آیا رای شما ایمیل شمارش است ممکن است بستگی دارد که در آن شما رای

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آوریل 6 ارشاد از دیوان عالی ایالات متحده به نظر می رسید نهایی: انتخابات در ویسکانسین تنها باید تعداد رای غیابی شهریور و یا قبل از روز رای گیری. سپس در روز بعد از هرج و مرج اولیه هزاران نفر از آراء ریخته شده در گم شده و یا ناخوانا postmarks — موضوع دادگاه تا به حال نه به طور مستقیم. پرتاب کردن دست خود ویسکانسین کمیسیون انتخابات در سمت چپ آن را به مقامات محلی برای تصمیم گیری اگر برگه های رای بوده است فرستاده خواهد شد در زمان.

نتیجه این شد یک مشکل اختلاف. جنسویلل قدیمی خانه سابق جمهوریخواه ایالات متحده آمریکا مجلس Paul Ryan, دریافت 65 رای بدون postmarks پس از اولیه بعد اما قبل از مارس 13 مهلت. “مطابق با سفارش از دیوان عالی ایالات متحده,” رکین مقامات رد همه آنها را با توجه به شهر کارمند دیوید Godek.

در روستای کمبریج, خارج, Madison, باربارا Goeckner شمارش تمام پنج جمله اند. پس از صحبت با پستی سرپرستان معاون کارمند گفت: او را در نظر گرفت که ایالات متحده خدمات پستی گزارش شده بود گسترده تاخیر و تحویل مشکلات.

“شما تا به حال 1,854 فتح کند گرفته شد شهرداری کارمندان هر یک تعیین اینکه آیا به تعداد یا تعداد نیست” Goeckner گفت. “من شخصا اعتقاد دارم هر رای باید به دفعات مشاهده شده است.”

رای گیری از طریق پست تبدیل به یک حزبی flashpoint در طول شیوع کروناویروس با دموکرات هل دادن به گسترش آن رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری است “فاسد است.” اما به عنوان ویسکانسین نشان می دهد تاثیر رای توسط ایمیل بستگی دارد در چگونه از آن اجرا شده است.

سیاست مورد مهر باطله تمبر پست های مورد نیاز و تاییدیه امضا و دیگر رای گیری قوانین متفاوت از یک دولت و یا شهرستان ، در برخی از ایالت ها یک پست رای گیری خواهد بود که پذیرش در یک شهرستان و یا شهر ممکن است دور انداخته شود در دیگر برنامه به طور بالقوه محرومیت افراد و یا گروه ها و تضعیف اصل قانون اساسی برابر رأی است. اگر این همه گیری همچنان ادامه دارد و در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است تا حد زیادی توسط ایمیل از جمله تناقضات می تواند نکته نتیجه در نوسان متحده, Wisconsin.

ویسکانسین کمیسیون انتخابات “سعی به روشن هدایت” سخنگوی رید Magney گفت. “تصمیم گیری پایین آمد به تخته فردی از canvassers در 1,850 شهرداری دفاتر به دنبال این چیزها و تعیین.”

Magney گفت: دولت نیست پیگیری که چگونه بسیاری از آرای از دست رفته postmarks بودند رد یا قبول. “ما می دانیم که مردم گرسنه هستند برای استفاده از این داده ها” Magney گفت.

پنج متحده — کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا — در حال حاضر در حال اجرا تمام الکترونیکی انتخابات است. پس از coronavirus شیوع چندین ایالت از جمله ایالت ویرجینیا و آلاباما را گسترش صفوف رای دهندگان که می توانید درخواست غیابی. اما سیاستگذاران در حداقل نیم دوجین متحده — آریزونا و فلوریدا, Nevada, New Mexico, گرجستان و تگزاس هستند برخورد در مورد چگونه و آیا به گسترش رای از طریق پست. اختلافات خود را شک و تردید در مورد اینکه آیا متحده می تواند صاف و عادلانه از تغییر در شخص به پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر.

“من نمی بینیم رای توسط پست الکترونیکی به عنوان نوش دارو” گفت: Charles Stewart, یک استاد علوم سیاسی در موسسه تکنولوژی ماساچوست. “در اکثر موارد موفق شده اند متحده شده اند که عمدی و ارگانیک رشد به آن است.”

