کاخ سفید مجبور به عقب ادعا ویروسی ویدئوها اثبات Antifa توطئه خشونت

کاخ سفید مشغول فوق العاده عمل شایعه اذهان عمومی در چهارشنبه انتشار تلفیقی از ویروسی ویدئو کلیپ های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی به تازگی توسط افرادی که بر این باور غلط است که انبوهی از آجر آنها در سراسر کاشته شده وجود دارد که توسط ضد فاشیستی فعالان شناخته شده به عنوان Antifa, الهام بخشیدن به خشونت در تظاهرات.

“Antifa و حرفه ای آنارشیست ها در حال تهاجم به جوامع ما در مرحله آجر و سلاح به تحریک خشونت” کاخ سفید عنوان برای این ویدئو ادعا کرد. “این اقدامات داخلی و ترور است.”

در عرض چند دقیقه روزنامه نگاران کشف کرد که بسیاری از کلیپ های موجود در ویدئویی ارسال شده توسط کاخ سفید در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفته و افشا و خنثی. یک زمان کوتاه بعد بدون توضیح و یا عذرخواهی کاخ سفید حذف این ویدئو از آن رسمی Twitter و Facebook تغذیه — اما تنها پس از آن تا به حال مشاهده شده است بیش از یک میلیون بار.

اگر چه کاخ سفید سعی در پنهان کردن این ویدئو پس از آن روشن شد که چقدر سرند با خطاهای آن را رهگیری ذخیره یک کپی قبل از آن ناپدید شد.

این تصویری است که ارزش بررسی در جزئیات پس از آن نشان می دهد که چگونه میزان با حقیقت مردم در کاخ سفید هستند که آنها انجام یک کوره جستجو برای شواهد برای حمایت از رئیس جمهور بی اساس ادعا می کنند که اعتراضات نژادی و بی عدالتی و پلیس مصونیت از مجازات ربوده شده اند توسط فانتوم “حرفه ای داعش است.”

تلفیقی شامل هفت کلیپ, نشان دادن آجر سنگ یا سنگ فرش سنگ است که افرادی که فیلم برداری آنها مشکوک. سه تا از کلیپ پخش شد یک روز پیش از آن در یک گزارش از “داخل Edition” که گفته بینندگان خود که “پلیس می گویند گروههای کوچک به اصطلاح حرفه ای آشوبگران’ با استفاده از بحران و ربودن صلح آمیز تظاهرات.”

“انبوهی از آجر نیز به نظر می رسد در صحنه های اصلی تظاهرات” یک خبرنگار برای تلخیص اخبار نشان می دهد اضافه شده است. “حدس و گمان وجود دارد ممکن است آنها کاشته شده اند وجود دارد توسط Antifa, برای استفاده به عنوان پرتابه در هدف پلیس و نمای ویندوز.”

به عنوان منبع باز محققان برای BBC News, Buzzfeed و معاون در حال حاضر گزارش شده قبل از کاخ سفید وارد این کلیپ تقریبا تمام ویدئو های موجود در آن را نشان داد عادی انبوهی از آجر مورد استفاده در پروژه های ساخت و ساز که در جریان قبل از موج اعتراضات شروع شد در پاسخ به کشتار جورج فلوید, گزارشی مرد مینیاپولیس افسران پلیس در هفته گذشته.

در کلیپ اول, ثبت شده در دالاس شنبه شب یک جوان معترض آدرس دوربین و سهام توطئه ایده که یک پالت از آجر خارج از دادگاه باید کاشته شده اند وجود دارد به تحریک شورش.

“این یک مجموعه” مرد جوان می گوید به دوربین در فیلم اصلی که نوشته شده بود در توییتر توسط یک فعال. “شما رو به انجام بهتر” مرد می افزاید: wagging انگشت خود را در یک تبادل سرزنش از لا ابالی تحریک او تصور مسئول بودند. در پس زمینه یکی دیگر از معترضان شنیده می شود گفت: “there ain’t no سر در گم ساخت و ساز در اطراف در اینجا.”

