چه مقابله با کروناویروس محرک چک و چگونه دریافت کنم ؟


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در پایان ماه مارس دولت فدرال تصویب 2.2 تریلیون دلار آمریکا اضطراری coronavirus بسته امداد ارائه برخی از سخت ترین ضربه بسیار مورد نیاز عکاسی در. این قانون شامل وام کسب و کار کوچک و coronavirus محرک چک برای کم درآمد و با درآمد متوسط آمریکایی است.

من یک coronavirus محرک اضطراری بررسی کنید ؟

شما باید دریافت coronavirus محرک چک کنید اگر شما در دیدار با تمام معیارهای زیر:

 • شما باید یک شماره امنیت اجتماعی.
 • شما یک شهروند ایالات متحده و یا مهاجر قانونی.
 • شما ادعا به عنوان یک وابسته به شخص دیگری اظهارنامه مالیاتی.
 • شما را کمتر از $99,000 به عنوان یک فرد $136,500 به عنوان یک سرپرست خانوار و یا $198,000 به عنوان یک زن و شوهر که در زمینه مالیات خود را به طور مشترک.
 • شما ثبت خواهد شد و یا فایل های خود را تا سال 2018 یا 2019 مالیات; در حال بدست گرفتن امنیت اجتماعی امنیتی مکمل درآمد تامین اجتماعی بیمه از کار افتادگی و یا راه آهن مزایای بازنشستگی; و یا اگر شما از نظر قانونی ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد (شناخته شده به عنوان “غیر filer”) شما به اطلاعات اولیه به IRS از طریق “غیر filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا” ابزار. بیشتر برای “non-filers” در زیر.

چقدر خود را دریافت کنم?

چقدر شما را دریافت خواهد کرد بستگی به درآمد خود را. شما خواهد شد دریافت کامل محرک بررسی مقدار 1200 $اگر شما کمتر از 75000 دلار به عنوان یک فرد و یا $112,500 به عنوان یک سرپرست خانوار. زوج های ازدواج کرده که در زمینه مالیات خود را به طور مشترک ساخته شده و کمتر از 150.000 دلار دریافت خواهد کرد $2,400.

پدر و مادر نیز دریافت اضافی 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط است که کودکان زیر 17 سال که ادعا کرد به عنوان وابسته.

افرادی که بین $75,000 و $99,000, ازدواج زوج های که ساخته شده بین 150.000 دلار و $198,000 و سران خانواده ها ساخته شده است که بین $112,500 به $136,500 دریافت خواهد کرد, کاهش محرک را بررسی کنید. پرداخت مقدار کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار ساخته شده بالاتر از $75,000 آستانه برای افراد, $112,500 آستانه برای یک زن و شوهر و یا 150.000 دلار برای سر خانواده. قطع محدوده بالاتر است برای کسانی که با کودکان و نوجوانان با توجه به IRS سخنگوی اریک اسمیت که گیرندگان را تشویق می کند به استفاده از ماشین حساب آنلاین مانند این آسان برای استفاده از گزینه از واشنگتن پست.

هنگامی که دریافت می کنم بررسی کنید ؟

IRS آغاز خواهد شد ارسال پول از طریق واریز مستقیم ، آن شروع به ارسال “چک” از طریق واریز مستقیم این هفته از 13 آوریل سال 2020 ادامه خواهد داد به ارسال آنها را در طول تابستان است. بیشتر واجد شرایط آمریکایی ها را دریافت کرده اند خود را پرداخت مارس 17 به گفته وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. اگر IRS خود را بازپرداخت (از سال 2018 یا 2019) به یک حساب بانکی — که چگونه شما پول دریافت کنید.

اگر شما نمی توانید بازپرداخت مالیاتی و به جای بدهکار پول شما می توانید واجد شرایط و بررسی وضعیت پرداخت خود را در سایت IRS. IRS ممکن است نیاز به اطلاعات بیشتر از شما در جایی که برای قرار دادن در چک.

اول چک مقاله ارسال خواهد شد در تاریخ 24 آوریل به پایین ترین درآمد آمریکایی ها را که 10 ، 000 دلار یا کمتر با توجه به گزارش های ارسال. در مارس 1, مقاله, چک خواهد شد به آمریکایی ها ساخت بین $10 ، 000 و $20,000 در تاریخ 8 مه به آمریکایی ها ساخت $20,001 به $30,000, و غیره.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید پول با استفاده از IRS’ “Filers: من پرداخت” ابزار.

چگونه می توانم ثبت نام برای دریافت یک محرک بررسی کنید ؟

IRS به طور خودکار تعیین واجد شرایط بودن شما و محاسبه خود را بررسی کنید. وجود دارد بدون نیاز به ثبت نام اگر شما خود را ارائه 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی و یا در حال بدست گرفتن امنیت اجتماعی از کار افتادگی تامین اجتماعی, بیمه تکمیلی امنیتی درآمد و یا راه آهن مزایای بازنشستگی; شما را به طور خودکار ارسال می شود پول است.

اگر شما سقوط به دسته بندی های بالا هستند و چه IRS به یک “غیر filer” شما نیاز به ارسال خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی.

آیا من مجبور به استفاده از یک preparer مالیاتی مانند TurboTax یا H&R بلوک به من را بررسی کنید ؟

هیچ. اگر IRS ندارد اطلاعات مالیاتی بر شما و شما لازم نیست به پرداخت مالیات شما می توانید با ثبت نام در این IRS صفحه: “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا”

اگر شما نیاز به پرداخت مالیات “Filers: من پرداخت” ابزار اجازه می دهد تا شما را به بررسی وضعیت خود محرک چک از جمله که در آن و زمانی که آن را فرستاده خواهد شد.

