هنگامی که کسب و کارهای کوچک می تواند دسترسی به PPP های محلی در تلاش برای بستن شکاف


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون های غیر انتفاعی و غیر حزبی محلی newsroom که اطلاع و درگیر با تگزاسی. ثبت نام به صورت مختصر هفتگی برای رسیدن به سرعت خود را ضروری پوشش تگزاس مسائل.

در 17 سال ایرما Corado اجرا شده است او بین المللی بسته خدمات تحویل او هرگز خواسته هر سازمان دولتی برای کمک به. هنگامی که او جوانترین پسر به او گفت در مورد یک کسب و کار کوچک شهرستان وام برای کمک به کسانی که تحت تاثیر coronavirus او با اکراه موافقت کرد به اعمال می شود.

“من leery او گفت:” در اسپانیایی, اما تصمیم به ترک آن “در دست خدا است.” او تا به حال مشغول به کار در بیش از دو سال و کسب و کار اجاره و آب و برق به علت بودند.

این شهرستان هریس اقامت تا به حال دلیلی برای تردید. Corado گفت: او با تلاش و کامل نیست یک نرم افزار آنلاین برای مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه و یا PPP. او را به نقطه که در آن سیستم مورد حقوق و دستمزد, او گفت:, و چون او با استفاده از پول-ابزار انتقال Zelle به او پرداخت حقوق و دستمزد او فکر نمی کنم او واجد شرایط است.

PPP را تایید کرده است نزدیک به 4.5 میلیون وام به ارزش حدود 500 میلیارد دلار اما همچنان به نظر می رسد بسیاری از صاحبان کسب و کار که لازم نیست که یک حسابدار در سرعت شماره گیری در حال زرنگ و دانا کامپیوتر فاقد مهارت های زبان به حرکت سیستم بانکی و یا انتخاب کردن را امتحان کنید. است که به خصوص تحت تاثیر قرار بسیار کوچک کسب و کار و کسانی که متعلق به مردم رنگ.

SBA اذعان کرد که تاسیس کسب و کار “می دانست که چگونه به کار سیستم” برای دریافت وام اما mom-and-pop تجار بودند همیشه در یک نقطه ضعف زیرا آنها فاقد منابع به سرعت شیر را به آن سرمایه است.

“ما مدافع underdog کوچکتر کسب و کار است که نمی دانند که این منابع در دسترس هستند, ما در حال انجام بهترین ما می توانیم, ما فقط 14 در کارکنان ما گفت:” چارلز Abell سخنگوی SBA را هوستون منطقه که نظارت 32 شهرستان در جنوب شرقی تگزاس با 600,000 کسب و کارهای کوچک.

که یک کارمند برای 42,000 کسب و کارهای کوچک.

در حرکتی بی سابقه دولت های محلی در سراسر تگزاس را با عجله برای پر کردن جای خالی.

آنها ریخت و میلیون ها نفر از مالیات دهندگان بودجه را به یک درهم آمیخته از وام و کمک مالی به برنامه های برای کمک به تجار کوچک است که یک راننده عمده اقتصاد محلی و پایه مالیاتی. بر خلاف برنامه فدرال این تلاش های محلی به مراتب کمتر به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی. متقاضیان لازم نیست برای نشان دادن اثبات حقوق و دستمزد به عنوان وجود دارد هیچ محدودیتی در چگونه پول را می توان به عنوان طولانی به عنوان آن را به کسب و کار. همه آنها نیاز به در ایستاده خوب با مالیات اموال خود را و در واقع در آن حوزه قضایی است.

تقاضا برای وام شده است طاقت فرسا. فقط در 28 ساعت, شهرستان هریس, سومین در کشور و به هوستون دریافت بیش از 7000 برنامه های کاربردی درخواست 150 میلیون دلار در ماه آوریل است. تنها 10 میلیون دلار در دسترس بود گرفته شده از شهرستان صندوق روز بارانی.

در ضمن رشته-لادن فدرال PPP برنامه هنوز بکر از 120 میلیارد.

“دولت فدرال است که تا کنون حذف از جامعه محلی است که به آن فکر نمی کنم در مورد آن نمی تواند فکر می کنم در مورد سادگی گفت:” هریس کانتی کمیسر Adrian Garcia که از طلایه داران شهرستان برنامه وام.

