من است که در آن مالیات بر بازپرداخت?


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

بنابراین شما نمیفهمد خود را کسر و یا اعتبار محاسبه چقدر به شما بدهکار مالیات و موفقیت در زمینه بازگشت خود را (به صورت رایگان, امیدوارم). اگر شما در حال نشستن در اطراف تعجب که در آن پول خود را است که شما به تنهایی نیست. خوش شانس برای شما, IRS ارائه می دهد راه های مختلفی برای پیگیری اظهارنامه مالیاتی خود را.

چگونه می توانم پیگیری من مالیات بازگشت ؟

هنگامی که شما ثبت شده سه گزینه وجود دارد برای پیگیری خود را بازپرداخت را انجام دهید:

 • آنلاین: شما می توانید خود را بازپرداخت وضعیت در IRS سایت اینجا. پایین را نگاه کنید برای اطلاعات شما نیاز به دستی.

 • نرم افزار: The IRS2Go برنامه در دسترس برای هر دو آی فون (iOS) و اندروید کاربران است. شما می توانید آن را دانلود کنید با استفاده از:

 • تلفن: IRS بازپرداخت خط تلفن است 800-829-1954. این گزینه به خصوص مفید برای کسانی که دسترسی به اینترنت ندارد.

به چه اطلاعاتی نیاز دارم به پیگیری اظهارنامه مالیاتی?

برای پیگیری اظهارنامه مالیاتی خود را وجود دارد سه چیز نیاز دارید:

 1. شماره امنیت اجتماعی و یا فردی شماره شناسایی مالیات دهندگان (ITIN).
 2. تشکیل پرونده شما وضعیت: تک filer, عروسی مشترک پر پر کردن ازدواج به طور جداگانه و یا سرپرست خانوار. پیدا کردن آنچه که این معنی در اینجا.
 3. خود را دقیق مقدار بازپرداخت.

زمانی که می توانم چک در بازپرداخت?

اگر شما e-زمینه: شما می توانید بررسی خود را بازپرداخت بعد از 24 ساعت. IRS توصیه تماس گرفتن اگر شما نمی دریافت مالیات خود را بازپرداخت پس از 21 روز.

اگر شما ثبت شده توسط پست الکترونیکی: شما نمی قادر خواهد بود برای بررسی وضعیت خود را برای چهار هفته اگر شما از طریق پست در مالیات خود را, اما شما ممکن است در حال حاضر دریافت بازپرداخت خود را که در آن زمان. اگر شما نمی دریافت بازپرداخت خود را پس از بیش از شش هفته IRS توصیه می کند که شما در تماس است.

چه بازپرداخت مالیات بر برنامه ؟

IRS حاضر به تضمین می کنند که شما می خواهید خود را بازپرداخت. آن نیز بستگی دارد چگونه شما فایل و اینکه آیا یا نه شما بازگشت خود را از طریق واریز مستقیم و یا بررسی. برای بسیاری از مردم هر چند IRS مسائل بازپرداخت حدود 21 روز پس از پر کردن است.

آیا اظهارنامه مالیاتی وضعیت?

هنگامی که شما را در خود بازگشت و با وجود وضعیت های مختلف شما ممکن است دریافت کنید:

 1. بازگشت شما شده است دریافت.
 2. خود را بازپرداخت شده و تایید شده.
 3. خود را بازپرداخت شده است فرستاده می شود.

چرا من نمی گرفتن من بازپرداخت?

وجود دارد تعدادی از دلایل مختلف که چرا خود را بازپرداخت ممکن است برگزار می شود. وجود دارد ممکن است یک تاخیر اگر:

 • بازگشت خود را شامل هر گونه خطا و یا ناقص است.
 • شما قربانی سرقت هویت و یا تقلب.
 • شما حسابرسی شده است. (در اینجا برخی از اطلاعات در صورتی که مورد است.)
 • شما برای ثبت به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد یا مالیات اضافی کودک. قانون IRS نمی توانید موضوع خود را بازپرداخت قبل از اواسط فوریه.
 • شما مدیون برگشت مالیات مالیات دولت و وام های دانشجویی و یا حمایت از کودک. در برخی موارد IRS خود را نسبت به بازپرداخت پول شما مدیون است. شما خواهد شد دریافت نامه ای از IRS توضیح اگر خود را بازپرداخت پرداخت مورد استفاده قرار گرفت یکی دیگر از بدهی شما مدیون است.
 • شما قربانی یک کلاهبرداری است. جزئیات بیشتر در مورد این نوع کلاهبرداری است که محبوب به تازگی در اینجا و اینجا.