IRS محرک محصول ساخته شده توسط Intuit ساز TurboTax. در آوریل 15, Marketplace منتشر شده نگاهی به شرکت در رقابت “محرک ثبت محصول است.” هر چند این محصول به بازار عرضه شده به عنوان “رایگان” ما در بر داشت متعدد دام درب پیشرو کاربران به محصولات پرداخت. همچنین TurboTax کاربران ثبت نام دور اطلاعات شخصی خود را به دره سیلیکون شرکت است که شرکت می تواند استفاده از زمین شخص ثالث مالی محصولات را به مشتریان خود.

اگر چه من نمی من فایل مالیات ؟

شما نیاز به ارسال خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی مگر شما:

 • دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی
 • دریافت مکمل امنیتی درآمد
 • دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی ناتواني مزایای بیمه
 • یک بازنشسته راه آهن
 • یک “غیر filer”

وجود دارد راه های بسیاری برای فایل به صورت رایگان با IRS’ رایگان فایل برنامه. مهلت مالیات بر درآمد فدرال شده است تحت فشار قرار دادند از 15 آوریل تا 15 ژوئیه سال 2020 است.

اگر من نه از نظر قانونی نیاز به فایل من مالیات ؟

اگر شما یک حقوقی غیر filer شما دو گزینه:

 1. شما می توانید ثبت نام برای تاثیر اقتصادی پرداخت از طریق وزارت خزانه داری و IRS ” جدید “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت” ابزار وب. شما نیاز به ارائه اطلاعات اولیه شخصی خود را از جمله تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی و نام و سن افراد وابسته به خود را. افرادی که از نظر قانونی مورد نیاز برای اظهارنامه مالیاتی شامل افرادی که ساخته شده کمتر از $12,200 یا ازدواج که کمتر از $24,400 در سال 2019.

 2. شما می توانید فایل خود را از طریق مالیات IRS رایگان فایل گزینه — که رایگان هستند و شما ممکن است واجد شرایط برای بازپرداخت بیش از حد.

کسانی که به مصرف تامین اجتماعی از کار افتادگی تامین اجتماعی, بیمه تکمیلی امنیتی درآمد و یا راه آهن مزایای بازنشستگی دریافت خواهد کرد $1,200 چک بدون نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی. اما اگر شما از وابستگان زیر سن 17 و ثبت اظهارنامه مالیاتی شما می خواهید به ثبت نام از طریق IRS’ “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت” ابزار وب برای دریافت اضافی از $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط.

را بررسی ارسال شود به آدرس من ؟

اگر شما ارائه شده خود را پرداخت مستقیم اطلاعات زمانی که شما ثبت مالیات خود را دریافت کرده و بازپرداخت مالیاتی IRS خواهد واریز چک به طور مستقیم به حساب بانکی شما. در غیر این صورت آن را به ارسال یک کاغذ چک به آدرس شما استفاده می شود به فایل مالیات حتی اگر شما زندگی نمی کنند وجود دارد.

IRS ندارد من اطلاعات حساب بانکی. چگونه می توانم چک کنید هر چه زودتر?

IRS’ “دریافت و پرداخت” ابزار اجازه می دهد تا شما را به دولت ارائه خود را با پرداخت مستقیم اطلاعات بنابراین شما نمی خواهد که به صبر کردن برای یک مقاله بررسي و می توانید پول خود را سپرده به حساب بانکی خود را بلافاصله.

اگر چه من واجد شرایط برای یک محرک چک کنید اما مدیون IRS پول ؟

این بررسی در حال درمان متفاوت از اظهارنامه مالیاتی خود را. شما هنوز هم دریافت محرک چک کنید حتی اگر شما مدیون پول به فدرال یا سازمان های دولتی با چند استثنا مانند برجسته و حمایت از کودکان.

این یک وام ؟ است که آن را یک پیشرفت در سال آینده مالیات بر بازپرداخت? آیا من مجبور به پرداخت مالیات برای محرک چک در سال آینده ؟

هیچ و هیچ و هیچ. محرک بررسی است هیچ رشته متصل شده پرداخت.

اگر چه من واجد شرایط برای محرک بررسی بر اساس 2018 اظهارنامه مالیاتی اما نمی واجد شرایط بر اساس 2019 مالیات بازگشت ؟

محرک بررسی خواهد شد و بر اساس جدید ترین اظهارنامه مالیاتی شما واصل شده است.

اگر شما ثبت خود را تا سال 2018 مالیات اما نه در زمینه خود را 2019 مالیات شما می توانید صبر کنید تا فایل خود را 2019 مالیات تا زمانی که شما دریافت چک. اما از دست ندهید جدید 15 ژوئیه مهلت به فایل مالیات خود را; مالیات دهندگان که فایل اواخر هنوز هم به صورت مجازات و هزینه. دیگر شما صبر کنید تا فایل خود را مالیات دیگر آن طول می کشد برای دریافت مالیات خود را بازپرداخت.

کریستن Doerer یک خبرنگار در واشنگتن نوشته های او به نظر می رسد در PBS NewsHour نگهبان و Chronicle of Higher Education, در میان دیگران. او در توییتر دنبال کنید در @k2doe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>