“من اتهام به کارکنان من به نگه داشتن آن ساده” او گفت:. “ما رو به این آسان به درخواست و کاربر پسند است.”

وجود دارد 2.7 میلیون کسب و کارهای کوچک در تنها ستاره امور خارجه با توجه به SBA و حدود 40% متعلق به مردم رنگ در میان بالاترین میزان در کشور است. در شهرستان هریس به تنهایی وجود دارد بیش از 90,000 اسپانیایی متعلق به کسب و کار.

کلید بازیابی در بسیاری از شهرها در تگزاس و در سراسر کشور است که کسب و کارهای کوچک محلی رهبران و کارشناسان می گویند. اما در سراسر کشور نزدیک به 7.5 میلیون نفر ممکن است مجبور به بستن بیش از پنج ماه بر اساس یک نظرسنجی که توسط خیابان اصلی امریکا یک برنامه اعتماد ملی برای حفظ تاریخی.

“این یک اثر موج دار شدن, کوچک صاحبان کسب و کار و ایجاد درآمد برای دولت, استخدام دیگران در جامعه خود را که استفاده از آن پول برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را گفت:” جینی Barrera مدیر عامل و رئیس LiftFund یک تگزاس جامعه, توسعه, موسسه مالی و کار با برخی از دولت های محلی.

“زمانی که مجبور به بستن درهای خود را برای سلامت و امنیت, دلایل است که فعالیت های اقتصادی متوقف شده است و یا از دست رفته” او گفت:.

سویفت, خرید اینترنتی

اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 shutdown همراه با تصادف در صنعت نفت و گاز همچنان طنین انداز. بیش از 2 میلیون تگزاسی را برای ثبت بیکاری رهایی از اواسط ماه مارس. فروش درآمد مالیاتی در کشور کاهش یافته و حدود 13 درصد در مه, بزرگترین سال بیش از سال کاهش در یک دهه.

قبل از COVID-19 “آنجا بود و پر رونق اقتصاد اول-دوم-نسل مردمی در حال اجرا کوچک کارآفرینی و مغازه ها و پرداخت صورتحساب خود را, تغذیه, خود, خانواده, اما نه لزوما در سیستم بانکی گفت: David Marquez, مدیر اجرایی, توسعه اقتصادی در بخش Bexar County, که اختصاص داده شده $5.25 میلیون به وام و کمک مالی به برنامه.

بسیاری از آنها خود اشتغال یا استخدام یک یا دو نفر است. مانند Corado آنها ممکن است تکیه بر یک پسر و یا یک همسایه برای پر کردن وام خود را برنامه. آنها این نوع از صاحبان که ممکن است زمان یا متناسب با قالب به آسانی درخواست برای وام های فدرال برنامه های.

“در آن زمان آنها حتی شروع بدانند آن دیگر مردم حسابداران و وکلا و بانکداران هل دادن آنها را از طریق فرایند و ما مردمی بودند گیر کردن گفت:” لورا Murillo, رئيس جمهور از هوستون اسپانیایی اتاق بازرگانی است.

یک مارس گزارش از مسئول مرکز وام یافت که در حدود 90 ٪ از کسب و کار متعلق به مردم رنگ “پایه به هیچ شانس دریافت PPP وام از طریق یک جریان اصلی بانک یا تعاونی اعتباری” به دلایل محلی تگزاس مقامات استناد: احتمال کمتر از داشتن یک ارتباط با بانک ها, فقدان مهارت های دیجیتال یک بی اعتمادی نسبت به دولت. این مرکز آغاز شد و با حمایت از Sandler, بنیاد ارائه شده است که بسیاری از اصلی بودجه برای ProPublica باقی می ماند و بزرگترین اهدا کننده.

فدرال ناظر منعقد ماه گذشته که SBA موفق به مستقیم وام دهندگان خصوصی به اولویت بندی کسب و کار در بازارهای روستایی و کسانی که متعلق به مردم رنگ و زنان به عنوان کنگره در نظر گرفته شده. آن را نمی نیاز به مجموعه ای از اطلاعات فردی یا, که بدان معنی است که آژانس قادر نخواهد بود به می دانم که آنها وام رفت.

از آنجا که بازرس کل گزارش SBA شروع به فراموش آموزشی در مورد برنامه در زبان های متعدد است که برخی از دفاتر در تگزاس شدند و در حال حاضر انجام می دهند با توجه به Abell.

