کاخ سفید گیاهان طرفدار ترامپ تئوریست توطئه در میان خبرنگاران در اتاق توجیهی

در In an apparent تلاش ی آشکار برای ایجاد کنفرانس های خبری روزانه اش حتی بیشتر شبیه رویدادهای مبارزات انتخاباتی از آن چیزی است که در حال حاضر هستند، دفتر مطبوعاتی کاخ سفید اتاق توجیهی را با طرفداران رئیس جمهور دونالد ترامپ از رسانه های دور دست که می تواند متکی به پرت کردن او را به سوالات softball و آغاز حملات به رقبای سیاسی خود را بسته بندی شده است.

واضح است که ترامپ هر روز در این هفته از یکی از مهمانان دعوت شده توسط منشی مطبوعاتی خود، کایلی مک انان، درخواست سوال کرد تا در پشت اتاق ایستادگی کند – جایی که نمایندگان یکی از اخبار آمریکا، اپوس تایمز و دروازه پاندیت با نقض دورکاری اجتماعی و ماسک پوشیدن دستورالعمل ها، سلامت خبرنگاران را به خطر می افتادند.

روز دوشنبه، ترامپ از شانل ریون، یک تئوریست دور دست جمهوری خواه و توطئه طلب که اکنون به عنوان خبرنگار یکی از اخبار آمریکا، یک کانال کابلی سن دیگو که به گسترش دروغ در مورد جو بایدن و معترضان سالخورده ای که توسط پلیس مورد ضرب و تاز قرار گرفته اند، کار می کند، خواست.

Rion به ترامپ این فرصت را داد تا یک ریف آشنا از تظاهرات پیش از همه گیر خود را با پیشنهاد به او که بایدن ممکن است در نظر گرفته شده است رئیس جمهور باراک اوباما مشاور سابق امنیت ملی، سوزان رایس، به عنوان همسر در حال اجرا خود را به دلیل، “او به بهترین حالت می تواند پوشش بسیاری از جنایات نظارتی اوباماگیت که در طول مبارزات انتخاباتی خود را انجام داده است.” ترامپ با متهم کردن اوباما و بایدن به «احتمالاً به عنوان یک دلیل» پاسخ داد.

روز بعد، ریون با درخواست استعفای کارمن بست، اولین زن سیاه پوست که رهبری نیروی پلیس سیاتل را بر آن داشت، پس از رای شورای شهر به کاهش بودجه بخش ش، یک قبیله آشنای دیگر ترامپ را به راه اندازد. “اين در مورد کشور ما چي ميگه؟” Rion از ترامپ پرسید. و اين در مورد جنبش پليس ديپس چي ميگه؟ رئیس جمهور با تکرار این دروغ که شهردار دموکرات سیاتل اجازه داده بود “یک گروه چپ رادیکال، آنتیفا و دیگران، بخش بزرگی از شهر را به دست می گیره” پاسخ داد.

روز چهارشنبه، ریون توجه ترامپ را به آنچه که شبیه شوخی محافظه کارانه نسبتاً بی رنگ به نظر می آمد جلب کرد – این واقعیت که وب سایت مبهم antifa.com ناگهان ترافیک را به سایت کمپین بایدن تغییر مسیر می داد. ریون با این پیشنهاد که این شیرین کاری ممکن است به صورتی نشان دهنده حمایت از بایدن از شبکه سست گروه های ضد فاشیست باشد ترامپ به دروغ به عنوان یک ارتش سایه به تصویر کشیده است، ریون پرسید که اگر رئیس جمهور فکر می کرد بایدن و همسر در حال اجرا، سن کمالا هریس، باید “به طور عمومی آنتیفا را به عنوان یک سازمان تروریستی داخلی محکوم کند؟”

ترامپ پاسخ داد: «آنها باید بشود» فکر کنم اونا ازش ميترسن در کتاب من، این عملا ً بخشی از کمپین آنهاست: آنتیفا.” هیچ چیز از راه دور تعجب آور در ترامپ ساخت استدلال پوچ که بایدن، دموکرات مرکز گرا، مخفیانه بخشی از یک زیرفرهنگ ضد فاشیستی است، اما بازی ریون به عنوان خبرنگار کاخ سفید در نظر گرفته شده است به ارائه هر گونه اطلاعات جدید از رئیس جمهور است. نکته این تبادلات این است که ترامپ را از پرسش های واقعی در مورد شکست خود را به رهبری پاسخ هماهنگ فدرال به همه گیر Covid-19 و به او فرصت ی دوباره خطوط او قبلا تمرین، تحویل داده شده که اگر آنها پاسخ به سوالات از اهمیت حیاتی است.

Rion, who has been attending briefings as a guest of the White House press secretary since April, previously traveled to Ukraine with the president lawyer, Rudy Giuliani, to promote false accusations about Biden spread by the pro-Russian lawmaker Andriy Derkach. یک ارزیابی اطلاعاتی آمریکایی که هفته گذشته منتشر شد به این نتیجه رسید که درکاک در توطئه روسیه برای تضعیف انتخابات بایدن و حزب دموکرات با «اشاع ادعاهای مربوط به فساد — از جمله از طریق اعلام تماس های تلفنی درز کرده» از سال ۲۰۱۶ بین معاون سابق رئیس جمهور و رئیس جمهور اوکراین نقش داشته است.