که کاملا درست نیست ، عکس و ویدئو, cumshot on May 5 در همان محل در خارج از Dallas County Courthouse — در جریان اعتراض های راست Oathkeepers در حمایت از شلی لوتر یک صاحب سالن زیبایی شد که آمریکا برای بازگشایی کسب و کار خود را در طول coronavirus مستند — نشان داد که وجود دارد گسترده roadworks و انبوهی از آجر در همان گوشه خیابان سه هفته قبل از جورج فلوید کشته شد.

حتی اگر roadwork شده بود تا حد زیادی و یا به طور کامل تکمیل شده توسط شنبه گذشته به نظر می رسد به مراتب بیشتر احتمال دارد که آجر به حال فقط پاک نشده است و دور از آن است که آنها حذف شده و سپس کاشته شده دوباره خارج از دادگاه توسط جناح چپ آشوبگران.

یکی دیگر از کلیپ های مورد استفاده توسط کاخ سفید و “Inside Edition” نشان می دهد که یک توده ای از آجر در فایت ویل کارولینای شمالی در تصویری که ارسال شده در توییتر در روز شنبه. همانطور که بنیامین Strick از بی بی سی گزارش روز سه شنبه آجر بودند به وضوح قابل رویت در همان نقطه در در یوتیوب منتشر شده در مارس 24, یک روز قبل از قتل جورج فلوید.

فایت ویل عمومی با این نسخهها کار کمیسیون نیز تایید شده به طناب را همکار شایان Sardarizadeh روز سه شنبه که سنگ فرش سنگ قرار داده شده بود که در پیاده رو آخرین هفته پیش از کار برنامه ریزی شده برای بازگرداندن cobblestoned خیابان زیر کار در آب و فاضلاب و خطوط زیر پیاده رو.

در کاخ سفید تلفیقی است که تصویری از فایت پنجم کلیپ اما به نظر می رسد تقریبا یکسان به کلیپ دوم که ممکن است نشان می دهد سنگ های مشابه در زمان های مختلف روز.

سومین کلیپ در کاخ سفید تصویری از یک افسر پلیس از بین بردن جعبه های آبی رنگ از سنگ از یک گوشه خیابان در گروسند بخشی از جنوب بروکلین که در آن شده اند وجود دارد هیچ تظاهرات یا شورش شد ارسال شده در توییتر در روز سه شنبه صبح توسط کسی که ادعا بدون شواهد که آنها تا به حال شده است وجود دارد قرار داده شده توسط Anifa. “آجر شده اند در مکان های استراتژیک در اطراف بروکلین در انتظار تظاهرات” یک محافظه کار بروکلین باشنده Yaakov کاپلان نوشته های ویدئویی خود را بدون عنوان شواهد. “ANTIFA راه سازمان یافته تر از سیاستمداران تظاهر.”

که تصویری به اشتراک گذاشته شده در توییتر در روز چهارشنبه صبح توسط کمیساریای درموت شیا از اداره پلیس نیویورک. اما علامت Treyger نیویورک عضو شورای شهر که نشان دهنده آن است که منطقه در پاسخ به کمیساریای صدای جیر جیر یک زمان کوتاه بعد تماس اتهام خود را که سنگ قرار داده شده بود وجود دارد با antifascists نادرست است. “این است که در منطقه من. من رفتم به سایت. این ساخت و ساز زباله های باقی مانده بود در نزدیکی یک سایت ساخت و ساز در خیابان X در گروسند,” Treyger در توییتر نوشت.

آن است و نه روشن که در آن چهارمین کلیپ در کاخ سفید تلفیقی به ضرب گلوله کشته شد اما آن را نشان می دهد آنچه در نگاه عادی مانند ساخت و ساز مواد.

ششم کلیپ های از جوان معترضان در منهتن چیدن آجر در طول ماه مارس در شنبه شب بود ویرایش شده توسط کاخ سفید به برش شروع از صحنه که در آن آنها می تواند دیده می شود برای اولین بار شکستن یک مانع در اطراف روشنی تعریف شده از سایت ساخت و ساز در شرق ایجاد کرد. اصلی کلیپ های ارسال شده توسط یک خبرنگار نشان داد زرد حصار در اطراف ساختمان مواد و خواندن نشانه “خط بسته احتیاط” قبل از آن پایین کشیده شد توسط معترضان به آجر.

