که در آن Khloe Kardashian, تریستان تامپسون ایستاده 1 سال پس از Jordyn رسوایی

Khloé Kardashian و تریستان تامپسون چیزی بیش از واقعی پدر و مادر یک سال پس از کلیولند کاوالیرز مرکز تقلب رسوایی با Jordyn جنگل.

“آنها با خوشحالی coparenting” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “وجود دارد هیچ برنامه ای برای آنها را به عقب بر گردیم.”

تامپسون, 28, بود, گیر افتاد, بوسیدن, جنگل, 22 در یک خانه در لس آنجلس در تاریخ 17 فوریه 2019. پس از پیدا کردن در مورد ارتباط در, کارداشیان, 35, شکست تا با بازیکن NBA که او تا به حال شده است قدمت از سپتامبر 2016.

“Khloé گفته شد مردم را دیدم که تریستان و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn ساخت” یک منبع گفت:” ما در زمان. “Khloé مواجه تریستان و او اعتراف کرد درست شد.”

جنگل بوده است, زندگی در بهترین حالت خود, دوست, Kylie Jenner‘s house اما او نقل مکان کرد و در پی رسوایی. خودی بعد گفت: ما که از این مدل احساس “وحشتناک و جهان را لرزاند بوده است.”

جنگل شکست سکوت او در رسوایی در Jada Pinkett Smith‘s Facebook تماشای سری قرمز جدول بحثدر مارس 2019. او ادعا کرد که تامپسون او را بوسید با “بدون زبان هیچ ساخت” و اصرار داشت که با ورزشکار بود “هرگز فکر هرگز مورد توجه است.”

پس از این قسمت پخش کارداشیان در زمان به توییتر برای متهم کردن رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار از “دروغ” و اضافه کرد “شما دلیل خانواده من را شکست!” او بعد توییتی “تریستان به همان اندازه به سرزنش اما تریستان پدر فرزند من. صرف نظر از آنچه او به من نمی خواهد که به دختر من. او شده است پرداختن به این وضعیت بخش خصوصی است. اگر تریستان بودند به دروغ علنا در مورد آنچه توطئه سپس بله من آدرس او را علنا به عنوان به خوبی.”

درام بازی کردن در فصل 16 از KUWTKبا واقعیت star گفتن بینندگان “این بند آن است بنابراین ، من فقط یک تلویزیون نشان می دهد, این زندگی من است.” او بعد نشان داد که تامپسون در تلاش بود برای برنده شدن بازگشت او اما یک منبع گفت:” ما در آن زمان “[او] به نظر نمی رسد باز به آشتی با تریستان.”

سابق زن و شوهر پیوست سالانه کارداشیان-Jenner پارتی کریسمس در ماه دسامبر 2019. اگر چه خودی گفت: ما در آن زمان که انتقام بدن میزبان “هنوز هم احساس سوخته” توسط تامپسون اقدامات او می خواهد به “ادغام [او] به او زندگی بیشتر و بیشتر” برای خاطر خود را در حال حاضر-22-ماه-پیر دختر.

بسکتبال pro قبلا فریب خورده کارداشیان با چند زن را در حالی که حامله بود با واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>