زمانی که خصوصی اعمال انجام شده عموم مشکلات

چه معامله بزرگ با انجمن?

یوجین آقا: چند سال پیش من نیاز به پول برای $1,500 من تا به حال رابطه جنسی در فیلم است. این یک راز است و من به شوخی در مورد آن, اما من کسی دوستیابی جدید و ما فقط تقریبا یک ماه و در او شده است بسیار مستقیم است که او می خواهد ما را به شروع به انجام چیزهای که باید “معامله بزرگ” به خاطر من “در حال حاضر آن را انجام داده” قبل از. بنابراین روشن می شود, من نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی با بیش از یک مرد در یک زمان دوباره من یک فن به طور منظم رابطه جنسی مقعدی. گرفتن حسادت بیش از واقعی مردم من را درک کنید. اما حسادت بیش از یک شغل ؟ من فکر می کنم من نیاز به حرکت می کند. توافق ؟ – زندانی 2

عزیز P2P: من احساس نسبتا خاصی است که مذاکره بر فعالیت جنسی از هر نوع پیشرو به بد جنسی. بله همه باید در مورد همه چیز صحبت تمام وقت, yeah, yeah, yeah, اما وجود دارد دو نوع مذاکرات است. وجود دارد, “مرد, من عاشق سیب زمینی نمی کنید ؟” نوع باز gambit و پس از آن وجود دارد “مرد شما باید خوردن این سیب زمینی” نوع.

سابق در آن هوا از فرض توافق باعث می شود آن را آسان برای مقابله با, به خصوص اگر در واقع شما نمی مانند سیب زمینی. دومی? خوب این نوع از اشتباه پا مذاکره که زمین های مردم در, اگر نه واقعی دادگاه و سپس در دادگاه افکار عمومی. که جایی است که ما در حال حاضر.

اندازه گیری عملکرد فعلی در برابر گذشته فعالیت ماموریت یک احمق است و methinks معشوق خود را یک احمق است. و یا قرار داده راه دیگر شما میل گذشته, سیب زمینی است و هیچ تضمینی برای آینده سیب زمینی ، و نیاز به می گویند که بیش از یک بار ؟ کشیدن. و نیاز به می گویند که در این همه زود ؟ تقریبا همان نوع غیر قابل قبول به عنوان اگر او تا به حال همه شما بلیط برای یک مسابقه کریکت یا یک شعر خواندن و یا چیزی.

همچنین, و من مطمئن نیستم که آیا او را به تماشای بیش از حد انجمن و یا به اندازه کافی پورنو اما داشتن را به او توضیح دهید که تفاوت بین جنسیت و زندگی واقعی ؟ اوه.

بین یک پتو و جهان

یوجین آقا: دوست پسر من و من, رابطه جنسی در یک ماشین پارک شده در یک محل عمومی است اما در حالی که ما زیر یک پتو ما رو اشاره کرد. California Penal Code 647a. من می خواهم به مبارزه پس هیچ کس نمی داند چه می گذرد در زیر آن پتو و پلیس فقط به عهده گرفت. دوست پسر من نیست. او نگران از دست دادن و نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. لطفا راهنمایی کنید. – نام نکردن با درخواست

عزیز پتو یکنوع بازی شبیه لوتو: خوب همه اماکن عمومی نه برابر خلق شده اند و وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک گوشه ای در یک پارکینگ در شب و درایو-از طریق مک دونالد در ظهر, اما من فکر می کنم شما می دانید که. اما بیایید فرض کنیم که شما در واقع می دانم به طوری که من می توانم بگویم: من دوست دارم در راه شما فکر می کنم پس بله در واقع هیچ کس نمی داند آنچه شما دو تا به حال در رفتن زیر پتو.

بخارپز ویندوز, سرخ, چهره ها, لکنت زبان غرغر موج دار هیچ یک از آن است که هر چیزی غیر از ضمنی. ضمنی یا نه هر چند هر چیزی را در خود به خود باز می شود تا مشارکت عمومی. که به شما آموخته اند. این خونتان راه سخت. این خبر بدی.

خبر خوب است ؟ شما نمی خواهد با توجه به cop ما دوستان تبدیل به یک مجرم جنسی از 647a های هرزه رفتار در اتهام. گناه یا نه ؟ این یک تخطی از قانون است.

بنابراین مطمئن شوید که — هر چند من هیچ نوع از اختیارات قانونی و نباید به اشتباه برای یک مبارزه با آن است. در زمینه های فلسفی. شما چیزی برای از دست دادن. خارج از زمان. تلاش. ممکن است پول نقد. اما فراموش نکنید که. شما شما می شود.

می همجنسگرایان باید با جنس مخالف ،

یوجین آقا: یکی از دوستانم خواب با یکی از دوستانم دوست پسر چند سال پیش و پس دوستم گفتم و او او را متهم کرد و او به او گفت که داشتن همجنسگرا جنسی شما را ندارد و یک همجنسگرا. Ummm … – Marie

عزیز خانم کوری: چه می توان گفت در مورد نامه ای که نه در حال حاضر شده است گفت: در مورد پاپ کورن میگو? نگاه این مفتش بزرگ چیزی که شما رو از رفتن است ؟ که در آن شما خود را در حال اجرا و به افراد دیگر کسب و کار و کسانی که مردم را متهم و خواستار پاسخ? آن را با وقار است. و یا ویدئو. یا لازم است.

علاوه بر این, شما لازم نیست که یک سوال برای من و اگر یکی وجود دارد وجود دارد من آن را از دست رفته اما من حدس می زنم شما به دنبال نظر و … اظهار نظر کسب و کار من است و کسب و کار خوب است, بنابراین در اینجا ما بروید.

یک بار پس از یک زمان وجود دارد برخی از جمهوریخواهان در یکی از این chatterbox را نشان می دهد. در “شکوه” gotcha لحظه آنها نشان داد که این جناح راست جمهوری خواه کار کرده بود برای سال های بسیاری به عنوان یک … صبر کنید … مرد اسکورت!

آه. رسوایی!

کبابی سابق اجاره نمی پلک زدن و در تلویزیون برای همه برای دیدن او منفجر ذهن زمانی که او گفت: چیزی به اثر داشتن همجنسگرا جنس نمی توان او را یک همجنسگرا.

میکروفن رها کردن. بخش به پایان رسید.

چون البته حق با او بود و نه فقط جناح راست. مقدار زیادی از زنان با انجام کار جنسی با یک جنس است که آنها هیچ علاقه جنسی در. علاوه بر آن به نام رابطه “کار” به یک دلیل و واقعا در پایان ما ما شغل.

بنابراین به عنوان مضحک آن را به عنوان ممکن است صدا ؟ او درست است. اما اگر خود واقعی لذت بردن از این موضوع من می خواهم بگویم بر اساس دیدگاه من در اینجا است که مقدار زیادی از hetero مردمی داشتن آنها لذت نمی و هیچ کس در مورد آنها را نمی شود با جنس مخالف و یا حتی از بودن همجنسگرا به دلیل آن است.

به طور خاص این استدلال یکی از سنایی غزنوی و نه اقدامات و فعالیت های. می تواند sophistry, اما در پایان, اگر یک شخص می گوید او یک همجنسگرا با وجود داشتن درگیر در همجنسگرا جنس آن چه به من ؟ و یا شما برای که مهم است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>