یک بار دیده می شود به عنوان یک uncontroversial گزینه ای برای رای دهندگان که نمی تواند آن را به پای صندوق های رای توسط ایمیل تبدیل شده است به طور فزاینده سیاسی در این نبرد بیش از اندازه و شکل مشارکت مردم است. پس از گرجستان وزیر امور خارجه گفت: او را پست فرم به تمام رای دهندگان به درخواست غیابی خود را برای ریاست جمهوری اولیه در ماه مارس از رئیس دولت در مجلس نمایندگان نیز یک جمهوری خواه با انتقاد از این حرکت به عنوان “بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران است. … این قطعا درایو مشارکت مردم است.” (او بعد از رفت و برگشت بیانیه خود گفت که او نگران بود که رای گیری از طریق پست می تواند منجر به تقلب.) گرجستان با تاخیر اولیه آن تا 9 ژوئن.

در نیومکزیکو دادگاه عالی ایالت در این ماه مسدود طرح توسط دولت و شهرستان های انتخاباتی ارسال به تمام رای دهندگان پست الکترونیکی-در رای گیری برای ژوئن اولیه. تگزاس دموکرات ها شکایت دولت و شهرستان های انتخاباتی از جمله فرماندار جمهوری خواه این هفته در دادگاه فدرال برای گسترش رای از طریق پست. “تگزاس سابقه گسترده محرومیت رای دهندگان و در این لحظه از بحران ملی به نظر می رسد آماده به انجام این کار دوباره” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

ویسکانسین افتضاح یادآوری برخی از کارشناسان از حلق آویز chads و رقابت 2000 انتخابات ریاست جمهوری در فلوریدا. “این بود که بوش v. گور مشکل که در آن تعداد زیادی از مردم رای شمارش نمی شود به عنوان در نظر گرفته شده گفت:” وندی وایزر ایالت مدیر دموکراسی برنامه در Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک قانون است. “در حالت ایده آل ما می توانست خیلی بیشتر از یکنواختی است که در آن شمارش آرا برای به حداکثر رساندن شمارش برگه های رای معتبر.”


هنگامی که برگه های رای که رد دلیل نمایان است که معمولا لجستیکی. برگه های رای می رسند بیش از حد دیر است. وجود سردرگمی بیش از postmarks. یک امضا از دست رفته است و یا آن را نمی کند مطابقت امضا در فایل در یک انتخابات ،

در عین حال رای توسط ایمیل رد نرخ متفاوت است به طور گسترده ای در میان متحده است. (این مشکل حتی برای مقایسه داده ها از کشورهای مختلف قوانین و تکیه مختلف متوسطى در رای از طریق پست.) واشنگتن اجرا می شود که یک پست الکترونیکی سیستم رای گیری و در نظر گرفته شده است به یک رهبر در عمل رد 0.9% از پست برگه های رای در سال 2016 بالاترین نرخ در کشور با توجه به دانشگاه MIT انتخابات شاخص عملکرد. ویسکانسین برای آن را رد کرد و کمترین درصد از پست های رای در سال 2016 – 0.0095%.

تحقیقات جدید نشان می دهد گروه های خاصی ممکن است به طور نامتناسبی صدمه دیده توسط رای گیری رد. در فلوریدا 2018 انتخابات جوانتر رای دهندگان کسانی که با معلولیت و اقلیت رای دهندگان به مراتب بیشتر احتمال دارد که رای خود را از طریق پست رای گیری دور انداخته با توجه به تحقیقات منتشر شده در هفته گذشته توسط دانشمندان علوم سیاسی در کالج دارتموث و دانشگاه فلوریدا است.

روشن نیست که دقیقا چگونه این اثر را می گیرد. از طریق پست-در برگه های رای را نشان نمی دهد رای دهندگان سن یا نژاد. هنوز در سراسر هر شهرستان در فلوریدا جوانتر رای دهندگان به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد که برگه های رای خود را رد کرد و به گفته محققان. محققان به بررسی 2.6 میلیون رای از طریق پست رای بازیگران در فلوریدا در سال 2018 از آن 1.2 درصد رد شد. از 18 تا 21 ساله در دولت 5.4 درصد خود را به پست الکترونیکی رای گیری را رد کرد و بیش از هشت برابر میزان آن بیش از 65. رای دهندگان در سن 18 تا 29 شامل 2.1% از همه از طریق پست-در آراء اما 9.2 درصد از همه رد ایمیل های رای.

