زمانی که مرگ شما را تعقیب

چرا شما باید مراقبت از

زیرا هیچ یک از خواسته فاجعه است.

عالی بود جلسه دو نفر از آنها دوباره اگر چه شرایط وخیم شد. زمانی که ترکیه راه اندازی یک حمله در برابر کردی در مناطق پر جمعیت در مرز آن با سوریه آخرین اکتبر 9th, علی و دیار خلیل پدر و پسر, فرار به پناهگاه در حسکه حدود 50 کیلومتر به سمت جنوب.

آن را از اعتصاب منطقه اما واقعا از مشکل: یک بمب برخورد کرده بود آب درمان گیاهی ترک یک و نیم میلیون نفر بدون آب آشامیدنی است. که بدان معنی است که زمانی که من به دنبال آنها پایین آنها عذرخواهی کرد و نه قادر به ارائه من یک فنجان چای.

“کسی را چند بطری به زودی” علی گفت.

من می خواستم به صحبت کردن با Diyar اما چه چیزی شما یک کودک است که پاک کردن اجساد ؟

من برای اولین بار ملاقات Khalils در ماه نوامبر 2014 در Serekaniye یک کردستان سوریه به شهر مرزی ” سپس تحت محاصره شبه نظامیان اسلامگرا. هنگامی که شما کار می کنند بحران مناطق وجود دارد همیشه دو مکان شما باید ببینید اول: بیمارستان ها و مدارس. بیمارستان برای اندازه گیری مداوم خشونت است. مدارس برای مقدار از افرادی که فرار کرده اند.

من در بر داشت این مدرسه بسته باقی ماند. کسی که در این شبه نظامی کرد دفتر مرکزی به من گفت که هنوز هم وجود دارد یک کودک در سمت چپ کرد و من به راحتی می تواند او را پیدا کنید در این انجمن محلی برای شهدا, یکی از این مکان های که در آن بدن تمیز و لباس پوشیدن و در لباس قبل از دفن.

دیوار پوشش داده شد با پرتره از کسانی که در مبارزه با افتاده و زمانی که من وجود دارد من با علی. او تا به حال به خاک سپرده شد برادر خود را دارد و با بقیه دو سال پیش از آن. او 13 ساله پسر Diyar کمک شد.

“این سه وارد به طور کامل سوخته; این دو تا رو سر خود را قطع…”

یکی یکی علی به من گفت داستان از شش نفر از ده ها تن از مرده مواجه است. Diyar نه نگاه کردن. دو تابوت نشان داد هر چند. این شکست مونولوگ از بدبختی به عنوان آنها هر دو پیچیده افتاده در به طور منظم پارچه قرمز قبل از اضافه کردن رنگ زرد کردی-عربی شبه نظامیان بنر و تاج گل پلاستیکی.

1-1

آنها کار خود را با دقت. علی گفت که عایقی بدن خیلی بیشتر بود اما او به من گفت که پسر او بود که همیشه وجود دارد برای کمک به. او اصرار بر آن است. من می خواستم به صحبت کردن با Diyar اما چه چیزی شما یک کودک است که پاک کردن اجساد ؟

“بگویید نگار چقدر شما را دوست داشت عمو. به او بگویید که چه می گفت در آن روز هنگامی که بمب های در حال سقوط بودند,” blurted علی. Diyar اجتناب از تماس با چشم و تمرکز در تاج در دومین تابوت.

آنچه از او می خواهند که اگر او بزرگ شده ؟

“من خواهد بود یک سرباز.”

که سال پیش بود. در حال حاضر ؟ من نمیفهمد من می خواهم توقف Serekaniye بخواهید در مورد آنها. من در بر داشت یک گروه در ارتباط است. آنها نوشیدن چای و گپ زدن در اطراف یک اجاق گاز است. آنها گفتند که آخرین جسد وارد شده بود 15 روز پیش و آن را به حال چیزی برای انجام با جنگ.

زهرا یکی از داوطلبان به خاطر من از 2014 و من به یاد می آورد او را از دست داده است. من از او پرسیدم در مورد Diyar و علی. او ساخته شده یک تماس تلفنی. ده دقیقه و هر دو آنها نشان داد. دیار شد و در حال حاضر در مورد به نوبه خود 18 و خیلی بلندتر از پدر خود.

آنها تا به حال ترک کار در انجمن در سال 2017 و در آن دیار بود و تنها کمک به بدن مرده بعد از مدرسه.

در حال حاضر از مدرسه او برنامه ای برای ثبت نام در روژاوا دانشگاه. این بسیار قابل توجه است که در وسط یک جنگ کردها تا به حال شده است قادر به ساخت خود دانشگاه. اما آن وجود دارد.

من از آنها خواست تا در برخواهد داشت در همان محل بودند و پنج سال قبل. در حال حاضر وجود دارد هیچ تابوت روی زمین و دیوار پشت سر آنها سفید بود. پرتره بوده است قاب درست و آویزان در یک “پناهگاه” اتاق اختصاص داده شده به حافظه از شهدا. وجود دارد به نظر می رسید به هیچ جایی چپ برای تازه واردان و بدون نیاز.

اما این نیست که چگونه آن را انجام.

ترکیه “عملیات صلح بهار” رسوب داده شد توسط یک تصمیم ایالات متحده است. قبلا متفقین با کردها در مبارزه با داعش, آمریکا کشیده نیروهای خود را از مرز با ترکیه است. ارتش ترکیه و متفقین شبه نظامیان اسلامگرا عبور از مرز در 9 اکتبر به عنوان رئیس جمهور رجب Tayip اردوغان متعهد به درایو کردی مبارزان دور از مرز ساخت اتاق را برای یک “منطقه امن” به خانه برخی از 3.6 میلیون پناهجوی سوری است.

هزاران نفر از پناهندگان نه تنها Serekaniye بلکه از عملا در هر شهر و روستا در منطقه شروع به فرار. این اولین توقف برای کسانی که در حال فرار ترکی بمب. بیش از 300,000 آواره شدند پس از این ترکیه حمله در شمال سوریه با توجه به سازمان ملل متحد منابع.

3-2

این Khalils? آنها ساخته شده آن را به حسکه که در آن آنها به ماندن با بستگان. علی گفت: همسایگان سابق به او گفته بود که آن روز صبح که آماده کرده اند تا به حال غارت خانه خود را.

“آنها گرفته اند همه چیز را در کامیون ها این است که همه ما را ترک کرده اند” گفت: با اشاره به یک زن و شوهر از کیسه های با لباس و پتو روی زمین.

چند دقیقه بعد چای سرانجام رسید.

“پنج سال پیش ما موفق به ماندن در خانه با وجود جهادی توهین آمیز است. پشت آن دیار بود و تنها فرزند Serekaniye به یاد داشته باشید? تصور کنید آنچه که ما را از طریق این زمان گذشته است.”

Diyar گوش. من متوجه موهای او از رفتن خاکستری. علی گفت: Diyar خواهد به زودی با عبور از مرز به کردستان عراق. آنها تا به حال یک نسبت وجود دارد که می تواند کمک کند.

Diyar از آن ساخته شده…تا آنجا که به یک اردوگاه پناهندگان در اقلیم کردستان عراق است. و یک طرح جدید: اگر او می تواند او را برای اروپا است. اگر او می تواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de