چه رانندگی برای حمایت از پرو ضد فساد رهبر اقتدارگرا?

رئیس جمهور مارتین Vizcarra ضد فساد انتخاباتی دریافت کرده است با افزایش پرو حزب مخالف اصلی درد و رنج یک شکست سنگین در انتخابات برای کنگره آمریکا هفته گذشته است.

Vizcarra تعطیل کنگره در ماه سپتامبر پس از قانونگذاران بارها و بارها مانع مبارزات انتخاباتی خود را برای جلوگیری پارلمانی امتیاز و تمیز کردن است.

مخالفت نمایندگان مجلس با تقبیح این حرکت به عنوان “کودتا” و مارک رئیس جمهور یک دیکتاتور. اما نظر سنجی پیشنهاد اکثریت قریب به اتفاق پرو — بانک مرکزی با کنگره مجادله و فساد و ناسازگاری — استقبال از تصمیم گیری است. برای چهار ماه پس از Vizcarra حکومت توسط فرمان.

با توجه به موقت نتایج در آخرین روز یکشنبه انتخابات 10 احزاب موفق به کسب کرسی در 130 صندلی مجلسی با هیچ یک حزب شدن بیش از 11 درصد از آرا. بزرگ بازنده شد و جناح راست محبوب زور (FP) رهبری حزب نامزد سابق ریاست جمهوری کیکو فوجیموری. آن را در زمان کمتر از 7 درصد آرا و نگاه مجموعه ای به نفع خود حدود 12 کرسی را از 73 در آخرین انتخابات برای کنگره آمریکا در سال 2016.

فوجیموری را تا به حال استفاده از آن مجلس نفوذ به پایین آوردن جمهور قبلی در سال 2018 و زندگی را دشوار برای Vizcarra. با قدرت خود را در حال حاضر پیشتر رئیس جمهور ممکن است قادر به فشار پیش رو با برنامه اصلاحات اگر چه با هیچ حزب سیاسی خود را — او هنوز هم نیاز به ایجاد اتحاد است.

شاید بزرگترین برنده است نه یک حزب بلکه یک ایده: ایده که تعطیل قبلی کنگره خوب بود برای کشور.

Arturo Maldonado دانشگاه کاتولیک ملی واتیکان

بخشی از رئيس جمهور را مطرح اصلاحات
شامل لغو مصونیت پارلمانی برای نمایندگان به طوری که آنها می تواند
آورده قبل از قضات بیشتر به راحتی اگر متهم به جنایات.

“آن را حتی بیشتر تکه تکه کنگره از ما انتظار می رود می گوید:” آرتورو مالدونادو یک تحلیلگر سیاسی در دانشگاه کاتولیک ملی واتیکان در لیما. “روشن است که بازنده — فوجیموری جنبش — اما وجود دارد هیچ روشن برندگان. شاید بزرگترین برنده است نه یک حزب بلکه یک ایده: ایده که تعطیل قبلی کنگره بود خوب برای کشور است.”

PERU-CRISIS-CONGRESS-DISSOLUTION-DEMO

برخی از تحلیلگران بر این باورند که رئیس جمهور را پررنگ
حرکت عمل به عنوان یک دریچه فرار برای مقید کردن خشم عمومی و ذخیره پرو از
خشونت آمیز تظاهرات خیابانی را لرزاند که دیگر آند سازمان ملل در اواخر سال 2019.

پرو شده است موجب ویرانی رسوایی فساد. بیش از هر کشور دیگری در خارج از برزیل است و آمار گسترده Odebrecht رسوایی که در آن برزیل شرکت ساخت و ساز پرداخت میلیون ها دلار رشوه به برنده قرارداد در سراسر امریکا لاتین.

چهار نفر از پنج گذشته رئیس جمهور پرو هستند یا در زندان و یا تحت بازداشت متهم و یا محکوم به فساد و در مورد رئیس جمهور سابق آلبرتو فوجیموری, از نقض حقوق بشر بیش از حد. پنجمین رئیس جمهور سابق آلن گارسیا, خودکشی در سال گذشته برای جلوگیری از بازداشت. کیکو فوجیموری آلبرتو را در دست بررسی است و به اتهام دریافت پول از Odebrecht.

رسوایی را فرسوده هر دو اعتماد عمومی به سیاستمداران و کسب و کار, اعتماد به نفس, هدف قرار دادن رشد اقتصادی است. پس از به طور متوسط رشد 4.8 درصد در سال این قرن پرو رشد اقتصادی حدود 2.2 درصد در سال گذشته آن بدترین عملکرد از سال 2009 بحران اقتصادی جهانی.

پرو می رود به پای صندوق های رای بار دیگر در مارس سال 2021 به انتخاب یک پارلمان جدید و رئیس جمهور جدید به معنی نه Vizcarra و نه قانونگذاران منتخب در روز یکشنبه خواهد زمان زیادی برای رسیدن به اهداف خود.

بزرگترین حزب در پارلمان جدید خواهد بود که میانه اکشن محبوب (AP) از لیما شهردار Jorge مونز. روز یکشنبه مونز و گفت: با هدف “ساخت نه برای از بین بردن و یا obstructionist” اگر چه تحلیلگران هشدار داد معلوم بود که آیا AP به حمایت از رئیس جمهور است. “آن ناشناخته مقدار می گوید:” Rodolfo Rojas یک شریک در سکویا سیاسی مشاوره. “در بسیاری از عدم اطمینان در مورد چگونگی کنگره جدید رفتار خواهد شد. این یک پیروزی روشن برای Vizcarra.”

+

توسط گیدئون بلند

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>