این مقاله نویسندگان ادعا می کنند که جوان رای دهندگان رای گیری ممکن است بیشتر احتمال دارد به پرتاب به دلیل امضای خود را به تمایل به تغییر بیش از کسانی که از رای دهندگان. همچنین برخی از رای دهندگان نام ممکن است پیچیده تر و سخت تر برای بررسی. اما هیچ یک از این عوامل به طور کامل توضیح می دهد که اختلاف.

وجود تنوع زیادی در رد نرخ نه تنها بین گروه ها بلکه در بین شهرستانهای حتی کسانی که با جمعیتی شبیه بازتاب قابل توجهی گریز از مقامات محلی برای تصمیم گیری که رای محسوب می شود. Dan Smith, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا و یکی از نویسنده مقاله را گفت که این تفاوت می تواند رانده شده توسط عمدی یا غیر عمدی تعصب. “آنچه که واقعا ماندگار و خطرناک در مورد پیدا کردن این است که چگونه از حقوق خود محروم و رای دهندگان جوان در هنگام ریخته گری برگه های رای توسط ایمیل,” او گفت:.


اگر شما رای توسط ایمیل شما باید گواه آن است که رای خود را با امضای استشهاد بر روی پاکت. انتخابات اتاق و سپس مقایسه می کند که امضا به یکی از شما در حال حاضر در فایل. ده ایالت ویسکانسین از جمله ویرجینیا و کارولینای شمالی نیز به طور کلی نیاز به شاهد یا دفتر اسناد رسمی امضا که سخت تر برای به دست آوردن در یک مستند.

بهترین سیستم رای گیری, کارشناسان می گویند, نرم افزاری برای شناسایی پتانسیل عدم تطابق و یک گروه دو حزبی از امضای داوران برای هر یک از پرچم های رای. اما سیاست برای پرداختن به امضای مشکلات — و این زمان با توجه به رای دهندگان به آنها را حل و فصل — متفاوت از یک دولت و یا شهرستان به بعد باعث موجی از پرونده های حقوقی در سراسر کشور.

حق رای طرفداران می گویند که بسیاری از انتخابات محلی مدیران نیست به درستی آموزش دیده به suss کردن مشکلات با امضا. “آمدن به 2020 چرخه ما در حال حاضر بسیار نگران رای توسط پست الکترونیکی به طور کلی گفت:” جاناتان Diaz, مشاوره برای حق رای در انتخاباتی قانونی مرکز واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی. “در بسیاری از ایالات این ارزیابی ها در حال ساخته شده توسط نظرسنجی از کارگران که ممکن است به نوعی از امضای آموزش, اما به احتمال زیاد نه.”

در سال 2016 در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط دموکرات ها یک قاضی فدرال انتقاد فلوریدا روش های تماس با دولت سیستم “یک لحاف چهل تکه از متضاد و واگرا روش” برای مقایسه امضا. “ایالت فلوریدا است مطلقا محروم هزاران نفر از رای دهندگان مسلما بدون هیچ دلیل دیگر از آنها فقیر, دست خط و دست خط خود را در طول زمان تغییر,” قاضی به این نتیجه رسیدند. در پاسخ فلوریدا به تصویب یک لایحه در نظر گرفته شده برای استانداردسازی روند که رای دهندگان می توانند رای گیری مسابقه امضای مشکلات.

یک مارس نقد و بررسی کالیفرنیا تایید امضا مراحل توسط دانشگاه استنفورد دانشگاه قانون و سیاست آزمایشگاه یافت “محدود ایالت یونیفرم معیار یا استاندارد برای تایید امضا و آنچه ‘تعداد به عنوان یک تطبیق امضای متفاوت بوده و فوق العاده از شهرستان به شهرستان.”

در آریزونا که در آن برخی از 80 درصد از آرا به بازیگران از طریق پست یک حزبی در مبارزه با بیش از امضا تطبیق مسائل کمک کرد تاخیر در نتیجه از نزدیک تماشا 2018 آمریکا مسابقه بین جمهوری خواه مارتا McSally و دموکرات Krysten Sinema. در هفته های منتهی به انتخابات Adrian Fontes دموکراتیک ضبط سنتی حزب جمهوری خواه دژ Maricopa شهرستان که شامل ققنوس نهاد سیاست اجازه می دهد برخی از رای دهندگان تا پنج روز پس از روز انتخابات برای اصلاح مشکلات خود را با صندوق امضا. Pima County, که در آن توسان واقع شده است, تا به حال یک سیاست مشابه اما دیگر شهرستانهای آریزونا به رای دهندگان زمان کمتر.

