زمانی که خبرگزاری بلومبرگ گزارش در چین به چالش کشیده شد بلومبرگ سعی در خراب کردن من برای صحبت کردن

AP_20022776050490-bloomberg-1581903562

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار صحبت می کند در جلسه زمستان برای ایالات متحده در کنفرانس شهرداران در واشنگتن, دی سی, Jan. 22, 2020.

عکس: پاتریک Semansky/AP

من یکی از بسیاری از زنان مایک بلومبرگ شرکت سعی در سکوت از طریق عدم اطلاع توافق نامه. نکته خنده دار این است که من هرگز حتی برای کار بلومبرگ.

اما من داستان را نشان می دهد طول که بلومبرگ دستگاه را به منظور جلوگیری از متخلف پکن. بلومبرگ شرکت بلومبرگ LP است بنابراین وابسته به گسترده بازار چین برای کسب و کار خود را که در آن وکلا را تهدید به نابودی خانواده من از نظر مالی اگر من امضا NDA خاموش من در مورد چگونه بلومبرگ خبر کشته شدن یک داستان انتقادی از رهبران حزب کمونیست. این تنها زمانی بود که من استخدام ادوارد اسنودن وکلا در هنگ کنگ است که بلومبرگ LP در نهایت به نام خود سگهای پس از تلاش های بسیاری برای ترساندن من.

در سال 2012, من در حال کار به سمت یک دکترای جامعه شناسی در دانشگاه Tsinghua در پکن و شوهر, مایکل Forsythe شد منجر نویسنده در خبری بلومبرگ مقاله در مورد قریب به اتفاق انباشت ثروت توسط بستگان رئیس جمهور چین بخشی از برنده جایزه “انقلاب به ثروت” سری در مورد رهبران چینی.

به زودی پس از بلومبرگ منتشر شده مقاله در یازدهم خانواده ثروت در ژوئن 2012, شوهرم تهدید به مرگ دریافت منتقل شده توسط یک زن که به او گفت که او به نمایندگی نسبی Xi. زن انتقال تهدیدات به طور خاص ذکر شده خطر برای تمام خانواده ما; ما دو نفر بودند که 6 و 8 سال در زمان. نیویورکر را اوان Osnos گزارش مشابه روبرو می شوند در خود کتاب برنده جایزه “سن جاه طلبی: تعقیب و ثروت و حقیقت و ایمان در چین جدید” هنگامی که همان زن گفت Osnos است: “او [Forsythe] و خانواده اش نمی تواند اقامت در چین است. آن را دیگر امن” او گفت:. “چیزی اتفاق خواهد افتاد. آن را شبیه به یک تصادف. هیچ کس نمی خواهد می دانم آنچه اتفاق افتاده است. او فقط می خواهد مرده یافت.”

این تجربه به خصوص وحشتناک زیرا تنها چند ماه پس از قتل یک تاجر انگلیسی نیل هیوود که مسموم شده بود همسر یک مقام ارشد چینی رهبر شمارمی با توجه به رسانه های دولتی. بدن او بنا به گزارش های کشف شده در یک هتل در جنوب غربی چینی در شهر چونگکینگ. در حالی که خانواده ما صرف کودکان و نوجوانان در تعطیلات تابستانی در سال 2012 در خارج از چین, عصر ایران, مدیران نگه داشته و شوهرم مشغول nonstop کنفرانس تلفنی در مورد چگونه برای حفظ امنیت ما است. من تا به حال تکرار کابوس در مورد کودکان کتک گرفتن و یا کشته شدند. من به شدت می خواستم به صحبت علنی در مورد تهدید به مرگ احساس آن را به ما حفاظت قوی تر اما خبری بلومبرگ می خواستند ما را به می گویند هر چیزی در مورد آن در حالی که این شرکت انجام شده داخلی خود بررسی است. من تا به حال وفادار به شرکت تا کنون از من و شوهرم ازدواج در سال 2002 و من نمی خواهم به خطر اندازد ، من ماندم سکوت تا اکتبر 26, 2012, هنگامی که دیگری (نامربوط) داستان منتشر شد در مخالفت با دولت چین. من تصمیم به صدای جیر جیر است که ما دریافت کرده بود تهدید به مرگ پس از بلومبرگ داستان در چین.

