وقتي بيکر ميفيلد پياده روي

بود

چرا بايد اهميت بدي

چون طول می کشد تا موکسی از پیاده روی به سمت خط حمله حق امتیاز بالا می ره.

هنگامی که طرفداران ورزش از بیکر Mayfield فکر می کنم، آنها احتمالا از بازیکن خط حمله از قبل به طور طبیعی اعتماد به نفس است که کاشتپرچم اوکلاهما Sooners در آرم ایالت اوهایو در یکی از حرکت های cockiest در تاریخ فوتبال کالج فکر می کنم. یا اینکه او برنده جایزه هایسمن بود، شماره یک انتخاب در پیش نویس NFL و در حال حاضر، بازیکن خط حمله شروع برای کلیولند براونز.

به خاطر همه این موکسی ها، به یاد بیاور که داستان میفیلد به داستان رودی، که در نهایت زیرسگ است نزدیک تر است تا به یک ستاره مهاجم مثل پیتون منینگ که از سن پایین بسیار پرت شده بود. Mayfield تا به حال به قراضه با هر اینچ از قاب نه کاملا 6 فوت – 1 خود را به کسب احترام در gridiron ، کم کم سه ستاره استخدام از دریاچه افسانه ای تراویس دبیرستان در آستین ، تگزاس ، که پیاده روی برای نه یک اما دو برنامه بخش من عمده قبل از گرفتن فرصتی برای شروع شد.

شخصیت تکه پاره او به کلاس ششم برمی گرده، وقتی که یک مهفیلد 5 فوتی هیچ چیز به معلم کلاس سلامت خود گفت که او در یک ورزشکار حرفه ای برنامه ریزی شده است، تنها برای دریافت سخنرانی در شانس طولانی برای رسیدن به چنین رویایی. باشه، متاسفم، اما تو با روياي هيچکس ديگه بحث نکردي. چرا با من بحث می کنید؟» بیکر جوان پاسخ داد، The Carlos Watson Showهمان طور که در آخرین قسمت برنامه نمایش کارلوس واتسون به میزبانی اوزی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت یاد می کند. “من هرگز مربی وودز رو فراموش نمیکنم”

او می داند که من سرسخت به عنوان هر کسی می تواند، اما زمانی که آن را به رابطه ما می آید، من مجبور به اجازه نگهبان من پایین و باز کردن.

بیکر میفیلد در همسرش، امیلی

رويا ها هيچوقت آسون پيش نيومدن با وجود کسب ۴A قهرمانی ایالت، میفیلد تنها پنج پیشنهاد بورسیه ٔ بخش اول را دریافت کرد. به جای گرفتن آنها، او یک شرط بندی بزرگ در خود، انتخاب راه رفتن در تگزاس تک. او پنج بازی را به عنوان اولین قدم زدن در اولین نفر اول سال اول تیم آغاز کرد، اما بعد از آن مصدومیت او را از ترکیب حذف کرد.

تا زمان بازگشت میفیلد، جای شروع او به شخص دیگری تحویل داده شده بود، و بورس تحصیلی او در سوال بود — با ستاره آینده پاتریک Mahomes در انتظار در بال. بنابراین او در زمان دیگری خطر بزرگ، انتخاب نه تنها به انتقال، اما برای انجام این کار بدون هیچ تضمینی که تیم فوتبال او را. در واقع، تیم حتی نمی دونست میفیلد رسیده او نمورد علاقه دوران کودکی خود را انتخاب کرده بود: دانشگاه اکلاهما. درسته، رقیب تلخ دانشگاه تگزاس شهرش

میفیلد می گوید: «من فقط عاشق به هم زدن آن بودم.

تمایل او به خلافکار بودن در سایر زمینه های زندگی خود را آشکار کرده است. رابطه اش را با همسرش، امیلی، که با او در تاریخ ناهار قبل از بازی نهایی فوتبال کالج خود رفت و در سال 2019 در سن 24 سالگی ازدواج کرد. میفیلد می گوید: «او می داند که من هر کسی سرسخت هستم، اما وقتی که به رابطه ما می آید، مجبور شدم نگهبانم را پایین بیارم و باز کنم.»

این گفتن است که بازیکن مورد علاقه NBA Mayfield راسل وستبروک، ورزشکار دیگر است که بین اوکلاهما و تگزاس shuffled و شناخته شده است بدون نگه می دارد، تقریبا کور کننده رویکرد اعتماد به نفس به ورزش خود را. “من فقط فکر می کنم زمانی که او تلنگر سوئیچ در, او تلاش نمی کند برای ایجاد دوستان آنچه در دادگاه,” می فیلد می گوید. “اون يه حيوونه وقتي اونجا قدم ميذاشه و سعي ميکنه تو رو دفن کنه”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>