هنگامی که دو قضات زدم جملات برای حفاظت از مهاجران از اخراج ctq را به دادگاه تجدید نظر و برنده

بین 1 ژوئن سال 1997 و 31 اکتبر سال 1998 Elsayed سلیم و همسرش وحی پر کردن کاغذ بازی آنها نیاز به فایل با دولت برای دریافت حمایت مالی و مواد غذایی برای خانواده خود را. سلیم نمی دانستم او بعدها گفت: “با استناد به یک مانع زبان است که درآمد حاصل از یک طرف دوم کار نیز نیاز به گنجانده شود.

به مرور منجر به یک جنایتکار پرداخت مزایای $12,549 — یا $782 در هر ماه. مقدار دلار ساخته شده و جرم و جنایت که قرار سلیم دائم آمریکایی مقیم اما هنوز یک شهروند در خطر اخراج. در توافق با قاضی سلیم مجرم و قاضی کاهش داد و این حکم را به یک ناخالص بزه توزیع یک حکم تعلیقی از 364 روز (فقط دو روز کوتاه تر از یک جنایت حکم شده اند), مشروط شدن و جبران.

اما سلیم اودیسه با سیستم عدالت کیفری نبود ، دفتر Hennepin County وکیل ctq با Klobuchar را signoff تصمیم به تجدید نظر در این حکم گناه با این استدلال که ماند حکم باید افزایش دو روز هل دادن آن را به عقب به جنایت خاک خواهد بود که زمینه را برای میراث مهاجرت و تابعیت خدمات به شروع رسیدگی به اخراج از کشور. قاضی تا به حال مورد آزار قرار گرفته خود را در اختیار Klobuchar دفتر استدلال با در نظر گرفتن پیامدهای مهاجرت از حکم به حساب آورد.

به عنوان قاضی دادگاه با اشاره به تفاوت بین بزه اعتقاد و جنایت می تواند تعیین کند که آیا سلیم اجازه داده شد به باقی می ماند در کشور با دومی باز امکان اخراج در حالی که سابق نمی خواهد. قاضی دادگاه در صدور حکم توضیح داد که “دلیلی برای خروج است که برای جلوگیری از [سلیم را] بالقوه تبعید” و اضافه کرد “این امر می تواند یک آشکار بی عدالتی به قبول این درخواست بر اساس [سلیم را] وضعیت مهاجرت.”

در قسمتی از تصمیم دادگاه تجدید نظر به Klobuchar یک پیروزی است. در مارس سال 2001 دادگاه معکوس کاهش دادگاه حکم, ارسال پرونده و دستور قاضی به وضعیت مهاجرت به سوال که صدور حکم. تجدید نظر دادگاه استدلال کرد که آن را نمی تواند در نظر گرفتن زبان به عنوان مانع داشتن یک کاهش عامل از سلیم وعده داده شده درخواست رسیدگی به حال مطرح نشده در دادگاه. دادگاه ارائه سلیم فرصتی برای برداشت خود را از گناه و رفتن به دادگاه در حالی که نظر مخالف castigated Klobuchar را حتی برای آوردن تجدید نظر شود.

به جای صورت آزمایشی تحت شرایط جدید سلیم “خود تبعید” یک عبارت است که بعدها معروف ساخته شده توسط میت رامنی در طول ریاست جمهوری خود پیشنهاد در سال 2012. مهاجرت و گمرک رسمی گفت که او هرگز به طور رسمی اخراج با توجه به سوابق فدرال.

Klobuchar — در حال حاضر یک مینه سوتا سناتور و نامزد ریاست جمهوری خدمت به مدت هشت سال به عنوان Hennepin County, وکیل اول انتخاب شد در سال 1998 است. در یک بیانیه Klobuchar سخنگو گفت که در جذاب حکم او صرفا پیروی از قانون است. “Hennepin شهرستان دفتر دادستان بود زیر مینه سوتا دستورالعمل صدور حکم و قبل از مینه سوتا دیوان عالی کشور احکام که گفت که فدرال مهاجرت و تبعید عواقب باید در نظر گرفته شود در حکم تصمیمات کردند.” “پس از ورود به سنا سناتور Klobuchar شده است و یک مدافع قوی برای مهاجران و مبارزه سخت علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج سیاست. دفتر او کار کرده است برای کمک به هزاران نفر از مهاجران رو به مهاجرت و تبعید مسائل از جمله کمک به جلوگیری از اخراج آرماندو Enriquez در اوایل این ماه.”

در سال 2006 سنا کمپین Klobuchar زد به سختی جنگنده جرم و جنایت. “من کسی هستم که افراد در زندان برای یک زندگی” او افتخار. او با مشخصات بالا دادستان ادعا قاتلان از 11 سال Tyesha ادواردز بود که در برخورد با یک گلوله ولگرد به یک کمپین تبلیغ, در حال اجرا یک تجاری شامل مادر او را ستایش Klobuchar را تعقیب میونگ بارل.

اما در حالی که بارل است که هنوز هم در خدمت زندگی در زندان سوالات جدی مطرح شده درباره بی گناهی خود را; های اخیر آسوشیتد پرس تحقیقات نشان دادستان به شدت ناقص است.

آفتابی Hostin, یک میزبان از ABC “نظر” فشرده Klobuchar سخت در این مورد. “من به بررسی حقایق از آن صورت و آن این است که یکی از مهمترین و ناقص تحقیقات و تعقیب که من فکر می کنم من تا کنون دیده اند,” او گفت: Klobuchar. “چگونه می توانم به شما در دفاع از چیزی بود که برای کسی مثل من که مادر یک پسر سیاه و سفید نوجوان? این مورد می تواند بدترین کابوس من.”