او گفت که آنها در حال کار با گروه های دیگر از جمله اتاق های بازرگانی به گسترش این کلمه است که هنوز هم وجود دارد کمک های مالی در دسترس همراه با دیگر منابع کسب و کار کوچک صاحبان اعمال می شود و آنها را تشویق به رسیدن به محلی SBA برای کمک به.

این بیماری همه گیر است “برجسته مشکل چرا ما باید توجه بیشتری به آن کسب و کارهای کوچک از نظر دسترسی به سرمایه گفت:” آل Salgado, مدیر اجرایی, از جنوب غرب تگزاس مرز کوچک مرکز توسعه کسب و کار. “ما واقعا نیاز به یک نگاهی به خودمان introspectively و به دنبال آن شکاف فرهنگی شکاف محل شکاف مناطق پر خطر.”

پر از دست انداز PPP اجرای

در ابتدا کنگره تصویب $349 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک, کسانی که با 500 کارمند یا کمتر برای کمک به نگه داشتن کارکنان در شرکت حقوق و دستمزد و خاموش بیکاری است.

پول رفته بود در دو هفته.

بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله برخی که در حال داد و ستد عمومی امضا برای برنامه, درخواست میلیون ها دلار. دالاس مبتنی بر شبکه هتل اجرا شده توسط برجسته جمهوری خواه تگزاس اهدا کردم و 58 میلیون دلار. او بازگشت پول پس از واکنش شدید عمومی.

خلیج فارس جزیره ساخت a publicly traded هوستون شرکت است که باعث می شود کشتی ها و دیگر تجهیزات سنگین برای دکل های حفاری نفت و گاز رو 10 میلیون دلار. ماه گذشته آمریکا خواسته است که آن را بازگشت به پول است.

ماه گذشته وزارت خزانه داری حکومت است که کسب و کار با دسترسی به منابع دیگر پایتخت نیست, واجد شرایط برای بخشایش وام و خواسته عمومی شرکت برای بازگشت به پول است.

SBA تا کنون حاضر به انتشار لیست کامل از دریافت کنندگان. ProPublica است که در میان یک گروه از رسانه ها تحت پیگرد بیش از این تاخیر.

در آوریل 24, کنگره ریخت اضافی $310 میلیارد دلار به صندوق اما بیش از یک ماه بعد وجود دارد حدود 120 میلیارد دلار باقی مانده است.

پس از از دست رفته در طول دور اول درد-مدیریت درمانگر در تایلر تصویب شد در دور دوم در مارس اما پس از آن او تا به حال اجازه رفتن او دو نفر از کارکنان.

“در حال حاضر مشکل این است که من نمی تواند استطاعت برای بازگرداندن کارکنان من هنوز و 75% است مورد استفاده قرار گیرد برای کارکنان در هشت هفته از زمان شما دریافت پول” درمانگر کنت چوپان گفت. تحت SBA نیازهای کارفرمایان را مجبور به استفاده از سه چهارم از پرداخت پول به کارمندان.

“این یک شوخی است و بسیاری از آنها در همان قایق: بسیاری کردم این وام در حالی که آنها بسته شد. این نیست خوب است. … من آرزو می کنم من می خواهم هرگز برای اعمال آن است.”

چالش های گسترش فراتر از متقاضیان. SBA را Abell گفت دفتر او تا به حال برای تنظیم روزانه به کنگره تغییرات به برنامه است.

“آنها در حفظ و اصلاح آن در تلاش برای باز کردن آن را برای کسب و کارهای کوچک اقلیت که نتوانسته اند به خدمت گرفته شود چرا که کسب و کارهای بزرگتر قادر به پرش بر روی برنامه,” او گفت:.

کنگره با تصویب لایحه اضافه کردن انعطاف پذیری به برنامه وام از جمله به صاحبان کسب و کار زمان بیشتری را صرف بودجه و کاهش سهم آنها را مجبور به استفاده از حقوق و دستمزد. این لایحه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.

پله در

تلاش برای پرداختن به برخی از PPP کمبود شهرها و شهرستانهای سراسر تگزاس ایجاد نسخه های خود را از PPP همکاری با گروه هایی مانند LiftFund به اداره بودجه عمومی در قالب کوچک کمک های مالی و وام تا $25,000 0% بهره با پرداخت معوق برای سه ماه. در مورد Harris County, پول, وام, بازپرداخت, اگر کسب و کار باز می ماند و پس از پنج سال.

