که دارای لبه در A. I. اسلحه نژاد ؟

چرا شما باید مراقبت از

مسابقه جدید برادر بزرگ طراحی شده توسط رباتیک. می تواند ایالات متحده را نگه دارید تا با رقبای خود را ؟

  • آن را نه فقط در آمریکا و چین و روسیه که در حال تعبیه هوش مصنوعی نظامی خود را به سیستم.
  • انگلستان و اسرائیل و برزیل, استرالیا, کره جنوبی و ایران نیز سرمایه گذاری در AI.
  • چین و خصوصی-عمومی تعاونی مدل است که اجازه می دهد آن را به رهبری ایالات متحده در برخی از فن آوری های کلیدی.

فکر می کنم از هوش مصنوعی و ذهن اغلب به رباتهای صنعتی و خوش خیم سیستم های نظارت. به طور فزاینده ای هر چند این steppingstones برای برادر بزرگ به منظور افزایش قابلیت های امنیت داخلی و بین المللی نظامی جنگ.

چین شرکت تصمیم گرفتند یک بحث بزرگ داده محور برنامه به اجرای قانون هم برای دهها از آن اویغوری جمعیت اقلیت و به صورت گسترده تر شهروند نظارت از طریق تشخیص چهره. ووهان است به طور کامل AI-کارکنان ایستگاه پلیس. اما کارشناسان می گویند چین هوش مصنوعی تحقیق نیز اقتباس برای غیر متعارف نظامی جنگ در پیشنهاد این کشور برای تسلط بر میدان در دهه آینده.

هوش مصنوعی می تواند به صورت یک رکن مهم از جنگ سرد جدید دم بین ایالات متحده و چین بر تجارت و تکنولوژی و نفوذ ژئوپولیتیک. از آمریکا به روسیه و متحدان آمریکا مانند اسرائیل, نظامی محققان در حال تعبیه AI به امنیت سایبر ابتکارات و رباتیک سیستم های که ارائه از راه دور فولاد پشتیبانی می کند. آنها با استفاده از آن برای مبارزه با شبیه سازی و پردازش داده ها.

تا سال 2030 یک سوم از ظرفیت مبارزه با روسیه و امریکا را archrival است و انتظار می رود رانده شده توسط هوش مصنوعی می گویند کارشناسان از جمله هوش مصنوعی-موشک های هدایت شونده با قابلیت تغییر midflight هدف. اسرائیل اتخاذ کرده است یک شبکه حسگر-به-تیرانداز سیستم برای کمک به نیروهای دفاعی اسرائیل از راه دور و از گشت زنی های بسیاری ستیز مناطق تحت کنترل خود را. کشورهای دیگر از جمله انگلستان, برزیل, استرالیا, کره جنوبی و ایران نیز سرمایه گذاری در تحقیقات به هوش مصنوعی مجهز به سلاح های جنگی و مسلح دیگر سیستم عامل.

ما آن را مدیون به مردم آمریکا و مردان و زنان ما در لباس به اتخاذ A. I. اصول است که منعکس کننده ملت ما ارزش های آزاد و جامعه باز است.

سرهنگ ژنرال جک Shanahan, مدیر, مشترک هوش مصنوعی مرکز

همه این ها باعث شده است تا ایالات متحده به سرعت خود AI تحقیقات برای حفظ موقعیت خود به عنوان جهان تنها نظامی ابرقدرت. وزارت دفاع محققان در حال ساخت یک روبات زیردریایی سیستم آن را شناسایی معادن زیر آب و دیگر ضد زیردریایی های دشمن عمل بدون قرار دادن جان سربازان آمریکایی در خطر است. که در آن ایالات متحده در تلاش است تا بازار خود را به عنوان های مختلف است که آن را می آید به اهداف نظامی خود را AI قابلیت های.

