گام بعدی برای کلیسای ساینتولوژی پس از شاکی را رد کرده است محاکمه

همه چیز به دنبال خوبی برای کلیسای ساینتولوژی به عنوان آن را در چهره و در عین حال یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه به اتهام آزار و اذیت از سابق پیرو — اما بحث برانگیز سازمان حمایت به طوری که به راحتی.

“آنها را به این دعاوی بسیار جدی” ساینتولوژی منتقد و پناهگاه های زیرزمینی وبلاگ نویس تونی ارتگا توضیح می دهد که در شماره جدید ما هفتگیاشاره کرد که رهبر آن دیوید Miscavige, “یک مبارزه خوب است. او را خواهید برای قرار دادن بهترین خود را وکیل و یک مقدار پول در آن است.”

اخیرا سازمان که شامل یک لیست حامیان مانند تام کروز و الیزابت ماسسرفصل های ساخته شده خود را برای ادامه جنگ علیه سابق Scientologist والری هانی.

Tom Cruise and Elisabeth Moss Whats Next for the Church of Scientology
تام کروز و الیزابت ماس. شاتر (2)

در ژانویه 30, قاضی اعطا کلیسا حرکت به هانی مورد به داوری. (او را متهم به موسسه و Miscavige از آدم ربایی, وسیله, قاچاق انسان, غلط, حبس, افترا, تجاوز به حریم خصوصی و عمدی از پریشانی روحی.)

وکلا برای کلیسا می گویند هانی اسناد امضا شده در حالی که هنوز عضو — و مدت کوتاهی قبل از او رسما چپ در سال 2017 — توافق برای حل و فصل اختلافات داخلی با کلیسا. (کلیسا نیز بارها و بارها و به شدت تکذیب کرد هانی ادعا کوبیدن او طرح دعوی در دادگاه به عنوان بی اساس است.)

و در حال حاضر که هانی را مورد شنیده نمی شود در یک دادگاه قانون او را مجبور به چهره اعضای کلیسا داخلی سیستم دادگاه به نام “کمیته ای از شواهد است.” “تصمیم گیری ساخته شده است قبل از هر پیاده روی را از طریق درب” توضیح می دهد که اورتگا. “هر کس می داند که این یک شوخی است. آن را واقعی عدالت است.”

انتظار نداریم که افراد مشهور پیروان به نوبه خود پشت خود را در موسسه یا. آن را بعید کروز و یا دیگر مشخصات بالا کاربران خواهد شد و فاصله خود را از بحث برانگیز سازمان در هر زمان به زودی می گوید: منبع.

بنابراین اگر هانی در حال رفتن به می خواهید به بیرون آمدن پیروز او و تیم حقوقی در حال رفتن به مجبور به قرار داده تا مبارزه. “من فکر می کنم گاهی اوقات وکلای رفتن به این تفکر “آه من می تواند رسیدگی به این بچه ها'” می افزاید: Ortega. “اما آنها واقعا نمی دانند که ساینتولوژی دعوا همه چیز مانند آن را جنگ جهانی سوم.”

Us-Weekly-Cover-Issue-0720-Scientology What’s Next for Church of Scientology

برای اطلاعات بیشتر در مورد دادگاه — و چگونه آن را می تواند نابود کلیسای ساینتولوژی — سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>