چه چیزی اشتباه است با تشویق Harvey Weinstein گزارش Coronavirus تشخیص

NEW YORK, NY - FEBRUARY 24: Movie producer Harvey Weinstein enters New York City Criminal Court on February 24, 2020 in New York City. Jury deliberations in the high-profile trial are believed to be nearing a close, with a verdict on Weinstein's numerous rape and sexual misconduct charges expected in the coming days. (Photo by Scott Heins/Getty Images)

Harvey Weinstein وارد شهر نیویورک دادگاه جنایی در فوریه. 24, 2020 در شهر نیویورک است.

عکس: اسکات Heins/گتی ایماژ

پس از گزارش روز یکشنبه که 68 سال متجاوز Harvey Weinstein تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس جدید در نیویورک, زندان, وجود دارد برخی از schadenfreude در رسانه های اجتماعی. جشن, رقص, memes به نظر می رسد. مردم صحبت از “سرنوشت”. دیگران bemoaned احتمال این که این ویروس ممکن است کشتن این سریال مصرفکننده بیش از حد به زودی ارائه ناعادلانه امداد از 23 سال حبس.

وجود دارد در واقع ممکن است وجود داشته باشد برخی از فرضی متافیزیکی comeuppance — شاید اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرارداد یک مورد از Covid-19 از دست دادن با fascistic رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro — اما Weinstein را عفونت است که کمتر از یک karmic عدالت از پنجره به وسیع بی عدالتی: افزایش غیر قابل اجتناب از بیماری برای بسیاری از هزاران نفر از تشکلات مردم برگزار شد با هم در شلوغ و شرایط غیر بهداشتی.

میل به دیدن Weinstein رنج می برند در یک سلول نباید جلب توجه و دور از فشار و نیاز فوری به پیری بیماران و افراد آسیب پذیر از حبس.

اگر چه تایید نشده این احتمال وجود دارد که Weinstein قرارداد این ویروس در Rikers Island زندان جایی که او برگزار شد تا انتقال به Wende Correctional Facility هفته گذشته است. در شهر نیویورک که در آن حداقل 29 زندانی مردم و 17 کارکنان در زندان به سیستم آلوده شده توسط coronavirus تا حد زیادی در Rikers پیچیده و در تعدادی از موارد است که انتظار می رود به موشک وار رفتن با عواقب مرگبار.

من آرزو می کنم Weinstein — یک متعفن فردی و ur-مثال از مردسالار خشونت — تنها بیمار است. اما میل به دیدن او رنج می برند در یک سلول نباید جلب توجه و دور از فشار و نیاز فوری به پیری بیماران و افراد آسیب پذیر از حبس به عنوان coronavirus تنظیم شده است برای تاخت و تاز این محافظت نشده جمعیت. در این بیماری همه گیر لحظه نیاز به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است از ایالات متحده را glutted زندان سیستم بهداشت عمومی و عدالت اجتماعی ضروری است. خوار شمردن دادند که ما ممکن است وجود دارد هیچ چیز سودمند در مورد انقباض ویروس است که بازتابی از این بیماری همه گیر را خطر ناک گسترش در زندان است.

صدها نفر از مردم در حال حاضر اعطا شده است در اوایل و یا دلسوز آزادی از زندان و زندان های سراسر کشور به عنوان یک پاسخ به گسترش coronavirus — به رسمیت شناختن است که این بیماری همه گیر را منفجر میان زندان جمعیت قرار دادن زندانی در افراد در معرض خطر است.

روز یکشنبه شهردار نیویورک, بیل د Blasio اعلام کرد 23 نفره زندانیان و گفت: او با توجه به انتشار صدها نفر بیشتر است. این شهر در عین حال دارای هزاران نفر در خوابگاه-مانند حبس با شدت کافی و بهداشتی — اجازه دهید به تنهایی اجتماعی فاصله — قابلیت های. که د Blasio است به آرامی نسبت به انتشار چند صد نفر است که نشانه ای از چگونگی انتشار شماره در یک شهر ایالتی و ملی در سطح باقی می ماند محزون می خوانی کافی نیست.

