هنگامی که یکی از نیاز یک استاد

در جستجوی … یکی خوب Dom

یوجین آقا: آن زمان است. من نمیفهمد جدی برخی از چیزهایی که در مورد که در آن است که من هستم و بخشی از این در حال حاضر من نیاز به یک استاد. اما آن را مانند پیدا کردن کسی برای برش مو خود را. است وجود دارد یک روش مناسب برای من پیدا کردن کسی که به من خدمت می کنند و بدون اتلاف وقت من? لطفا کمک کنید. — من بیا 2 در خدمت

عزیز سروو مکانیزم: کاملا خوب است-اخبار بد-اخبار سناریو. خبر خوب است ؟ این واقعیت که شما در حال حاضر در نظر گرفتن این مطلب به طور جدی از شما می خواهم چیدن یک آرایشگر و یا یک لوله کش. هر چند به صورت کاملا عادلانه و حتی اگر من تا به حال غریبه درخواست در مورد سبک و لوله کش و این واقعیت است که شما حتی مشاوره کسی در مورد تصمیم گیری است که نسبتا سنگین یکی صحبت می کند حجم در مورد آنچه شما می خواهید نیاز دارید و چگونه شما احساس در مورد گرفتن همه از بالا.

خبر بد است ؟ آن را احتمالا بسیار ساده تر برای پیدا کردن یک آرایشگر و یا یک لوله کش. یا یک جراح قلب. یا یک مدیر کسب و کار. یا یک زن یا شوهر. آره, همه آن چیزهایی که احتمالا راحت تر از پیدا کردن یک خوب دم.

و فقط برای روشن شدن خوب دم کسی که شما در حال اعطای قدرت مرگ و زندگی خود را زندگی و مرگ که نیست شما را به خنده در آنها نه با آنها سخت است. در واقع این ادعا را می توان ساخته شده است که اگر شما به خودتان پیدا کنید خوب Dom/Domme شما باید آنها را پرداخت هر چه می خواهند کار سخت به آنها را نگه دارید و آنها را پنهان و دور از دیگر مشتریان ممکن است.

اما سوال شما که “چگونه؟” طبق معمول اینترنت اما آن را کاملا ضروری است که شما می دانید آنچه شما می خواهید. شما بیشتر به اسارت? نظم و انضباط ؟ ارسال مقاله? تحقیر ؟ برخی از ترکیبی ؟ یک استاد خوب را رقم زد و آنچه را نمی توان نمیفهمد خواهد بود sussed توسط آنها را برای شما.

اگر وجود دارد هر گونه پرچم قرمز? شما نمی خواهید موهای خود را ؟ آنها چگونه طلسم ؟ آنها چگونه بوی? توجه آنها است. آنها نمی خواهند بهتر و در واقع راه های که در آن آنها بدتر شما پیدا منحرف و منحرف اتلاف هر دو زمان و پول خود را. بنابراین در آن وجود دارد شروع روند و اجازه دهید ما می دانیم آنچه شما در پیدا کردن. موفق باشید.

دهان و اندوه

یوجین آقا: من نمی توانم از هر کسی دیگری در مورد این و واقعا نمی تواند شخص دیگری بخواهید برای “یک دوست” و پس از آن شما. من شوهرم یک سوم برای تولد او. ما لاس زدن با نوسانی و آن را انجام داده اند قبل از. نه زیادی. به هر حال در روز تولد خود ما تا به حال یک زن در کسی که من برداشت. ما بازی می کردند همه ما و ما رو از اسباب بازی ها و به امن ما با استفاده از کاندوم, حتی در اسباب بازی. در حرارت لحظه ای من کشیده, ابزار جنسی, خارج از او قرار داده و آن را در دهان خود. ما متوجه شدیم در همان زمان بود که خون در آن است. من حدس می زنم او شروع به داشتن او دوره که روز ؟ او عذرخواهی کرد ما freaked و در روز پس از آن حتی بیشتر از آن. ما در حال رفتن به آزمایش, اما وجود دارد هر چیز دیگری که ما می توانید انجام دهید ؟ در حال یکپارچهسازی با سیستمعامل-virals یک چیز است ؟ — نام نکردن با درخواست