دولت حزب جمهوری خواه دیدم Fontes’ سیاست جدید به عنوان شواهدی وجود دارد که دموکرات ها بودند “سرقت” انتخابات و شکایت کرد. به عنوان تعداد کشیده در مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “فقط در آریزونا امضا مطابقت ندارد. انتخاباتی فساد – تماس برای انتخابات ؟ ما باید حفاظت از دموکراسی!”

اما طرح دعوی در دادگاه بود به سرعت حل و فصل و دولت به تصویب رسید و یک نسخه از Maricopa County سیاست قبل از شمارش تمام شد بعد از ساخت آن دائمی است. شش روز پس از انتخابات Sinema برنده اعلام شد. هیچ شواهدی از تقلب پدید آمده است.

کتی Hobbs آریزونا وزیر امور خارجه گفت که او را راضی به این راه دولت در حال حاضر دسته امضای مطابق مشکلات در رای دادن رای دهندگان فرصت کافی برای اصلاح اشتباهات. “آنچه که ما در محل حاضر فقط هماهنگی بیشتر,” او گفت:.


در این سال Fontes موجب جنجال دوباره. فقط چهار روز قبل از آریزونا مارس 17 ریاست جمهوری اولیه او نشان داد قصد دارد به ارسال برگه های رای به ساکنان که تا به حال امضا کردن برای آنها. رای دهندگان می تواند رها کردن برگه های رای در مکان های مختلف به جای بازگشت آنها را توسط پست الکترونیکی و یا رفتن به حوزه های رأی گیری و تعامل با دیگر رای دهندگان و یا نظرسنجی کارگران است.

“وجود خواهد داشت برخی که می گویند هیچ اقتدار به پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان تحت قانون اما هیچ ممنوعیت یا” Fontes گفت: در اطلاعیه خود.

دولت جمهوری خواه دادستان کل ثبت با توجه به سرعت باعث یک قاضی برای توقف پستها. میشل Ugenti-ریتا یک جمهوریخواه دولت سناتور که تحت فشار قرار دادند تا چند اسکناس به تغییر آریزونا رای از طریق پست قوانین گفت: Marketplace که Fontes’ ابتکار غیر قانونی و غیر ضروری و حتی در یک بیماری همه گیر. “این هیچ ربطی به ترویج انتخابات شیوه” Ugenti-ریتا گفت. “آن را به حال همه چیز را با یک دستور کار سیاسی است. به هیچ وجه او درک نمی کنند که آن را در خارج از این اقتدار است.”

هابز, وزیر امور خارجه, توافق با جمهوری خواهان که Fontes’ ابتکار عمل غیر قانونی بود. اما او پس از رسیده به دولت را انتخاباتی ارزیابی امکان ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به هر یک از رای دهندگان که ممکن است آنها را می خواهید.

آریزونا جمهوری خواهان که کنترل قوه مقننه باید گفت که گسترش رای توسط ایمیل تهدید یکپارچگی دولت در انتخابات است و می تواند منجر به تقلب. یک گروه دو حزبی از انتخابات در آریزونا 15 شهرستانهای مخالف است و آن را علنا به نام برای تمام الکترونیکی انتخابات.

“من خوشبین نیست که مجلس در حال رفتن به انجام کار درست در اینجا” هابز گفت.

با برنامه اصلی خود لغو Fontes در حال حاضر امیدوار است دولت را گسترش خواهد رای از طریق پست به تمام Arizonans به عنوان هابز و کمیسیون های انتخاباتی به نفع. اما او در مورد آماده شدن برای انتخابات عمومی. “به معنای واقعی کلمه من باید سفارش, پاکت, من باید برای دریافت مقاله به صورت برگه های رای” او گفت:. “وجود دارد چالش های لجستیکی است که بسیاری از سیاستگذاران هرگز در نظر گرفتن زمانی که آنها در حال اجرا در اطراف خود را به بازی بازی های سیاسی. من اصلا لوکس از شعارهای ایدئولوژیک زمانی که من در واقع مجبور به انجام یک کار است.”

