چه چیزی در کیف من: Stassie Karanikolaou

مدل و شخصیت Stassie Karanikolaou نشان می دهد ملزومات در کیف آرایش — و راز خود را به کسانی که شگفت انگیز ابرو به ما هفتگی.

Stassie

ما: Wمرغ بود منافع خود را در زیبایی شروع کنم ؟

SK: “من احساس می کنم مثل من همیشه علاقه مند به زیبایی! این چنین یک بازی سرگرم کننده خروجی برای من. آیا من بی حوصله و یا استرس و یا یک رویداد آینده من به عشق نشستن و سعی کنید از جدید به نظر می رسد.”

ما: چه محصولات زیبایی شما را با شما در همه زمان ها?

SK: “من همیشه یک خط لب و براق کننده پوست با ریمل مژه و ابرو کیت من است.”

ما: شما چه بهترین زیبایی, نکته, و که در آن شما آن را یاد بگیریم ؟

SK: “یکی از نکات زیبایی که یکی از هنرمندان آرایش من آموخته است تا حرارت من مژه دستگاه فرزنی کمی قبل از استفاده از آن! خود ضربه شلاق خواهد ماند فر در تمام طول روز!”

ما: سعی کنید این نکته زیبایی با Japonesque قدرت Duo Curlerآن تقویت نگاه ضربه شلاق خود را نگه می دارد و آنها را از فر در تمام طول روز طولانی است.

Japonesque Curler

ما: کسانی که ابرو! چه سلاح های مخفی خود را برای ابرو کمال ؟

SK: “من یک برس ابرو — Japonesque زاویه دار خط چشم با قلم مو. آن را بسیار دقیق را به من می دهد بی عیب و نقص نتایج. آن مثلث نکته نیز اجازه می دهد تا شما را در ساخت و رنگ های طبیعی تر اما هنوز هم جلا نگاه کنید.”

japonesque brow

ما هفتگی نیز توصیه Japonesque لوکس کیت ابرو برای اصلاح ابرو. آن را نگه می دارد یک قیچی tweezer و spoolie در کیسه است که می تواند پرتاب به هر کیف یا کیسه برای لمس یو پی اس بر روی بروید.

Japonesque Brow Kit

ما: شما می توانم در یک مقدار زیادی از آرایش آموزش در یوتیوب — چگونه شما خیلی خوب در آنها است ؟

SK: من به تماشای یک تن از آرایش آموزش در یوتیوب در خود من و فقط تمرین. همچنین هر زمان که من آرایش حرفه ای انجام می شود, من عشق را به نگه دارید تا آینه بنابراین من می توانید به تماشای آنچه آنها انجام می دهند و من معمولا از آنها سوال بپرسید. من همیشه علاقه مند به یادگیری جدید ترفندهای زیبایی.”

ما: Smokey eye یا چشم گربه?

SK: “چشم گربه”

ما: لب مات یا براق لب ؟

SK: “براق”

ما: تیره یا روشن رنگ ناخن ؟

SK: “نور ناخن”

برخی از این مورد باید در Stassie کیسه عبارتند از:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>