عزیز No Good Deed: ابتدا باید گفت, من هستم, دکتر, حتی اگر من یک بازی در اینترنت. بنابراین فقط این را در نظر بگیرید اولین گام به واقع پیدا کردن کسی که به درجه ای از یقین می توانم به شما بگویم تفاوت بین خود و آرنج خود را. کسی به غیر از من. که حال گفت: البته من می دانم که چند چیز در مورد چند چیز است. و یکی از چیزهایی که من می دانم ؟ شما احتمالا در حال پاک برای آرامش فقط یک skosh راست در اطراف در حال حاضر.

خون قاعدگی است که می آید در تماس با پوست دست نخورده به شمار بدون انتقال HIV خطر است. HIV به عنوان ویروس رفتن است که هاردی از یک ویروس است. اما شما نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد با توجه به این که او آن را در دهان خود را که در آن اگر پوست که نمی, آن همچنین می تواند بلعیده شده است.

انتقال این راه ممکن است اما نه فوق العاده زیاد و موارد که در آن اتفاق افتاده معمولا درگیر بزرگ مقدار از خون و زخم های باز بر روی گیرنده. همچنین HIV شناخته شده است برای آرام کردن زنان در دوره پس اگر او داشتن دوره او هر چند نه ایمن, این ممکن است نشانه آن است که او مجبور نیست به HIV.

و درمان ضد رترو ویروسی (ART) است که یک درمان اگر آن مشخص شده است که شما در حال حاضر HIV. بنابراین واقعا انجام نمی آنچه شما در حال فکر کردن در آن ممکن است. اگر خود را مهمان کرده بود HIV بود و در هنر این نیز ممکن است کاهش احتمال که او می تواند در انتقال این را به او.

اما در حال حاضر? رفتن به یک دکتر. آزمون. صبر کنید. آزمون دوباره. امید برای بهترین.

من یک فیلم جنایی ؟

یوجین آقا: من فقط به طور تصادفی به حال رابطه جنسی با کسی که من پیدا کردم این بود که 17. من با او در یک باشگاه بود که 21 و بیش از. یک ID جعلی بعد ما داشتن رابطه جنسی. روز بعد من stalked او در وب و کاملا مطمئن هستم حالا که او نیست 21. من خودم 32. بنابراین من نمی خواهد تلفن خود را دوباره و یا داشتن رابطه جنسی با او را دوباره اما این به احتمال زیاد به شاش او را خاموش و پس از آن چه ؟ نیست باشگاه مسئول این ؟ چگونه است که این تقصیر من? من از رفتن به زندان اگر او عصبانی می شود به اندازه کافی است ؟ کمک خوش آمدید. — پیچ

عزیز بله شاید: رابطه جنسی با یک جزئی ؟ جرم جنایت. پرونده بسته شده است. گاهی اوقات. در کالیفرنیا می توان آن را یک بزه یا جرم بسته به شرایط اطراف “جرم.” و اگر یکی از آن شرایط بود که شما گفته ام که او دروغ گفته در مورد سن او این ممکن است به اندازه کافی برای اتهامات عنوان شده علیه شما را رد کرد. و یا حداقل کاهش می یابد.

اما این تمام خواهد بود پس از دستگیری و بسیاری از مراحل قانونی به تلو تلو خوردن پایین. ترجمه: کشیدن. و من آیا استفاده از کلمه “ممکن است.”

در شرایط قانونی و من پیشنهاد می کنم شما با یک وکیل مشورت شما قرار گرفتن در معرض بدون توجه به چگونه شما آن را قطع. محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را با محدود کردن تماس خود را در حال حاضر و ایجاد یک رکورد برای نگرانی های خود را. همچنین این باشگاه نیز می تواند تا حدی مقصر برای اطمینان حاصل کنید. اما در حال حاضر شما در قرار دادن-را-دست-در-یک-سنگ-و-امید-for-the-بهترین برنامه بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>