Klobuchar را از دفتر تلنگر نگرش نسبت به پیامدهای مهاجرت از تعقیب طولانی به یک مورد دیگر در اطراف همان زمان. در جولای سال 1999 جیمز استنفورد بایرون یک مقیم دائم قانونی که مورد ستایش قرار داد از ترینیداد و توباگو بود که به اتهام جنایت ماری جوانا فروش و در اختیار داشتن. قاضی در مورد او ماند اعمال خود از جمله توزیع پایین سه سال آزادی مشروط. با تشکر از رفتار خوب او اعطا شد زود تخلیه از مشروط شدن در دسامبر سال 2000 و جنایت کاهش می یابد به بزه خود را ضبط.

بایرون فکر کردم که او از جنگل و در فوریه سال 2003 در بازدید از ترینیداد و توباگو است. در راه خود را به خانه او بازداشت شد در میامی توسط مقامات اداره مهاجرت که پرچم او اعتقاد جنایت قرار داده و او را در روند اخراج.

بایرون دادگاه خواست به او اجازه می دهد تا برداشت خود را از گناه و گفت او متوجه نیست که او می تواند خطر اخراج. دادگاه طرفه با او و به او اجازه آن را برداشت. دوباره Klobuchar را در پا, جذاب حکم به دادگاه بالاتر و با این استدلال که بایرون باید رنج می برند عواقب جنایت درخواست, حتی اگر آن را بعد از آن کاهش می یابد به بزه. در یکی دیگر از تقسیم تصمیم دادگاه طرفه با Klobuchar. در مخالفت قاضی دوریس Ohlsen Huspeni به نام حاکم “سخت گیرانه” و گفت که او “متقاعد شده است که دادگاه منطقه ای در اینجا اعمال خود صلاحدید گسترده ای در شیوه ای که آن را بر این باور خواهد اطمینان از عادلانه دولت عدالت است. پیدا می کنم سوء استفاده از اختیار در که ورزش و تأیید خواهد.” (تلاش رهگیری برای رسیدن به سلیم و بایرون ناموفق بودند.)

در حالی که دادگاه تجدید نظر نیز طرفه با Klobuchar با توجه به سلیم این مخالفت در این مورد از قاضی جیم رندال بود غیر منتظره مهیجی. “[T]او پیگرد قانونی whines به این دادگاه به دلیل صدور حکم قاضی رفتگان رو به پایین (ذهن شما در آنجا ماند, جمله, که بدان معنی است که هیچ زمان صرف خواهد شد در پشت میله های زندان بدون در نظر گرفتن اگر آن را 364 یا 366 روز اگر مشروط شدن شرایط در حال انجام) دو روز! … تفاوت بین 364 روز و 366 روز است یک .0054 نزولی خروج,” قاضی نوشت کج و علامت تعجب در اصلی است.

تمام دادگاه منطقه بود تغییر اصطلاحات از یک جنایت به یک ناخالص بزه به سعی کنید به کمک یک مهاجر. من هیچ نظری ندارم که چرا دولت در دادگاه جذاب این مورد. موضوع اخراج اگر آن را ناشی فدرال است موضوع در دست مهاجرت و تابعیت خدمات (INS) و دادگاه فدرال. ایالت مینه سوتا نه هر ایستاده و نه هر کسب و کار یک “لاک پشت نقب زن” یا “پسر آب” برای فهم. آن است که فقط در هیچ یک از کسب و کار خود را. متهم در این مورد نیست “Lucky Luciano” اما نه یک مهاجر ساکن بیگانه که شکست خورده است به گزارش همه درآمد خانوار به منظور ادامه به دریافت بیشتر رفاه و مواد غذایی. به مطمئن شوید که آن است که در برابر قانون اما از نظر قانونی تجویز مجازات برای این جرم است و ممکن است پایین جنایت جمله است که می توان در ایالت مینه سوتا است.

تا به حال حقوقی کفش معکوس شده است, قاضی هشدار داد: “ما ممکن است در نظر گرفتن تحریم ها برای یک وکیل مدافع به هم ریختن قضایی زمان با توسل به یک رو به بالا و خروج از دو روز.”

در بررسی درخواست تجدید نظر توسط Klobuchar از قضات دادگاه های استیناف مخالفت بیش از تفسیر یک خط در مینه سوتا دیوان عالی کشور مورد نشان می دهد که وضعیت مهاجرت است “وثیقه نتیجه” اعتقاد راسخ. 2-1 رای مینه سوتا دادگاه تجدید نظر پنل را رد کرده و پایین تر تصمیم دادگاه به در نظر گرفتن پیامدهای اعتقاد جنایت در Salim وضعیت مهاجرتی: “اگر چه ما دادگاه استیناف قبلا خطاب به این موضوع از عواقب مهاجرت به عنوان یک زمینه را برای صدور حکم خروج دیوان عالی کشور برگزار کرده است که مهاجرت ممکن است تحریم ها تنها وثیقه عواقب کیفری حکم و به این ترتیب نمی تواند پایه ای برای یک درخواست خروج.”

Randall مخالفت کرد. “شما می توانید تماس بگیرید چیزی وثیقه نتیجه’ اما این هیچ ربطی به با آن است که آیا جدی و یا بی اهمیت, و یا یک بخش کوچک از کل قطعه و یا همانطور که در این مثال این است که کل قطعه. ممکن است اخراج شده است مجازات اینجا نمی ماند حکم و مورد نیاز برای جبران آن استاندارد است و انتظار می رود,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>