Screen-Shot-2020-02-15-at-11.52.57-AM-1582039653

تصویر: Leta هنگ فینچر

در عرض چند ساعت از من توییتهایی — اصلی و پاسخ به سوالات — بلومبرگ مدیر به نام من و گفت: “همسر خود را به حذف توییت های خود را.” من آنها را حذف کنید اما من هم نمی جیر و یا صحبت های عمومی در مورد تهدید به مرگ دوباره. من نمی خواهم به خشم این شرکت از آنجا که ما به آن نیاز به نقل مکان ما به هنگ کنگ که در آن فرزندان ما امن خواهد بود. به عنوان ما به پایان رسید مانده از زمان ما در پکن تقاضا برای مدارس در هنگ کنگ و آماده شدن برای ما حرکت من زندگی در سایه ترس مداوم. کسی به ما کودکان در حالی که آنها در راه خود را به و یا از مدرسه ؟ بود که در حال مشاهده و گوش دادن به ما ؟ من با وسواس پایین کشیده همه ما پرده پنجره در شب در مورد چینی ماموران امنیتی مشغول تماشای ما. من با دقت به صحبت با صدای بلند در مورد برنامه های ما در خانه و یا بر روی گوشی من در مورد ما bugged.

در ماه اوت 2013, من در نهایت آرامش به ما پرواز از پکن و نقل مکان به یک آپارتمان موقت در هنگ کنگ است. من فکر کردم که ما yearlong کابوس به پایان رسید. اما همه چیز را به زودی دریافت حتی بدتر است.

شوهر من تا به حال مشغول به کار شده است برای چندین ماه در یکی دیگر از گزارش تحقیقی برای بلومبرگ در مورد روابط مالی بین یکی از چین ثروتمندترین مردان, Wang Jianlin و خانواده های ارشد حزب کمونیست مقامات از جمله بستگان Xi. بلومبرگ سردبیران تا به حال تا کنون مورد حمایت این داستان. بلومبرگ سردبیر جاناتان کافمن گفت: در یک ایمیل در اواخر ماه سپتامبر سال 2013 “من در ترس از راه شما را دنبال کردن و کشف رمز به منابع مالی و بازیکنان…این واقعی وحی است. به دنبال به جلو به هل دادن آن را خط” با توجه به یک حساب کاربری منتشر شده توسط بار مالی.

سپس بلومبرگ کشته شدن داستان در آخرین لحظه و این شرکت از کار اخراج شوهرم در ماه نوامبر پس از دیدگاه توسط خبرگزاری بلومبرگ editor-in-chief مت وینکلر به بیرون درز شد. “اگر ما در اجرای داستان ما خواهید بود با لگد از چین” وینکلر این گزارش گفت: در یک شرکت تماس بگیرید.

Mike Bloomberg, سپس شهر نیویورک شهردار و اکثریت صاحب بلومبرگ LP خواسته شد در نوامبر 12, 2013 در مورد گزارش می دهد که شرکت خود را به حال خود سانسور از ترس از متخلف دولت چین و او را رد کرد و این سوال.

“هیچ کس فکر می کند که ما در حال wusses و نه مایل به ایستادن و نوشتن داستان که مورد علاقه و عمومی است که در واقع درست” بلومبرگ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در عین حال روز پس از بلومبرگ این دیدگاه به خبرنگاران در نیویورک, عصر ایران وکلا در هنگ کنگ تهدید به نابودی خانواده من از نظر مالی با ما را مجبور به بازپرداخت این شرکت برای جابجایی هزینه ها به دلار هنگ کنگ از پکن و پیشرفت در حقوق و دستمزد است که ما در زمان ترک ما با هیچ بیمه درمانی و یا درآمد و من را به دادگاه اگر من نمی امضای توافقنامه nondisclosure — حتی اگر من تا به حال هرگز یک بلومبرگ کارمند.

قانون شرکت نمایندگی بلومبرگ ، Mayer Brown JSM با ارسال نامه ای به وکیل من در دسامبر 6, 2013 تهدید یک دستور دادگاه اگر من موافق نیست به محرمانه بودن شرایط در هفت روز.

به من گفت: من شوهر وکیل است که من نمی خواهم به نشانه تهوع منظور پس از بلومبرگ احضار من و شوهرم را به یک جلسه در 16 دسامبر در Mayer Brown JSM دفتر مرکزی هنگ کنگ است. ما نشستیم فانتزی میز کنفرانس با برخی از بلومبرگ ویراستاران ارشد و مایر قهوه ای وکلا و صحبت از طریق ویدئو کنفرانس با یک وکیل از Willkie, فار & Gallagher, نمایندگی بلومبرگ در نیویورک است. شوهرم وکیل گفت که من ندارند هر ضبط و یا ایمیل های که ممکن است مضر شواهد در مورد این شرکت شیوه های.

فکر بلومبرگ احتمالا باعث خرابی خانواده ما از نظر مالی اگر من را در به تهدید خود را ساخته شده من بیمار اما من هم خشم است که آنها تا به حال نگه داشته و ما را در راه آسیب است.

“اما آنچه در مورد تمام شواهد و مدارک است که در سر او گفت: outsized مرد در این ویدئو صفحه نمایش. زمانی که بلومبرگ وکیل در نیویورک این کلمات ادا من ناگهان تصویر او برگزاری یک جارو برقی غول پیکر, تلاش برای خورد تمام خاطرات از مغز من. به من گفت: هر کس که من نیاز به ترک اتاق و من رفتم از ساختمان تعیین می شود به پایین رفتن جنگ.

