی Evers است دستور ساکنان خانه بمانند. اما او را رد کرد و خواستار به تعویق انداختن انتخابات گفت که او فاقد قدرت لازم است. در عوض او پیشنهاد رای گیری جهانی توسط, پست, اما مجلس با رد این ایده است.

در بعد از ظهر جمعه Evers ناگهان به نام قوه مقننه را به جلسه بعد از ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام کانلی کاهش یافته است برای به تاخیر انداختن انتخابات است. کانلی را ارائه رای دهندگان یک روز اضافی به درخواست غیابی و شش روز اضافی به آنها بازگشت. در تصمیم خود قاضی castigated هر دو فرماندار و نماینده مجلس برای عدم عمل می کنند.

متحده تا به حال مقدار زیادی از هشدار که روش اورژانس شدند فاقد ویل گفت. در حالی که COVID-19 ممکن است بی سابقه ای نیاز به تنظیم انتخابات در زمان بحران است. “این یکی از چیزهایی که من در مورد قبل از این بیماری همه گیر” او گفت:. “حتی پس از 9/11, قضایی نیست, آدرس اورژانس قدرت.”

9/11 حملات هشدار داده گالوین است که ماساچوست’ وزیر امور خارجه از سال 1995 به محدودیت های اضطراری خود قدرت با توجه به خود را سخنگوی دبرا اومالی. زمانی که دولت فرستاده ابزار کارگران به نیویورک برای کمک به پاکسازی و قطع برق زندگی می کنند سیم گالوین را تا به حال هیچ قدرت به آنها ایمیل آراء به عنوان آن را با خارج از کشور رای دهندگان. بسیاری تا به حال نه درخواست absentee ballot مهلت و قادر به رای دادن.

از آن زمان به بعد این موضوع مطرح دوره ای. در این هفته پس از بمب گذاری در ماراتن بوستون در سال 2013 بوستون کتابخانه های عمومی قرار بود به عنوان یک مکان سنجی اولیه برای یک انتخابات ویژه به آمریکا. آتش سوزی که بعدها مشخص می شود بیارتباط به بمباران خراب شده بود در کتابخانه. وزیر امور خارجه فاقد اقتدار به حرکت می کند و رای به طوری که فرماندار که تنها می تواند عمل اگر وجود دارد یک ایالت اضطراری است.

“این فقط یک سکته مغزی شانس که صحنه جرم نوار آمد در زمان نظر سنجی تا به حال برای باز کردن” اومالی گفت. “ما نمی خواهد قادر به حرکت آن است.”

گالوین را نیز مجبور به شکایت های انتخاباتی محلی مقامات به طوری که یک قاضی می تواند به تعویق انداختن رای گیری در طول طوفانهای برف. “شهرهای خوشحال بودند به شکایت” اومالی گفت.

ماه گذشته هنگامی که گالوین دوباره ثبت آن لایحه به دنبال قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات بوستون گلوب editorialized در برابر آن. “ضامن قدرت است که برای یک نفر — بدون توجه به که در آن است — بیش از حد می رود,” هیئت تحریریه نوشت. “این ممکن است بیشتر دست و پا گیر را از طریق دادگاه ها برای به تاخیر انداختن انتخابات, اما آن را یک لایه از حفاظت به اطمینان حاصل شود که تنها در شرایط اضطراری واقعی تداخل با عمل مرکزی از دموکراسی است.”

بنابراین به عنوان Westbury انتخابات با نزدیک شدن به, وزیر امور خارجه, دفتر احساس را اجرا کرده و از گزینه های. “ما تقریبا گفت:” فقط خود را لغو انتخابات و ما به مقابله با عواقب پس از,'” اومالی گفت. “اینجا جایی است که ما در.”

چند روز پس از Westbury رای گیری به تعویق افتاد, فرماندار امضا قانون اجازه می دهد انتخابات در سراسر کشور به برنامه ریزی مجدد انتخابات محلی در ماه ژوئن. تغییر اعمال نمی شود پاییز می روم کمی مراجعه اگر اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>