هفتم و نهایی کلیپ ارائه شده توسط کاخ سفید که قرار است اثبات Antifa “مرحله بندی آجر” بود و شاید شرم آور ترین اشتباه است. که ویروسی کلیپ نشان داد که چندین انبوهی از سنگ های بزرگ در داخل شش قفس های فلزی در یک پیاده رو در شرمن اوکس کالیفرنیا که مردم در سیستم عامل های اجتماعی این باورند بودند انبارهای مهمات برای آینده شورش.

در واقع به عنوان خبد از شرمن اوکس در حال حاضر توضیح داد: در آن Facebook صفحه در روز دوشنبه در پاسخ به ویروسی شایعه این بود که سنگ آماده برای شورش های سازه بودند که در واقع موانع امنیتی که تا به حال شده است در جایی خارج از مرکز یهودی برای تقریبا یک سال.

“با این وجود برای کاهش نگرانی که ممکن است آنها را تخریب و تظاهر آنها به طور موقت حذف شده” مرکز گفت: در یک پیام ارسال شده در Facebook با یک عکس از قفس پس از سنگ ها حذف شده بود.

یک تصویر از یک Facebook پیام ارسال شده در دوشنبه, رد کردن یک ویروسی شایعه.

کاخ سفید رسانه های اجتماعی, مدیر, Dan Scavino نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد چرا این ویدئو نوشته شده بود پس از بسیاری از محتویات آن را در حال حاضر افشا و خنثی شده است و به همین دلیل آن را برداشته و بدون توضیح.

با وجود فقدان شواهد اعتقاد رئیس جمهور تئوری توطئه است که “خارج از آشوبگران” از Antifa در حال نفوذ در اعتراض به جرقه خشونت تبدیل شده است یک مقاله از ایمان در میان هواداران خود شده است و تکرار از افسران ارشد در برخی از ادارات پلیس. روز دوشنبه رئیس ترنس موناهان این NYPD رئیس بخش گفت: یک تلویزیون محلی خدمه که آن زمان “به آن گروه از اینجا — از کالیفرنیا از سراسر این کشور که در حال پرداخت به این حرکت که یک حرکت خوب و تبدیل آن به خشونت” در برابر افسران پلیس.

بخش های دیگر پیدا کرده اند خود را مجبور به کم ارزش کردن ویروسی شایعات قریب الوقوع Antifa حملات.

روز دوشنبه در یک اداره پلیس در آیداهو نوشت: در Facebook که ویروسی گسترش شایعه توسط یک راست گرا که گرایش گروه شبه نظامی که “Antifa فرستاده است یک هواپیما از خود مردم به بویزی و سه اتوبوس بارهای از سیاتل به مناطق روستایی” کاملا نادرست است. “به پایت شهرستان کلانتر دفتر شده است نظارت بر رسانه های اجتماعی پست های که اعلام کرده اند اطلاعات نادرست” گروه نوشت. “به پایت شهرستان کلانتر دفتر تا به حال نه تماس و نه تایید کرد که Antifa در پایت شهرستان است. به پایت شهرستان کلانتر دفتر داده نشده است هر گونه خاص هشدار به شهروندان ما در مورد Antifa و یا سازمان های دیگر.”

پیش از اعتراض روز یکشنبه, Sioux Falls, اتاق بازرگانی توییتی که آن را “دریافت کرده بود نکات از منابع بی نام که معترضان از خارج از Sioux Falls, برنامه ریزی برای حضور در این تجمع و تحریک خشونت.”

Sioux Falls, رئیس پلیس مت سوختگی گفت: آرگوس رهبر یک روزنامه محلی روز دوشنبه “که مقامات به دنبال اتوبوس ها و پیدا نکردم هیچ مدرکی از آنها ورود و تخلیه شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>