“ما آن را مدیون به مردم آمریکا و مردان و زنان ما در لباس به اتخاذ هوش مصنوعی اصول است که منعکس کننده ملت ما ارزش های رایگان و باز کردن جامعه” سرهنگ ژنرال جک Shanahan مدیر مشترک هوش مصنوعی مرکز خبرنگاران گفت: در ماه فوریه است. “این اجرا می شود در تضاد کامل با روسیه و چین که با استفاده از هوش مصنوعی با تکنولوژی برای مقاصد نظامی را افزایش می دهد نگرانی جدی در مورد حقوق بشر و اخلاق و هنجارهای بین المللی.”

نه هر کس است که با خرید آن است. در مارس سال 2018 بیش از 3,000 کارمندان گوگل خواست مدیر عامل شرکت سوندار پیچای در نامه ای سرگشاده به قطع کار در پنتاگون پروژه Maven. آنها استدلال می کنند که این غول تکنولوژی “نباید در کسب و کار از جنگ” چرا که “ما نمی برون سپاری مسئولیت اخلاقی از فن آوری ما را به اشخاص ثالث.” پیچای گوگل و خروج از برنامه.

این ممکن است نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون دریافت یک نمونه از جت های مجهز به هواپیماهای بدون سرنشین از بوئینگ استرالیا به پهلو و محافظت از آن سرنشین هواپیمای جنگی. برزیل و هند راه اندازی پانل های خود را در ارتش به کار با برش لبه labs در حال توسعه هوش مصنوعی است. بریتانیا وزارت دفاع اتحاد خود را راه اندازی آزمایشگاه هوش مصنوعی به عنوان ارتش کره جنوبی که همچنین با استفاده از یک نگهبانی ربات در منطقه غیرنظامی در امتداد مرز با کره شمالی.

حصار در ایالات متحده تحریم ها دولت ایران است که بودجه کشور را با تکنولوژی هوش مصنوعی. یک کنفرانس بین المللی رباتیک در تهران دو سال پیش مورد بحث در میان چیزهای دیگر با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین. محققان در کشور باید پیشنهاد جدید وزارت هوش مصنوعی است. و در ماه اکتبر گذشته قدرت نظامی ایران منتشر شد تصاویر مینیاتوری ربات است که می تواند اسلاید در زیر تانک های دشمن.

آمریکا می داند که نمی توانید اجازه دهید. وزارت دفاع صرف $7.4 میلیارد دلار در هوش مصنوعی محاسبات ابری و داده های بزرگ در سال 2017, و درخواست $927 میلیون دلار برای هوش مصنوعی به تنهایی در سال 2020 است.

که فقط کسری گرچه تجاری هزینه های شرکت در پژوهش به سیستم های مستقل توسعه می گوید مریم Cummings, مدیر انسان و استقلال آزمایشگاهی در دانشگاه دوک و یکی از اولین زن نیروی دریایی جنگنده خلبانان. “آینده هوش مصنوعی در سیستم های نظامی است که به طور مستقیم به توانایی مهندسین برای طراحی سیستم های مستقل” است که می تواند نشان می دهد توانایی به عمل و واکنش خود را با این سطح از پیچیدگی است که انسان را از طریق دانش و استدلال او توضیح می دهد.

چین یک گام جلوتر از ایالات متحده وجود دارد. در حالی که وزارت دفاع را دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان تلاش کرده است به منظور توسعه یک هواپیمای بدون سرنشین است که می تواند حمل و نقل نیروهای کامینگز می گوید چین اعتقاد بر این است که طراحی های تجاری هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند حمل و نقل مسافران است. “فناوری فضایی است که به وضوح منجر به اتهام و نظامی است بازی گرفتن می گوید:” توبی والش استاد هوش مصنوعی در سیدنی ولز جنوبی جدید دانشگاه.

برای ایالات متحده این یک مسابقه در برابر زمان به اختیار و نفوذ در این جهانی جدید مسابقه تسلیحاتی. برنده یا از دست دادن آن را یک ریسک بالا بازی جدید برادر بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im