آژانس باید گزارش به دولت های محلی است که باید نظارت بر چگونگی بودجه اختصاص داده شد.

“ما می خواستیم به مردم احساس راحت برای دسترسی به یک انسان به کوچک-صاحبان کسب و کار که ممکن است پیچیده با برخی از این برنامه های فدرال توانایی نه احساس ترس برای دسترسی به اعتبار” گفت: پیتر Zanoni, شهرستان, مدیر, کورپس کریستی.

در هر مورد صدها نفر از کسب و کار آب گرفتگی روند درخواست, درخواست میلیون ها بیش از در دسترس بودند.

“این واقعا تقریبا چشم باز زمانی که شما را دیدم 618 برنامه های کاربردی با مجموع بیش از $178 میلیون دلار درخواست” برای $2 میلیون برنامه جسیکا گفت: Herrera, El Paso, مدیر توسعه اقتصادی است. “این به شما می دهد یک تصویر لحظهای نیاز است که در خارج وجود دارد.”

Corado کوچک-صاحب کسب و کار از شهرستان هریس تا به حال هیچ درآمد پس از پرواز به بومی هندوراس متوقف شد و پس از آن دولت مرزهای خود را بسته به دلیل COVID-19.

از یک دفتر کوچک در مرکز نوار در یک تا حد زیادی مهاجر و اسپانیایی بخشی از هوستون, مشتریان, رها کردن لباس های همراه اسناد مهم و کالاهای دیگر او شخصا ارائه به بستگان خود را در هندوراس چند بار در هفته.

چپ: یک منوی خدمات خارج از Corado کسب و کار. راست: یک تصویر از جامعه در هندوراس که در آن او ارائه می شود موارد برای مشتریان در ایالات متحده آمریکا (آنی مولیگان برای تگزاس تریبون)

او اعمال می شود برای $10 ، 000 از شهرستان برای پوشش اجاره و آب و برق پس از تهی خود را پس انداز 4000$.

Corado آیا به عنوان بسیاری را در جامعه مهاجر آموخته شده در مورد فدرال PPP از طریق زبان اسپانیایی تلویزیون اخبار. او نوشت وب سایت و تحویل آن به پسرش برای کمک به او اعمال می شود.

او انگلیسی صحبت می کند اما نه به اندازه کافی به طور کامل درک حقوقی و اسناد و مدارک بانکی. در حالی که حزب مردم را در دور اول افتتاح شد مارس 3, تنها صاحبان مانند Corado نیست مجاز به اعمال می شود تا آوریل 10, شش روز قبل از دور اول بودجه زد.

زمانی که دور دوم از پول در دسترس ساخته شده بود ولز فارگو ارسال یک ایمیل استاندارد گفت: آن را در ادامه به روند برنامه های کاربردی اما پس از آن او تا به حال تایید شده برای شهرستان وام و پسرش پیشنهاد آن را به بهترین خود را به آن را به تنهایی ترک.

اگر بخش وام تا به حال شده است وجود دارد, او گفت:, او را مجبور به درخواست یکی از پسران او برای پول و یا به قرض گرفتن آن را از جای دیگری است.

آیا دولت محلی تلاش پرداخت باقی مانده است دیده می شود. نه تنها مقدار بودجه در دسترس محدود اما به دلیل آن بود که اول بیا اول خدمت این بدان معنی است که آن نیز مورد علاقه کسانی که سریعترین برای دریافت برنامه های کاربردی خود را آماده است.

گارسیا در این شهرستان هریس کمیسر گفت: این دلیل بود که او می دانست که سرعت مهم را به مطمئن شوید که کسب و کار مورد را دریافت کنید برخی از پشتیبانی. “من نمی خواهم به کمال باشد دشمن خوب است. من می دانستم که ما تا به حال به حرکت سریع است.”

از تاریخ 1 مه این شهرستان را تایید کرده است 177 وام در مجموع نزدیک به 4 میلیون دلار است.

“بسیاری از مردم خارج وجود دارد که نیاز به پول گفت:” رابرت استین برنج استاد دانشگاه که همکاری یک کتاب و چندین مقاله در فدرال برنامه های کمک که شامل کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی. “سوال من این است که این یک تفاوت قابل ملاحظه در اقتصاد به طور کلی از شهرستان هریس? آن را به یک تفاوت قابل ملاحظه در برخی از این زندگی مردم است.”