زمان در حال اجرا است برای دولت ها به سوئیچ برای رای دادن از طریق پست Fontes گفت. “اگر آنها در حال حاضر به خوبی به تغییر در حال حاضر آن را در حال حاضر ممکن است خیلی دیر است.”


باربارا Goeckner معاون کارمند در کمبریج ویسکانسین ضعف سيستم ايمنی است. او اهدا کلیه به خواهرش سال پیش بود و او طحال برداشته شود.

در عین حال اگر چه او در معرض خطر بالاتر ابتلا به COVID-19 او 70 ساعت در هفته در دفتر او قبل و بعد از اولیه. پشت پلکسی گلاس پنجره او فرآوری absentee ballot برنامه های کاربردی و جواب داد: رای دهندگان به سوالات به عنوان او تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا به صورت غیابی. در نهایت 593 رای غیابی درخواست شد در کمبریج از فقط 72 در ریاست جمهوری 2016 اولیه یک 723 درصد افزایش یافته است.

به طور کلی شهرهای ویسکانسین ارسال 1.28 میلیون رای غیابی برای اولیه بیش از پنج برابر افزایش از ریاست جمهوری 2016 اولیه. در برخی از شهرهای سیستم های آنلاین سقوط از حجم درخواست ها به صورت غیابی. برخی از رای دهندگان از دریافت پاکت خالی و یا برگه های رای خود نمی رسند تا پس از اولیه روز با توجه به Milwaukee Journal Sentinel.

راشل رودریگز یک انتخابات متخصص مدیریت برای Dane County, که شامل بخشی از کمبریج گفت: اختلافات بین دولت فرماندار دموکرات و جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری چپ انتخاباتی با زمان کمی برای تنظیم. در زمان رودریگز تا به حال هیچ ایده چه چیزی برای گفتن به رای دهندگان و او گفت که او معتقد است کمتر Wisconsinites خود را ببینید آرا شمارش به عنوان یک نتیجه.

“این مایه تاسف است که برخی از بازیگران سیاسی که تا به حال قدرت به برخی از این تصمیمات نمی شد قادر به رسیدن به نوعی حس مشترک راه حل چگونه این انتخابات باید انجام شود,” او گفت:.

رودریگز اعزام اعضای گارد ملی در سراسر شهرستان از جمله دو به Goeckner را در کمبریج. یکی سوار به یک زن مسن و عمل به عنوان یک شاهد برای absentee ballot امضا. در اولیه روز دیگر عضو گارد سعی کردم به تماس در هر شهری که ساکن نشده رای گیری برای هشدار دادن به آنها در مورد تغییرات به مهلت برای رای گیری به شهریور. “این بسیار استرس زا باشد. بودند بسیاری وجود دارد که در آن روز من احساس کردم که من نمی تواند نگه دارید انجام این کار” Goeckner گفت. “اما ما نیاز توسط سوگند به انجام این کار بدون توجه به آنچه.”

روستای دیگری در Dane County, شهربابک در زمان مخالف رویکرد از کمبریج به سمت برگه های رای که وارد پس از انتخابات بدون postmarks. پس از مشاوره با شهر بوم مدیره مکفارلاند مقامات تصمیم به رد 22 برگه های رای که شامل مهر باطله تمبر پست و یا نمی شد شهریور روز انتخابات گفت: کاساندرا Suettinger, مک فارلند را منشی و خزانه دار. اگر چه آنها در زمان همان عمل به عنوان رکین آنها ارائه های مختلف منطق.

“این ممکن است مورد بوده است در تمام شهرداری ها” Suttinger نوشت: “اما روستای مکفارلاند احساس بر اساس راهنمایی از وکیل مدافع و تاییدیه از اداره پست تصمیم به شمارش آراء با ارسال علامت گذاری شد تصمیم درست.”

مولی Collins, حمایت مدیر ویسکانسین آیتالله سیستانی گفت: رای دهندگان بودند اشتباه متضاد راهنمایی در مورد postmarks و شاهد امضا. قبل از اولیه کالینز توصیه رای دهندگان را به برگه های رای خود را به پست محلی دفاتر و آنها را شهریور به مطمئن شوید که رای خود را شمارش.

“این خیلی مربوط به” او گفت:. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که که خود را کارمند بود و اهمیت زیادی در این انتخابات است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>