در دسامبر 20, آنها با ارسال نامه ای به شوهر من خواسته بودند که من امضای توافقنامه nondisclosure. اگر من موافقت می کنم ما ممکن است مدیون شرکت هزاران دلار است. من حتی ممکن است مجبور به پرداخت بلومبرگ است لوایح قانونی. فکر بلومبرگ احتمالا باعث خرابی خانواده ما از نظر مالی اگر من را در به تهدید خود را ساخته شده من بیمار اما من هم خشم است که آنها تا به حال نگه داشته و ما را در راه آسیب است پس از ما دریافت تهدیدات ممنوع, من از صحبت علنی در مورد تهدید به مرگ دریافت کردیم در پکن و در حال حاضر در تلاش بودند به دور من آزادی بیان برای همیشه لطفا برای.

این تنها زمانی بود که من استخدام اسنودن وکلا در هنگ کنگ — آلبرت هو و جاناتان مرد به من پیشنهاد نرخ پایین به دلیل آن بود که “خیر” — که بلومبرگ در نهایت مورد حمایت است. در ضمن آنها فرستاده بود من چندین نامه های تهدید. یک نامه از Mayer Brown JSM در ژانویه 8, 2014 املای که “موجب از دانش که او را حفظ (در سر) از ما مشتری [ایسنا] و اطلاعات محرمانه او در حال انجام وظیفه محرمانه به مشتری ما.” آنها خواستار آن شدند که من ثبت نام دور من حق صحبت کردن در مورد چنین چیزهایی به عنوان “پیش نویس منتشر نشده از یک مقاله آماده برای مشتری ما; اسناد و مدارک مربوط به مشتری ما را گردآوری, سرمقاله فرآیندها و سرمقاله قضاوت …; هر ایمیل و دیگر ارتباطات (از جمله دهان و دندان بحث) میان مشتری ما کارکنان مربوط به مشتری ما را گردآوری, سرمقاله فرآیندها و سرمقاله قضاوت است.”

هو جانباز در هنگ کنگ قانونگذار و فعال شده است که حمله دو بار در طول سال به من گفت که اگر بلومبرگ عقب ننشستند ما می تواند برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به شرم آنها. خوشبختانه, آن را نمی کند به آن می آیند و در فوریه 2014 بلومبرگ در نهایت متوقف شد ارسال من قانونی تهدید. من بازگشت به Tsinghua دانشگاه به پایان من (Ph. D.) و انتشار اولین کتاب من در مورد زنان در چین است. شوهر من پیوست نیویورک تایمز re-گزارش کل داستان در این تاجر چینی وانگ که بلومبرگ مدعی شد “آماده انتشار” و داستان خود را منتشر شد که در صفحه اول نیویورک تایمز در اواخر مارس 2015.

من می خواستم هرگز به دنبال تبلیغات در مورد بلومبرگ تهدید رفتار و واقعا وحشت زده از شکست مالی بنابراین با وجود حفظ آزادی من از گفتار من هرگز نوشته شده در مورد تجربه من قبل از. من صحبت کردن در حال حاضر از آنجا که بر خلاف بسیاری دیگر از زنان من یک توافقنامه nondisclosure. با توجه به تعداد زیادی از زنان سکوت توسط NDAs روشن است که شده است وجود دارد یک محیط جنسیتی در بلومبرگ شرکت. بلومبرگ مدیران و وکلا درمان من به عنوان اگر من یک قطعه از اموال شرکت یک زائده از شوهر من با استفاده از ارعاب و تهدید سعی کنید به قلدر من را به تسلیم. من مخالف و بیش از اینکه به امضای NDA و من به یاد داشته باشید احساس جسمی خفه به عنوان اینکه من دهن پر شد با توپ پنبه. من ملاقات نکرده هر یک از زنان دیگر اما من تصور می کنم که آنها هم ممکن است تجربه کرده اند همان ترور تهدید توسط یک چند میلیارد دلاری شرکت است که می تواند خراب کردن زندگی خود را اگر آنها منطبق نیست. حتی در حال حاضر من عصبی در مورد عواقب ناشی از صحبت کردن. اما بیشتر از ما صحبت می کنند از ما قوی تر هستند.

Leta هنگ فینچر است که یک روزنامه نگار و محقق است که برنده چندین جایزه برای گزارش چین از جمله جامعه روزنامه نگاران حرفه ای سیگما دلتا چی جایزه. او نویسنده “خیانت به برادر بزرگ: فمینیسم بیداری در چین” و “مانده زنان: تجدید حیات از نابرابری جنسیتی در چین است.” او یک حامی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری الیزابت وارن و هر دو اهدا به او و داوطلب برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>