در روز پنجشنبه، مدت کوتاهی پس از ترامپ از محقق حقوقی کرک پات که نظریه توطئه نژادپرستانه ای را ابداع کرد که هریس واجد شرایط نایب رئیس شدن نیست، با اینکه از والدین مهاجر در اوکلند متولد شده بود، دوباره به ریون روی کرد. اما این بار، او پرسید که اگر او، در عوض، یک سوال از امل اکان از زمان اپوک، یکی دیگر از مهمانان دبیر مطبوعاتی خود را از یک رسانه طرفدار ترامپ به همان اندازه سخت گیر.

هنگامی که ترامپ موافقت کرد، آکان از او پرسید که چگونه آمریکا به «حمله اخیر به آزادی مطبوعات در هنگ کنگ» پاسخ خواهد داد، به طور خاص بازداشت ناشر سایت خبری محبوب اپل دیلی تابلوئید، جیمی لای، که منتقد سرسخت رهبری طرفدار پکن در شهر نیمه خودمختار چین بوده است. لی می تواند به اتهام «تبانی» با آمریکا به خاطر ملاقات با مایک پنس معاون رئیس جمهور و مایک پومپئو وزیر امور خارجه در واشنگتن تابستان گذشته به بحث در مورد جنبش اعتراضی هوم کراس کراس کنگ ی دو طرف متهم شود.

اگرچه ترامپ با گفتن این جمله شروع کرد که: «خوب، من فکر می کنم چیز وحشتناکی است»، به نظر می رسد که او آشنایی یا علاقه کمی به موضوع آزادی مطبوعات، یا دموکراسی در هنگ کنگ داشته باشد، و به سرعت به شکایت های سهام خود در مورد سیاست های تجاری چین توجه کند. او حتی به نظر می رسید که به یک کمی از خود تعظیم وقتی که او گفت که، در نتیجه ایالات متحده پس گرفتن “مشوق های مالی فوق العاده” برای کسب و کار مستقر در هنگ کنگ، شرکت های آمریکایی ممکن است از سرکوب در این سرزمین سود.

ما حالا همه اون مشوق ها رو پس گرفته بوديم برای رقابت هنگ کنگ بسیار سخت خواهد بود.” ترامپ گفت: «این رقابت ها برای هنگ کنگ بسیار سخت خواهد بود. و من بهت ميگم که ايالات متحده… به خاطر آن به پول در می آورد، زیرا ما بسیاری از کسب و کار را به هنگ کنگ از دست دادیم.” ما این را برای مردم خیلی راحت کرده بودیم که به آن جا برویم، برای شرکت ها که به آن جا می رفتند. ما همه اینها را پس گرفته و آمریکا از نقطه نظر اقتصادی یک ذینفع بزرگ خواهد بود.”

در حالی که پاسخ ترامپ از آن نوع تحریک کننده نبود که اکان از یک رئیس جمهور آمریکا انتظار داشته باشد، تحریک حمله به دولت چین احتمالاً برای صاحبان “اپوک تایمز” خوشایند بوده است. مقاله متعلق به اعضای جنبش معنوی مخالف فالون گونگ چینی است که به شدت برای ترویج ترامپ به عنوان یک رم مفید برای خمیرکردن در برابر دشمن نهایی خود صرف کرده اند: حزب کمونیست چین که فرقه ممنوعه را فرقه ای می داند. یک ویدیو توضیح دهنده کروناویروس Epoch Times، این سخنرانی ترامپ را منعکس می کند که چین به خاطر همه گیر جهانی مقصر است، اما از مردم می خواهد که آن را نه “ویروس چین”، به عنوان ترامپ، بلکه “ویروس CCP” نام گذاری کنند.

دعوت وزیر مطبوعات کاخ سفید از نویسنده Epoch Times برای شرکت در جلسه توجیهی در کنار خبرنگاران و عکاسان از برخی از سازمان های خبری برجسته آمریکا به طور قابل ملاحظه ای brazen با توجه به این که در سال گذشته ، زمانی که Epoch تایمز بزرگترین خریدار تبلیغات طرفدار ترامپ در فیس بوک خارج از مبارزات انتخاباتی خود رئیس جمهور بود ، سایت به شدت صرف برای ترویج تئوری توطئه بی اساس است که بایدن سوء استفاده کرده بود قدرت خود را به عنوان معاون رئیس جمهور در سال 2016 برای محافظت از منافع کسب و کار پسر خود را در اوکراین.

از آن زمان، این سایت از تبلیغات در فیس بوک ممنوع شده است، پس از ان بی سی گزارش داد که این روزنامه مخفیانه تبلیغات فیس بوک را تبلیغ رئیس جمهور ترامپ قرار داده است. هفته گذشته، فیس بوک همچنین ۳۰۳ حساب جعلی مرتبط با اپوک تایمز را برای انتشار اطلاعات غلط در مورد Covid-19 و تئوری های توطئه طرفدار ترامپ در مورد چهره های ظاهرا سایه دار پشت اعتراضات عدالت نژادی در جریان در پی قتل جورج فلوید حذف کرد.

در روز جمعه، پس از اینکه ترامپ دو بار حاضر به پاسخ به سوالی از اسوشیتدپرس در مورد اینکه آیا او معتقد است نظریه توطئه QAnon که در آن او یک چهره مرکزی است، او یکی از آلیشا پو، از طرفداران نظریه توطئه پیتزاگیت که برای وبلاگ پاندیت دروازه دور راست می نویسد، درخواست کرد.

Powe, who has claimed that the Clinton Foundation controls the FBI and is stifling investigations of child sex-trafficking rings and the murder of Seth Rich, asked Trump to comment on the accusation that Biden had claimed credit for the normalization of relations between Israel and the United Arab Emirates.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>