در حالی که در بسیاری از مکان برای حمایت از این برنامه ها بود که به اتفاق آرا در شهرستان هریس دو حزب جمهوری خواه کمیسیون علیه آن رای دادند. یکی از آنها جک Cagle کاهش یافته است مصاحبه درخواست از طریق سخنگوی خود را.

کمیسر استیو Radack دیگر عضو جمهوری خواه گفت: این یک مسئله انصاف در چگونه برنامه نورد بود و که آن را بخشایش.

“ما باید انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به کسانی که کسب و کارهای کوچک اما نه در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. وجود دارد باید به عوامل دیگر نگاه مانند اعتباری, چگونه یک کسب و کار انجام شد قبل از این” او گفت:.

“اما در عجله به دور پول زیادی از مردم آن را دریافت یک شات در حتی ارسال یک درخواست وام,” او اضافه شده است.

که شامل پدرو کردرو که اجرا می شود Curazao آنچه که او خواستار یک multiservice کسب و کار که در آن عمدتا مهاجر مشتریان می رود در به انجام همه چیز را از گرفتن اسناد محضری برای خرید بیمه اتومبیل.

کردرو نمی اعمال می شود یا PPP و یا شهرستان را از برنامه. او گفت که او نمی دانم به اندازه کافی در مورد هر کدام و گفته شد با حسابدار خود که او واجد شرایط نیست, چرا که او با استفاده از حقوق و دستمزد. چهار کارکنان پیمانکاران. شهرستان وام نمی هر گونه حقوق و دستمزد محدودیت و مالکان تنها ممکن است واجد شرایط برای وام های فدرال.

در ضمن او را از دست داده و 80 درصد از کسب و کار خود را به عنوان مردم می ترسند به ترک خانه های خود و به صرف هر چیزی که ضروری نیست. خانواده ها را متوقف کرده اند پرداخت بیمه اتومبیل خود را و تاخیر در پر کردن مالیات خود را. به سختی و هر کسی قطره های دیگر, او گفت:, از پشت پلکسی گلاس مانع او نصب شده بود به دلیل coronavirus.

وقتی پرسید که چگونه او را تحت تاثیر قرار شده است او کشیده یک ورق کوچک کاغذ که در آن او بود jotting کردن هزینه های ماهانه خود را. حقوق: $12,000. اجاره: $2,700. برق: $700. لیست رفت. او تخمین زده او نیاز به بیش از 16000 $در ماه برای پوشش هزینه های.

اگر کسب و کار را انتخاب کنید تا او مطمئن نیست چقدر دیگر او می تواند برود. “من حتی نمی خواهم بگویم.” کسب و کار ادامه خواهد داد کردرو گفت در اسپانیایی اما در بهترین حالت آن را راکد خواهد شد. او شده است در همان نقطه از سال 1992.

دولت های محلی در حال حاضر به تنظیم برخی از فدرال COVID-19 امداد کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک در قالب کمک های مالی. اما در حال حاضر آنها در حال انجام این کار با یک چشم نسبت حقوق صاحبان سهام به اطمینان حاصل شود برخی از کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر یک شات در تقاضا برای آن اذعان محدودیت از اولیه برنامه.

در Travis County مقامات در حال چاپ کردن برنامه های کاربردی و تعدادی که در آن مردم می توانند با تماس به طور مستقیم برای اطلاعات بیشتر در مورد کمک های مالی برای کسانی که با دسترسی محدود به اینترنت. در Bexar County, آنها در حال همکاری با سازمان های مردمی که می توانید انجام دهید بیشتر بر روی زمین بازاریابی توسعه.

برای Corado این هوستون صاحب کسب و کار که آیا بازده کسب و کار است که فراتر از کنترل او.

مشتریان نگه داشتن تماس و درخواست زمانی که او را بسته و دوباره به هندوراس اما همه او می تواند می گویند “هنوز رتبهدهی نشده است.”

افشا: تگزاس تریبون به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی محلی از اتاق خبر و یک کسب و کار کوچک اعمال می شود و برای دریافت وام از طریق چک حفاظت از برنامه در مقدار $1,116,626. ProPublica است نه اعمال می شود و یا دریافت وام از طریق این برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>