می توانید من بازپرداخت مالیات زود ؟

پاسخ کوتاه: هیچ.

هیچ یک از نمایندگان یک بانک و یا هر کس دیگری — می تواند به شما دسترسی فوری به مالیات خود را بازپرداخت. گفت: برخی از آماده سازی مالیات شرکت های ارائه گزینه های به شما می دهد دسترسی به پول دیر یا بازپرداخت پیش بینی چک (RAC) و یا بازپرداخت وام پیشرفت (RAL).

چه تفاوتی بین بازپرداخت وام و بازپرداخت پیش بینی چک?

 • بازپرداخت وام پیشرفت یا RAL یک وام کوتاه مدت است که معمولا به شما پرداخت می شود پس از تشکیل پرونده و یا مدت کوتاهی پس از آن. برخی از تهیه مالیاتی مانند H&R Block, TurboTax و Jackson Hewitt به طور گسترده ای تبلیغ و وعده پول سریع — تا آنجا که $3,500 — گاهی اوقات در همان روز به عنوان پر کردن.

  این پول مالیات خود را بازپرداخت. این وام که پرداخت می شود باید بدون در نظر گرفتن چقدر پول شما را تا پایان گرفتن از IRS. اگر خود را بازپرداخت کمتر از پیش بینی به هر دلیلی شما هنوز هم باید پاسخگو برای پرداخت وام به عقب اغلب با علاقه. گاهی هزینه های اضافی اعمال می شود و یا پول واریز خواهد شد در یک کارت اعتباری است که می آید با تن از هزینه های اضافی و حتی برای پرداخت صورتحساب خود را و یا برداشت پول نقد. برخی از افراد در مقایسه این خدمات به payday در وام دهندگان.

 • بازپرداخت انتظار بررسی کنید یا RAC اجازه می دهد تا شما را به پرداخت برای خدمات تهیه مالیاتی شما با استفاده از فایل مالیات خود را. به طور معمول, شما توافق می کنید به پرداخت هزینه های اضافی به هزینه آماده سازی مالیات کسر شده از مقدار بازپرداخت. هنگامی که IRS مسائل خود را بازپرداخت ، preparer کسور این هزینه و هزینه برای آماده سازی مالیات خود را و سپس به بقیه پول را به شما. نگه داشتن در ذهن که اگر شما لازم نیست که پول به استفاده از پرداخت مالیات, سرویس, شما ممکن است قادر خواهید بود تا فایل به طور کامل به صورت رایگان و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد هر یک از این هزینه ها.

آن را همیشه به وضوح توضیح داده شده اما هر دو از این گزینه ها معمولا شامل موقت حساب بانکی راه اندازی شده به نام شما است که چگونه preparer بیرون می کشد و خود را بخشی از خود را بازپرداخت. یک ProPublica تجزیه و تحلیل داده های IRS در بر داشت که در سال 2018 حدود 14 درصد از مالیات filers یا یک RAL یا RAC. این روزها RACs به مراتب شایع تر از RALs. وام استفاده می شود بسیار محبوب قبل از تنظیم کننده های ترک خورده را بر روی آنها.

قبلا: چگونه فایل خود را از دولت فدرال و مالیات به صورت رایگان در سال 2020

در مورد این راهنما:

ProPublica به گزارش گسترده در مورد مالیات IRS رایگان فایل برنامه و IRS. به طور خاص, راه های که در آن برای سود مالیاتی آماده سازی صنعت — شرکت Intuit (TurboTax), H&R Block و مالیات قاتل — دارای لابی برای رایگان فایل برنامه و سپس به طور سیستماتیک تضعیف آن گریزان جستجو تاکتیک و گیج کننده طراحی شده است. این شرکت همچنین برای پر کردن نتایج موتورهای جستجو با مالیات “راهنماهای” که گاهی اوقات مسیر کاربران به محصولات پرداخت.

کریستن Doerer یک خبرنگار در واشنگتن نوشته های او به نظر می رسد در PBS NewsHour نگهبان و Chronicle of Higher Education, در میان دیگران. او در توییتر دنبال کنید در @k2doe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im