بی دندان نظارت بدن از شهر نیویورک مدیره از اصلاح برای مثال درخواست کرده است که مقامات منظور انتشار از 2000 نفر در بازداشت زندان شهرستان از جمله کسانی که بیش از 50 سال; کسانی که با شرایط بهداشتی مانند ریه و بیماری های قلبی; کسانی که برگزار می شود برای نقض آزادی مشروط مانند از دست رفته یک حکومت نظامی; و کسانی که محکومیت کمتر از یک سال.

و در روز یکشنبه ده ها تن از Rikers زندانیان حاضر به ترک خوابگاه خود را به گزارش کار و وظایف و یا وعده های غذایی — اعتصاب در برابر وخیم درمان زندانیان در حال دریافت به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق زندان است. خواسته های خود نمی شدند رادیکال: آنها صرفا تکرار تماس های از هیئت مدیره از اصلاح.

سالم دادند با یک منفی coronavirus آزمون احتمالا باید از سود این نوع حرکت هیئت مدیره و زندانی خود مردم هستند درخواست: اگر سالمندان محکوم شد, اخیر و آمد با یک حکم سنگین. اما که است که می گویند که او سزاوار به تبدیل شدن به طرز وحشیانه ای بد پشت میله های زندان با یک ویروس است که ماهیت خود را تحت تاثیر قرار دهد و او را به تنهایی.

این مشکل با جشن هر زندان بیماری: وجود ننگین ارقام مانند Weinstein به ظاهر مستحق بدترین سرنوشت باید هیچ مانعی برای تصویب پتو حکم به آزادی تعداد زیادی از زندانی مردم است.

پاسخ به همه گیر ساخته شده است روشن آنچه در زندان طرفداران اصلاحات و اطناب به مدت طولانی شناخته شده است: اگر آن را امن تلقی به آزادی هزاران زندانی از مردم در طول یک بحران پس از آن “امنیت عمومی” زمینه را برای خود حبس شدند و همیشه الکی. در عین حال حامیان زندان لغو شده اند به چالش کشیده و با سوال از سریال متجاوزان و قاتلان: اگر نه زندان چه چیزی را با آنها انجام دهد ؟ Weinstein ظاهر ظالم تکرار آزار دهنده است و بسیار مرتب کردن بر اساس از درنده که از جمله دفاع از carceral عدالت بر ساخته شده است.

برای قربانیان نفرت شکارچیان مانند Weinstein, مفهوم که همه گیر ممکن است منجر به محکوم معتادان به رایگان است که بدون شک یک مشکل است. بسیاری از زنان تا به حال عموم جشن Weinstein طولانی حکم به عنوان یک گام مهم در مبارزه با ساختاری خشونت جنسی. تمایل به دیدن یک سریال بدرفتار قفل شده است و دور است و قابل فهم یکی.

در عین حال من شده اند نه تنها در #MeToo دوران در به چالش کشیدن carceral فمینیسم – و یا تکیه بر ذاتا نژادپرستانه masculinist و خشونت, زندان, سیستم — به عنوان پادزهر درست به مردسالار خشونت جنسی. به عنوان ملیسا Gira گرانت که در جمهوری جدید زیر Weinstein را صدور حکم زندان سیستم “را نمی خشونت جنسی به طور جدی به دلیل آن اجرا می شود در خشونت های جنسی.” و به عنوان فعال و سازمان Mariame کابا است افزود: “زندان نیست فمینیستی.”

در همان روز که خبر دادند بیماری های عمومی ساخته شده بود من دریافت یک پیام از یک زندانی در تماس با Rikers Island. او گفت که در ساختمان پیچیده 52 زندانی مردم قبلا قرنطینه. هنگامی که زندانیان دیگر خواسته در مورد حفظ “اجتماعی فاصله” در یک خوابگاه شلوغ از بیش از 45 تخت هر ایستاده تنها 2 پا از هم جدا به آنها گفته شد به خواب سر تا پا.

مرتب کردن بر اساس لیبرال carceral فمینیسم است که در می یابد نشاط در Weinstein را با عفونت نتواند به نگاه عدالت کیفری به عنوان یک خشونت آمیز سیستم. Weinstein گزارش coronavirus مورد, مانند هر دیگر بود نه قرارداد در انزوا و نمی توان آن را تشویق می کردند در انزوا. شرایط گسترش آن در پشت دیوارهای زندان هستند و بیش از حد غیر قابل تحمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im